Ek iş ara http://ekisara.com Ek iş ara, bul! Thu, 28 Dec 2017 05:48:56 +0000 tr-TR hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.7.9 Anket Doldurma İşi http://ekisara.com/anket-doldurma-isi/ http://ekisara.com/anket-doldurma-isi/#respond Thu, 28 Dec 2017 05:48:56 +0000 http://ekisara.com/anket-doldurma-isi/ Üretici firmalar veya hizmet sektöründe çalışan firmalar sundukları ürünün halk tarafından nasıl görüldüğünü öğrenmek ister. Bu nedenle sık sık anket yaptırırlar. Bu anketlerde çıkan sonuçlara göre ürünleri üzerinde çalışırlar. Bu firmalar sokak anketlerini kullanmaz. İnternet üzerinden anket yaptırırlar. Kişilere de bu anketleri doldurmaları karşılığında hediye ürünler veya para verirler. Son zamanlarda anket doldurma işi özellikle internette çok vakit geçiren insanların tercih ettiği bir yöntem olmuştur.
Öncellikle böyle bir iş yaparak para kazanmayı düşünüyorsanız bir anket firmasına kaydınızı bırakmanız gerekir. Bütün anket firmalarına başvurmanız da mümkündür. Yaşınızı, eğitim düzeyini, çalıştığınız veya emekliyseniz emekli olduğunuz sektörü yazmanız gerekir. Böylece anket firmaları sizin hangi anketler için uygun olduğunuzu belirler. Size uygun anketler olduğunda da mesajla size ulaşıp haber verirler. Anketleri doldurmak en fazla 15 dakikanızı alacaktır. Anket doldurmak güzel bir evde ek iş imkanıdır. Fakat sürekliliği pek yoktur. Bu işten bu kadar gelir elde ediyorum diyemezsiniz ama bir ihtiyacınızı gidermekte faydalı olacaktır.

]]>
http://ekisara.com/anket-doldurma-isi/feed/ 0
Evde Dikiş Seti Paketleme İşi http://ekisara.com/evde-dikis-seti-paketleme-isi/ http://ekisara.com/evde-dikis-seti-paketleme-isi/#respond Wed, 27 Dec 2017 05:48:46 +0000 http://ekisara.com/evde-dikis-seti-paketleme-isi/ İnsanlar artan giderleri karşılamak için farklı işler de yaparak para kazanma arayışı içindeler. Günümüzde bir kişinin kazancı barınma, enerji, sağlık, eğitim beslenme gibi ihtiyaçların karşılanmasına yetmiyor. Bu nedenle pek çok insan alternatif para kazanma yolları arıyor. Bazı firmalar ürettikleri malların paketlenmesi ya da montajı için evlere iş veriyor. Bu sistem evde ek iş yaparak gelirini arttırmak isteyenler için çok iyi bir seçenek oluyor.
Paketleme işleri evde yapılabilecek en kolay işlerdir. Dikiş setleri her evde bulunan malzemelerdir. Üretici firmalar, tüketimi çok olan bu malzemelerin paketlenme işini evlere dağıtır. Bu işi yapmaya karar verip firmayla bağlantı kurduysanız, firma evinize kadar malzemeleri getirecek ve size bilgi verecektir. Getirdikleri dikiş seti modelinin aynısını yapmanızı isteyeceklerdir. Size kalan malzemeleri örnek setteki gibi kutulara yerleştirmek olacaktır. Yaptığınız her dikiş seti size para kazandırmaya başlayacaktır. İstenen adet kadar dikiş seti hazırladığınızda ve vaktinde teslim ettiğinizde size ödeme yapılacaktır. Burada talimatlara uyarak hatasız çalışmak önemlidir.

]]>
http://ekisara.com/evde-dikis-seti-paketleme-isi/feed/ 0
Evde Tütsü Paketleme İşi http://ekisara.com/evde-tutsu-paketleme-isi-2/ http://ekisara.com/evde-tutsu-paketleme-isi-2/#respond Mon, 25 Dec 2017 05:48:29 +0000 http://ekisara.com/evde-tutsu-paketleme-isi-2/ Tütsüler tarih boyunca bulunulan ortamı kötü enerjilerden temizlemek için kullanılırdı. Günümüzde bu amaçla kullanımı devam etmekle birlikte çoğu insan tütsü kokusunun rahatlatıcı olması nedeniyle kullanıyor. Ortama hoş koku yayılması ve huzur vermesi birçok insan için tütsüleri vazgeçilmez kılarken, evde tütsü paketleme işi için ihtiyaç duyan firmaların sayısı giderek artıyor.
Tütsüler bir çok insana evde ek iş imkanı da sağlar. Tütsü imalatçısı firmalar tütsülerin kutulanması için evlere iş vermek yolunu seçer. Özellikle ev kadınları bu işlerden para kazanarak geçimlerini sağlayabilir. Bu işlerden biri olan evde tütsü paketleme işi tütsülerin kokularına göre ayrılıp paketlenmesidir. Tütsüler karışık halde gelir ve kokularına göre ayrılarak paketlenir. Tütsü kokularının zamanla ayırt edilmesi zor olabileceğinden her eve sadece dört farklı koku verilir. Böylece paketlerde kokuların karışması önlenmiş olur. Tütsüler kokularına bakılarak istenilen adetlerde paketlenir. Her tütsü kutusuna kaç adet tütsü konacağı belirtilecektir. Her pakette kokunun neye ait olduğu da belirtilmektedir. Evde tütsü paketleme işi yapılarak iyi kazanç elde etmek mümkündür. Ne kadar çok paketleme işi yaparsanız, kazancınız da o kadar artacaktır.

]]>
http://ekisara.com/evde-tutsu-paketleme-isi-2/feed/ 0
Evden Pazarlama İşi http://ekisara.com/evden-pazarlama-isi/ http://ekisara.com/evden-pazarlama-isi/#respond Sun, 24 Dec 2017 05:48:14 +0000 http://ekisara.com/evden-pazarlama-isi/ Birçok firma pazarlama ağını insanlar üzerinden kurmaktadır. Bu firmaların bir satış mağazası yoktur. Temizlik malzemeleri, makyaj malzemeleri, iç giyim ve benzeri ürünler üreten pek çok firma bu yöntemi kullanmaktadır. Bu sistem özellikle kadınlara çok kazançlı ek iş imkanları sağlamaktadır.
Öncelikle hangi firmayı tercih edecekseniz, internet üzerinden veya bu işi yapan başkalarının aracılığıyla başvurunuzu yapacaksınız. Sizden bir ürün satın almanızı isteyecekler. Ürünü satın alınca üyeliğiniz de başlamış olacak. Firma evden pazarlama işi yapmanız için size kataloglar yollayacak. Bu sistemde satış kataloglar üzerinden yapılmaktadır. Eğer sizden ürün almak isteyen bir kişi olursa, katalogdan seçtiği ürünü size gösterecek, siz de firmaya ürünün siparişini vereceksiniz. Ürün sizin elinize ulaşınca ürünü teslim edip ödemesini alacaksınız. Ödemeyi aldığınızda parayı firmanın hesabına yatıracaksınız. Firma da sizin kazancınızı sizin hesabınıza aktaracak. Bu iş için çevresi geniş olan kadınların daha uygun olduğunu belirtmek gerekir. Bu işi yapması için teşvik ettiğiniz herkes sizin ekibinize dahil olacak ve onların yaptığı her satış için sizin hesabınıza da para yatacaktır.

]]>
http://ekisara.com/evden-pazarlama-isi/feed/ 0
Evde Boncuk Paketleme İşi http://ekisara.com/evde-boncuk-paketleme-isi/ http://ekisara.com/evde-boncuk-paketleme-isi/#respond Sat, 23 Dec 2017 05:48:05 +0000 http://ekisara.com/evde-boncuk-paketleme-isi/ Ailelerin bütçelerinde açıkların büyümesiyle insanların evde ek iş arayışları artmaktadır. Günümüz ekonomik şartlarında tek kişinin kazancıyla geçinebilmek artık mümkün olmamaktadır. Çeşitli nedenlerle evin kadını dışarıda çalışamıyorsa, o zaman evde üretken olabilir. Firmalar bu evde oturarak para kazanmak isteyen kadınlara çok kolay ek iş imkanları sunmaktadır. Ürettikleri ürünlerin paketleme işini evlere dağıtarak kadınların ev bütçesine katkıda bulunmasını sağlamaktadırlar.
Firmaların evlere dağıttığı işler için sadece kadınlar müracaat etmemektedir. O sırada işsiz olan erkekler için de kazanç imkanı sunmaktadır. İşte evde boncuk paketleme işi de hem kadınlara hem erkeklere uygun bir iştir. Boncuk üretici firma size çuvalla boncuk gönderecektir. Çuvallarda boncuklar karışık renklerdedir. Sizden istenen bu renkleri ayıklayarak, her renkten içinde ellişer adet boncuk bulunan poşetler hazırlamanızdır. Boncuk paketleme işini iki etaplı bir iş olarak düşünmek gerekir. İlk etap boncukların renklerine göre ayıklanması, ikinci etap ise doğru adetlerde poşetlenmesidir. Bu işi doğru yaparsanız ayda neredeyse bir asgari ücret kadar gelir elde edebilirsiniz.

]]>
http://ekisara.com/evde-boncuk-paketleme-isi/feed/ 0
Evde Çocuk Bakma İşi http://ekisara.com/evde-cocuk-bakma-isi/ http://ekisara.com/evde-cocuk-bakma-isi/#respond Fri, 22 Dec 2017 05:45:49 +0000 http://ekisara.com/evde-cocuk-bakma-isi/ Evde çocuk bakıcılığı yaparak para kazanmak yaygın olarak yapılan bir evde ek iş imkanıdır. Çalışan ve çocukları olan ailelerin en büyük sorunları çocuklarının bakımı için emanet edebilecekleri insanlar bulmaktır. Çocuklar anaokuluna gidebilecek yaşa gelene kadar birilerinin bakımına muhtaçtır. Eğer çocukların emanet edilebileceği aile büyükleri yoksa ve çalışılan işyerinin bir kreşi yoksa ailelerin iki alternatifi olur. Ya evlerine bir çocuk bakıcısı alacaklardır ya da çocuklarını bakıcıya götüreceklerdir.
Düzenli bir gelirim olsun diyen kadınlar evde çocuk bakmak yoluyla bu geliri elde edebilirler. Evde çocuk bakmak sorumluluk isteyen bir iştir. Aile çocuğunu size emanet etmektedir. Bu nedenle eğer çocukları sevmiyorsanız bu işi yapmayın. Sabırlı ve hoşgörülü bir insan değilseniz yine yapmayın. Size emanet edilen çocuğa kendi çocuğunuz gibi bakabilecekseniz bu işi yapın. Unutmayın bakıcılığını yaptığınız çocuk size, siz de çocuğa bağlanacaksınız. Eğer çocuk bakıcılığı yapmayı düşünüyorsanız, evinizin de çocuk bakmaya uygun olması gerekir. Bütün şartlar uygunsa çocuk bakıcılığı işi, düzenli ve iyi geliri olan bir iştir.

]]>
http://ekisara.com/evde-cocuk-bakma-isi/feed/ 0
Lavanta Keseleme İşi http://ekisara.com/lavanta-keseleme-isi/ http://ekisara.com/lavanta-keseleme-isi/#respond Thu, 21 Dec 2017 05:45:39 +0000 http://ekisara.com/lavanta-keseleme-isi/ Lavanta parfüm yapımında da çok kullanılan bir bitkidir. Gerçekten çok güzel kokması, temizlik ve güzellik malzemeleri yapımında yoğun olarak kullanılmasını sağlamıştır. Sabunlarda, kremlerde, çamaşır deterjan ve yumuşatıcılarında kullanılan lavanta dolaplarımızın içine kadar girmiştir. Çekmecelere lavanta keseleri koymak eşyaların mis gibi kokmasını sağlar. Lavantaların kullanım alanlarının genişlemesiyle beraber, evde yapılacak işler için de seçenekler çoğalmaktadır.
Lavanta keseleme işi için, en güzel kokan evde ek iş imkanı diyebiliriz. Firmayla bağlantı kurup bu işi aldığınızda, firma yetkilileri gereken tüm malzemeleri evinize kadar getirecektir. Lavantalar kutu içinde gelecek, beraberinde keseler ve keselere yapıştırılacak etiketler de olacaktır. Sizden istenen sadece lavantaları gereken miktarda keselere doldurmak be etiketlerini yapıştırmak olacaktır. Büyük bir zevkle yapılacak olan lavanta keseleme işi sizi maddi yönden de destekleyecektir. Lavanta keseleri günümüzde hala çekmecelerde ve dolaplarda kullanılmaktadır. Firmalar sürekli talep olan bu işi karşılayabilmek için ev kadınlarından faydalanmaktadır. Ev kadınları da oturdukları yerde yapabilecekleri bu işi almak için çaba göstermektedir. İşin kalıcı olabilmesi için düzgün çalışmak ve zamanında teslim edebilmek önem taşır.

]]>
http://ekisara.com/lavanta-keseleme-isi/feed/ 0
Evde Dantel Örme İşi http://ekisara.com/evde-dantel-orme-isi/ http://ekisara.com/evde-dantel-orme-isi/#respond Wed, 20 Dec 2017 05:45:30 +0000 http://ekisara.com/evde-dantel-orme-isi/ Kadınların çoğu el işlerinde çok beceriklidir. Yeni nesil el işlerine uzak durmaya çalışsa da, merak duyanların sayısı da azımsanamayacak kadar çoktur. Hemen her kadın evlenmeden önce çeyizi için dantel takımlar örmüştür. İşte bu yeteneği kazanca dönüştürmek olasıdır. Kadınlar televizyon karşısında otururken bile evde dantel örme işi yapabilirler. Dantel örmeyi kazanca dönüştürmek ve yaşam kalitesini yükseltmek kadınların elindedir. Ev kirası, yakacak ve enerji giderleri, çocukların eğitim masrafları düşünüldüğünde bütçelerin açık vermesi kaçınılmaz olmaktadır.
Bütçe açığını az da olsa kapatabilmek için ne yapabilirim diye düşünen kadınlar için çok uygun bir evde ek iş imkanıdır. Dantel örmeyi bilen kadınlar bu becerilerini rahatlıkla paraya çevirebilirler. Öncelikle eğer çevrenizde kızına çeyiz hazırlama telaşında olanlar varsa ilk müşterileriniz onlar olacaktır. Bu kulaktan kulağa yayılacak, eğer bir de titiz çalışıyorsanız siparişler gelmeye başlayacaktır. Ayrıca çeyiz mağazalarına gidip görüşmeniz gerekecektir. Anlaşırsanız onlardan dantel siparişi alabilirsiniz. Sosyal medyada da bu işi yaptığınızı duyurmayı ihmal etmemelisiniz.

]]>
http://ekisara.com/evde-dantel-orme-isi/feed/ 0
Evde Düğme Paketleme http://ekisara.com/evde-dugme-paketleme/ http://ekisara.com/evde-dugme-paketleme/#respond Tue, 19 Dec 2017 05:45:19 +0000 http://ekisara.com/evde-dugme-paketleme/ Evde yapılabilecek olan birçok paketleme işi vardır. Bu işlerden evde düğme paketleme işi en kolaylarından biridir. Herkes yeni giysilerin düğmelerinin sağlam dikilmediğinden şikayet eder. Yeni alınan giysilerde düğmeler çabuk kopar ve kaybolmuşsa aynısını bulmak neredeyse imkansızdır. Bu nedenle bir düğmeli giysi alındıysa kullanmadan önce düğmelerini sağlamlaştırmakta fayda vardır.
Düğmeli giysiler aldığımızda iç tarafa dikilmiş yedek bir düğme olduğunu görürüz. Bu yedek düğmeleri saklamak önemlidir. Firmalar tarafından evde ek iş olarak verilen düğme paketleme işi bu yedek düğmeler içindir. Son derece kolay ve hızlı yapılabilecek bir iştir. Tek yapmanız gereken kutularda gelen düğmeleri tek tek küçük çıtçıtlı poşetlere yerleştirmektir. Düğme paketleme işi veren firmalar adeti çok yüksek siparişler verirler. Firma sizden ortalama 450.000 adet düğme paketlemenizi isteyecektir. Bu adet çok yüksek görülse de çayınızı yudumlarken yapabileceğiniz bir iştir. Evde yaşayan başka aile bireyleri, hatta çocuklarınız bile bu işte size yardımcı olabilir. Firmanın sizden beklediği düğmelerin eksiksiz olarak ve vaktinde teslim edilmesidir.

]]>
http://ekisara.com/evde-dugme-paketleme/feed/ 0
Evde Kalem Montajı İşi http://ekisara.com/evde-kalem-montaji-isi/ http://ekisara.com/evde-kalem-montaji-isi/#respond Mon, 18 Dec 2017 05:45:10 +0000 http://ekisara.com/evde-kalem-montaji-isi/ Kalem en çok kullanılan malzemelerden biridir. Hayatın her alanında kaleme ihtiyaç duyulur. Dolma kalem, tükenmez kalem, uçlu kalem ve daha pek çok kalem çeşidi vardır. Özellikle okullar açılınca kalem tüketimi çok artar. Kalem üreticileri bu ihtiyaca karşılık vermeye çalışırken ev kadınlarından da yararlanırlar. Kalem montajı, ev kadınları için kolay bir evde ek gelir kaynağı olacaktır.
Kalem montajı yapmak herhangi bir beceri gerektirmez. Firma kalem malzemelerini size dağınık halde getirecek ve sizden bunları birleştirmenizi isteyecektir. Malzemeleri getiren firma yetkilileri evde kalem montajı işi yapmanın yolunu göstererek anlatacaklardır. Firma sizden ayda ortalama sekiz bin adet kalemin montajını yapmanızı isteyecektir. Bunun karşılığında da oldukça iyi bir ücret ödeyecektir. Firmalar iş verdikleri evlerdeki çalışma ahlakına çok dikkat eder. Malın zamanında ve düzgün teslim edilmiş olması onlar için çok önemlidir. Firma aynı kişilerle çalışıp çalışmayacağına bu kriterlere göre karar verir. Eğer işi gerçekten istiyorsanız düzenli çalışmaya ve siparişi zamanında teslim etmeye özen göstermelisiniz.

]]>
http://ekisara.com/evde-kalem-montaji-isi/feed/ 0