Ev / Evde ek işler / Ev hanımları için ek işler / Eve Dantel İşi Veren Firmalar
Sponsor Reklam

Eve Dantel İşi Veren Firmalar

 Bayanların severek yaptığı dantel paraya ihtiyacı olanlara para kazandırmak için fırsat sunuyor. Elleri dantel işlemeye alışkın olan bayanların boş zamanlarını değerlendirerek para kazanmaları halinde eve dantel işi veren firmalar ile iletişime geçerek bu işi almaları bunun sonucunda da aile bütçesine yüklü kazanç getirebileceklerini söyleyebiliriz. Özellikle eşleri çalışıp da yeterli maaş alamayan, evini geçindirmeye insanların eşleri, ev hanımları bu fırsatı değerlendirmesi gerekir.
Evlere dantel işi veren firmalar el emeği göz nuru çalışmalara ağırlık veriyor. Çünkü çeyiz hazırlayan kızların fabrikasyon dantellerle çeyizlerini hazırlaması pek tercih edilmiyor. Bu sebeple evde dantel örerek para kazanmak isteyen insanların bu fırsatı değerlendirmesi gerekir. Eğer sizler evde dantel işi yapmak isterseniz firmalar size bütün malzemeleri evinize teslim eder. Sizden neler örmeniz gerektiğini, neler hazırlamanız gerektiğini söyler ve sizden  zamanın da teslimatını almak ister. Siz de bu işten faydalanmak istiyorsanız keyifli oturduğumuz yerden yorulmadan, hem televizyon seyrederek, hem çayınızı yudumlayarak, hem de arkadaşlarınızla muhabbetinizi yaparak birkaç kişi aynı anda yapıp aile bütçesine destek olabilirsiniz. Dantel işi yaparak yapamadığınız her şeyi yapma fırsatı yakalayabilirsiniz. Çünkü evde dantel işi arıyorum diyenlere oldukça karlı, kazançlı bir ek iş fırsatı sunmaktadır.

Eğer sürekli boş zamanınız varsa ve bunu fırsata dönüştürmek istiyorsanız zaten dantel arıyorsanız o zaman bu işi de rahatlıkla yapabilirsiniz. Çünkü işe gitme derdi yok, soğuk yok, sıcak yok, yemek parası yok, yol parası yok oturduğunuz yerden gece gündüz demeden çalışarak yapılabilecek kolay işler arasındadır. Elbette sabır gerektirdiğini biliyorum. Ancak vefakar kadınlarımız zaten sabırlıdır. Ve bu işi de rahatlıkla yaparak ailesine destek olacaktır.
Evde dantel işi veren firmalar ile iletişime geçmek için sitemizin alttaki yorum bölümüne kendimizi anlatan kısa mesaj yazarsanız sizinle iletişime geçip çalışmak isteyeceklerdir. Bunun için adınızı, soyadınızı yaşadığınız bölgeyi, boş zamanlarınızı, ne kadar iş yapabildiğinizi, tecrübelerinizi açıklayan yorum yazmanızı tavsiye ederim. Evde dantel işi  zaten bayanlar bu işi her gün kendileri için yapıyor. Biraz da aile bütçesine destek olmak için yaparsa ayda 2000- 3000 lira ek gelir sağlayabilir.

Ayrıca Gözatın

Ev Pansiyonculuğu İşi

Ev pansiyonculuğu ülkemizde hızla yayılan bir iş kolu haline gelmeye başlamıştır. Pansiyonculuk turistik bölgelerde uzun …

21 yorumlar

  1. İstanbul/Beşyüzevler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir