Ev / Ek iş ilanları / Eve Kutu Katlama İşi Veren Şirketler Firmalar
Sponsor Reklam

Eve Kutu Katlama İşi Veren Şirketler Firmalar

 Evde Kutu Katlama İşi Yapmanın Zorluğu

Türkiye'de ekonomi sürekli büyüdüğü için pastadan yeteri kadar pay alamayan insanlar inim inim inliyor. Bu sebeple kendilerine farklı ek iş, ek gelir fırsatları aramaya başlayan insanlar normal gelirlerinin yanında farklı bir ek gelir kapısı da aralamak istemektedir. Türk insanı gerçekten çalıştığı ve hak ettiğinin karşılığını tam olarak alamamaktadır. Avrupa'da standartlar belirlidir. Çalıştığım ücreti karşılığı bellidir bunun karşılığında da kazandıklarımız ve rahat bir hayat sürersiniz, ancak ülkemiz jeopolitik konum olarak farklı bir coğrafyada olduğundan dolayı, hele son zamanlarda mülteci akınına uğraması ile birlikte işgücü piyasası oldukça ucuzlamıştır. Yani emeğinin karşılığını tam olarak alamayan insanlar doğal olarak yeteri kadar pazara para kazanamayınca farklı ek işler yapmak zorunda kalmıştır, ya da evli bir kişinin çalışarak diğer aile bireylerine destek olma imkanı maalesef ortadan kalkmıştır. Buna bir de teknolojinin gelişmesi ile birlikte artan masraflar eklenince işin içinden çıkılamaz bir durum ortaya çıkmıştır.

Evde ek iş fırsatları

Ülkemizde maalesef yalnızca paraya ihtiyacı olan insanlar değil buna ilaveten boş durmaktan sıkılan ve evde bir şeyler yapmak isteyen insanlar da eklenince farklı farklı iş kolları ortaya çıkmıştır. Fırsatı değerlendirmesini bilen iş verenler evde ek iş fırsatları ortaya çıkarmıştır. oldukça fazla ek gelir fırsatları bulunduğunu söyleyebiliriz. Sizler de internet ortamında yaptığımız araştırmalarda görmüşsünüzdür ki insan yeter ki para kazanmak istersin. O kadar çok alternatif olduğunu görmüşsünüzdür, ancak bunların çoğu yine de çalışmak isteyen insanlara yeterli gelmemektedir. Aynı durum doğal olarak ek iş veren firmalar için de geçerlidir. Çünkü yoğun talep karşısında evlere kutu katlama işi veren firmalar doğal olarak ucuza iş vermeyi düşünüyor.  İnsanlarda çaresiz kalınca her türlü ek gelir kapısına kabul etmek için iş tanıtım yapan sitelerin yorum bölümlerini aşındırmaktadır. Yani bütün iş ilanı değerlendirmek için araştırma yapılmaktadır. Halbuki evlere kutulama paketleme ambalajlama işleri veren şirketler insanların tam emeğinin karşılığını vermemektedir. Sebebi çok açıktır normal iş sürecinde olduğu gibi evde yapılan ek işler içinde ucuza kaçma düşüncesi yatmaktadır. durum böyle olunca çalışanlar 2 kere ezilmektedir. 1. normal zamanlı işlerinden yeteri kadar para alamadığı için ek iş yapmak zorunda kalıyorlar, sonra 2.  ek iş bulunca da ek işleri vermek isteyen firmalar çok ucuza bu işi yaptırmak istiyorlar. Çünkü talep oldukça fazladır talep fazla olunca da doğal olarak piyasa ucuza düşmektedir, ucuza kaçmaktadır.

Evde kutu katlama işi veren firmalar

Evde çalışmak isteyenlere  bazı şirketler fırsat vermektedir. Bu işler oldukça kolay, ancak getirisi de bir o kadar azdır. Elbette Türk insanı  da bir çözüm bulmuştur. ailece boş zamanlarını değerlendirmek amacıyla aldıkları işleri hep birlikte yaparak mecburen para kazanma yoluna gitmeyi denemektedir. Evde kutu katlama işi de bunlardan birisidir. Oldukça fazla talep görmektedir, çünkü son zamanlarda sizlerin de dikkatini çekmiştir, kargo firmaları çoğaldı. Herkes ürünlerini evden sipariş vererek satın alma yoluna gitmektedir. Doğal olarak her ürün için kutulama esas hale gelmiştir. Bu kutuların hazır olması için de birilerinin kutu katlama işi yapması gerekmektedir. Sizler de kutu katlama işi evde yaparak ailenize önemli ek gelir temin edebilirsiniz. Eviniz müsaitse zamanınız bolsa ailede çalışacak kişi sayısı fazlaysa sizlere sermayesiz para kazanma fırsatlarından biri olan kutu katlama işi önerebiliriz.

Kutu katlama işi nasıl yapılır

Evde kutu katlayarak para kazanmak için evlere kutu katlama işi veren şirketlerin sizlere bu işi vermesi gerekmektedir. Bu işi alabilmek için firmalarla iletişime geçmeniz esastır firmayla anlaştığımız takdirde sizlere kutuların nasıl katlanacağız şema ile gösterilecektir. Siz de örnekteki gibi bakarak 50, 100, 200 adet olacak şekilde kutuları katlayarak hazır halde bulundurmanız gerekmektedir. Firma kutuları teslim almaya sizin evinize çalıştığınız yere gelecektir. Anlaşmamıza göre kutu başına ödeme yapılacaktır. Bu durum sizin evde kutu katlama işi veren firmaların size vereceği kutu başı teklife göre hesaplanacaktır. Örneğin bir kutu için 10 kuruş olarak anlaştığı senin 100 tane yaptığınız zaman alacağınız para bellidir bu durumda sizin evde çalışan sayısı  ve bos zaman dilimi ile geliriniz otomatik olarak artacaktır.

Kutu katlama işi veren şirketlerle nasıl iletişim kurulur

En zorlu aşama olarak kabul edilen iş veren firmalarla iletişim çok kolay değildir. yukarıda da bahsettiğimiz gibi talep sayısı oldukça fazla olduğu için evde kutu katlama işi veren firmalar doğal olarak ince eleyip sık dokumaktadır. Bu işi farklı şekillerde temin edebilirsiniz. Bu farklı yollar arasında firmaların açtığı sosyal ağdaki hesapları inceleyebilirsiniz, internetten araştırma yaparak telefon numaralarını bulup bizzat telefon edebilirsiniz ya da bizim gibi ek iş ara  ve tanıtımları yapan web sitelerinin konu altına yorum bırakan kişilerin bilgilerini inceleyen firmaların dikkatini çekmeye çalışabilirsiniz. Konu altına etkili güzeldir tanıtım yazısı yazdığınız taktirde eve kutu katlama işi veren firma sizinle iletişime geçmeyi deneyebilir.

Size tavsiyemiz mutlaka bütün sitelerin altına Kendinizi tanıtan yazılar yazmanız. Böylece işi almak için görüşmeyi başlatabilirsiniz.

Önemli uyarı!

Her şeyin suistimali yapıldığı gibi son dönemde sizlerinde bildiği gibi telefon dolandırıcılığı artmıştır. Bu sebeple konu altına yazacağınız yorumlara telefon numaranızı bırakmanızı istemiyoruz. Ayrıca size iş teklifinde bulunan firmaların ön ödeme, kapora gibi farklı isimler altında herhangi bir ödeme talep etmeleri halinde kesinlikle kabul etmeyiniz. İşi yapacak olan sizsiniz, sizden para talep edenlere kesinlikle ciddiye almayınız, itibar etmeyiniz. Yukarıdaki uyarı bölümünü okumanızı tavsiye ediyoruz. Hepinize bol kazançlar, bol ek gelir kazanma fırsatı biliyoruz.

Ayrıca Gözatın

Instagram Üzerinden Satış Yapmak Gelişen teknoloji insanlara para kazanmanın yeni yollarını sunmaktadır. Instagram para kazanma …

33 yorumlar

  1. Ögrenciyim bu ışe ihtiyacim var ulasirsaniz sevinirim

  2. Bu isi yapmak istiyoruz bir cevap verirseniz seviniriz

  3. Pendikte oturuyorum eşimle kutu katlama işini yapmak istiyorum gerekirse elemanlarda bulabilirim borçlarımdan dolayı çok sıkıntıdayım çok sitelere baş vurdum olmadı galiba çok sıkıntıdayım Allah rızası için geri gönüş yapınız

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir