Ev / Eve ek iş veren firmalar / Eve Ek İş Veren Firmaların Telefonları
Sponsor Reklam

Eve Ek İş Veren Firmaların Telefonları

Evde çalışarak ailesine ek gelir sağlamak isteyenlerin en çok merak ettiği ve kolayca iş bulma fırsatı yakalamak istediği eve ek iş veren firmaların telefon numaraları hakkında yaptığımız araştırmayı sizlerle paylaşıyoruz. Doğal olarak evde iş yapıp para kazanmak, ailesine destek olmak isteyen insanlar doğrudan iş veren firmalarla iletişim kurmak istemektedir. Bunun için evlere iş veren firmalar listesi evlere işveren şirketlerin telefon numaraları araştırılmaktadır.

 Ek iş veren firmaların telefonları

İnternet ortamında yapılan araştırmalarda ya da sosyal ağlarda hesabı bulunan eve işveren kişi ya da kuruluşların telefonlarına oldukça sık rastlanabilir. Bunun için iyi bir telefon, internet kullanıcısı, sosyal ağlar takipçisi olmanızı tavsiye ederiz. Çünkü doğrudan iş veren firmalar, telefon numaraları konusunda biraz çekince gösteriyor. Sebebi de Türkiye'de işsiz sayısı oldukça fazla iken bir de evde çalışarak ek kazanç elde etme düşüncesinde olan ev hanımları, emekliler, hatta ve hatta öğrencilerin de yoğun bir ilgi göstermesi sebebiyle evlere ek iş veren firmaların telefon numaraları konusunda tereddütleri bulunmaktadır. Yoğun telefon trafiği sebebiyle firmalar çalışamaz hale geliyor ve telefonlarını neredeyse iptal ettirmek zorunda kalıyorlar.

Evlere iş veren firmaların listesi

Evlere iş veren firmaların listesi diye yapılan internet aramalarında lise yine aynı şekilde firmalar isimlerini deşifre etmek istemiyor. Gerekçeleri de yukarıda bahsettiğim aynı sebeplerden dolayı yoğun talep karşısında firmalar rahatsız oluyor ve telefonlara cevap vermekten, maillerine bakmaktan yolluyorlar.

Eve iş veren firmalar ile iletişim

Eğer siz de evde çalışarak ek gelir sağlama düşüncesinde iseniz yapmanız gereken en mantıklı yöntem ve gerçekçi çözümlerden birisi olan eve iş veren firmaların sosyal paylaşımlarını takip etmek, onlara üye olmak, ya da bizim gibi ek iş tanıtımları yapan web sitelerinin mesaj bölümünden faydalanarak firmaların sizinle iletişim geçmesine fırsat tanımak. Yani bu konu altına kendimizi tanıtan, nerede yaşadığınızı, kaç kişi olduğumuzu, daha önce hangi benzer işleri yaptığınızı... Kısacası tecrübelerinizi, boş saat dilimlerinizi yazarak firmaların ihtiyaçları durumunda sizlerle iletişime geçmesini sağlamaktır. Çünkü, başka türlü doğrudan eve ek iş veren firmaların telefon numaralarını bulmak aramak neredeyse imkansız.

Size dürüstçe söyleyelim. Diğer bütün benzer siteleri araştırdığınız zaman yine benzer yazıları okuyacaksınız. Kendinizi yormadan, zaman kaybetmeden konu altına sadece mail adresinizi iletişim bilgisi olarak bırakmanız kafidir. Çünkü her şeyin riski olduğu gibi telefon numaranızı bırakmak da dolandırıcılar tarafından suistimal edilebilir. Sizlere evlere ek iş veren firmaların telefon numaraları listesi iletişim konularında uyarılarda bulunmak açıklama yapmak için bu yazıyı kaleme aldık. Umarım faydalı olur. Bol kazançlar, hayırlı günler.

 • SİVAS ilinde ek iş ile ilgili 0553 664 09 86 numarayla iletişim adresinden ulaşabilirsiniz. Sadece SİVAS için ek iş ilanıdır.

Ayrıca Gözatın

Evde Kolye Paketleme İşi

Evde iş imkânları gün geçtikçe artmakta olup, şimdilerde oldukça popüler olan evde kolye paketleme işi …

71 yorumlar

 1. İyi günler Kocaeli izmitte oturuyoruz 3 kişilik grup
  Arkadaşlarim var evde ek iş arıyoruz lutfen ilgili yerler cvp verirlerse çok seviniriz teşekkürler

 2. Tekirdağ merkezde oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum çevrem geniş dönüş yaparsanız sevinirim

 3. Gerçekten ek ise ihtiyacım var. Daha önce tesbih, perdelere boncuk işi, poset işi yaptim. Çevrem var.

 4. Istanbda yasiyorum el becerim vardir sizinle calismak isterim

 5. Merhaba istanbul bahçelievler yenibosnada oturuyorum daha önce ponpon işi, çanta kilidi işi ve etiket işi yaptım ilgilenip dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler

 6. Lutfen donus yapin ankara mamak

 7. Paketleme, arma kesimi, iplik temizleme yaptım. Bu işe ihtiyacm var

 8. Bu ise ihtiyacim [email protected]

 9. gaziosmanpaşa da oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir