Ev / Eve ek iş veren firmalar / Eve Ek İş Veren Firmalar
Sponsor Reklam

Eve Ek İş Veren Firmalar

Eve ek iş veren firmalar, ek iş veren firmalar evlere ek iş veren şirketler, eve ek iş veren firma, ek iş vermek isteyen firmalar... sizlere sesleniyoruz!

İşlerinizi ucuza ve zamanında, gerçek ihtiyacı olan insanlara yaptırmayı düşünüyorsanız sitemiz Ek iş ara sizlerle evde ek iş yapmak isteyen kişileri buluşturmak amacıyla kurulmuştur. Bu fırsatı değerlendirmek için ücretsiz olarak sitemizden iş ilanlarınızı duyurabilirsiniz. Bunun için ister konu ile ilgili yazıların altına vermek istediğiniz işle ilgili yorum yazın, isterseniz iletişim bölümünden bize özel olarak hazırladığınız iş ilanınızı gönderin. Biz de makale şeklinde yayınlayalım, binlerce iş yapmak isteyen insanlara ulaştıralım.

Eve ek iş vermek isteyenler

Eve ek iş vermek isteyen kurumlar, firmalar, şirketler, kuruluşlar... Bu fırsatı en iyi şekilde değerlendireceğinizi düşünüyoruz. Sitemiz ve evde iş yapmak isteyenlerden ne de işlerini evde boş duran insanlara vererek hem kendisi hem de zamanını değerlendirmek isteyen insanlardan komisyon ücreti talep etmemektedir. Her şey ücretsizdir. Biz iş tanıtımları yapıyoruz. Sizin de yapılacak işiniz varsa evde iş yapmak isteyen kişilerin sizlerle iletişim kurmasını istiyorsanız, bu fırsatı sizlere sağlayabiliriz.

[caption id="attachment_1718" align="alignright" width="300"]Eve Ek İş Veren Eve Ek İş Veren Firmalar[/caption]

Bize yapılacak işin ayrıntıları, ödemeniz hakkında bilgi, çalışmak isteyen kişiler hakkında istekleriniz... gibi işin yapılması süresi ve kalitesi hakkında bilgi verebilirsiniz. Biz de sizlere sitemizde fırsat vererek ürünlerinizin en kısa sürede hazırlanmasına destek sağlarız. Ek iş ara nokta com günden güne büyüyen dürüst gerçekçi Yapıcı açıklayıcı eve ek iş veren firmalar ile evde ek iş yapmak isteyen insanların buluşma noktası olmaya aday bir sitedir.

Evde ek iş fırsatı

Sürekli güncel yazılar girilerek ihtiyacı olan insanlara destek olmak düşüncesindeyiz. Biliyoruz ki bazı firmalar işlerinin hızlı kolay ucuz bir şekilde yapılması için evde zamanını değerlendirmek isteyen emekliler, ev hanımları ve üniversite öğrencilerine iş fırsatı vermek istiyor ve yine biliyoruz ki öğrenciler, emekliler, ev hanımları ya da hiç bir işi olmayan insanlar bu fırsatları değerlendirmek para kazanmak aile bütçesine destek olmak ihtiyaçlarını gidermek istemektedir.

Para kazanmak ister misiniz?

O halde gelin hep birlikte ek iş ara nokta com sitesinde buluşarak herkes kazançlı çıksın. Böylece kazan-kazan mantığıyla sitemizde hiçbir ücret ödemeksizin işlerinizin bir an önce yapılmasını hızlandırır, sizlere yardımcı olmak için her türlü kolaylığı sağlıyoruz.

Evde yapılacak işler bellidir. Bunun için olmayacak abuk subuk işlerin tanıtımı için sitemizden talepte bulunmayın. Gerçek manada yapılacak ek işler hakkında sitemizi kullanabilirsiniz. Aksi takdirde ne işiniz görülür, ne de size destek veririz!

Ayrıca Gözatın

Evde Kolye Paketleme İşi

Evde iş imkânları gün geçtikçe artmakta olup, şimdilerde oldukça popüler olan evde kolye paketleme işi …

11 yorumlar

 1. Takı tasarım boncuk işleme kurdele gül fiyonk aksesuar işleri yapılır

 2. Her türlü ek iş için talebim bulunmaktadır. Teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

  • semire özdemir

   Seda hanım her türlü ek iş talebinde bulunmusşunuz,ben size hiç sermaye koymadan ve kimsenin kahrını çekmeden kendi mesai saatlerinizi belirleyebileceğiniz ve çok ciddi kazançlar elde edebileceğiniz bir iş teklifinde bulunmak istiyorum.Telefon numaram 05373554416 ,isterseniz siz arayın isterseniz mail adresime telefon numaranızı yazın ben arıyayım.Saygılarımla…
   Semire Özdemir

 3. Her turlu paketleme isi olabilir

 4. Izmir menderes te oturuyorum evde yapilcak ise ihtiyacim var

 5. işimden yeni ayrıldım. İstanbul da ikamet ediyorum.Evde galoş paketleme işi hakkında Bilgi almak istiyorum.

 6. Boncuk işleme ve takı tasarım işinden iyi anlarım iş yapacak ekibimde var

  • semire özdemir

   Gonca hanım selamlar,ben size çok kazanc sağlayabileceğiniz ve hiç bir risk taşımayan ,mesaisini ve kazancınızı sizin belirleyebileceğiniz bir iş teklifinde bulunmak istiyorum.05373554416 telefon numaram.ister arayın isterseniz mail adresime kendi telefonunuzu yazın ben arıyayım.Görüşmek dileğiyle selamlar.
   not:ekibinizin olması sebebiyle daha çok dikkatimi çektiniz,ekibi olanlara özel kazanç tekliflerim var
   Semire Özdemir

 7. Paketleme iplik temizleme vb gibi işleri yapabilirim.honaz kaklik

 8. İse ihtiyacim var

 9. Bende evde kalem tıraş işi yapmak istiyorum Lütfen beni en kısa zamanda arayin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir