Ev / Evde ek işler / Evde zımpara işi
Sponsor Reklam

Evde zımpara işi

Evde zımpara işi sürekli farklı ek iş fırsatları sunarak sizlerin ailesine destek olmasına yardımcı olmayı düşünüyoruz, sizlerde zamanınızı para kazanarak değerlendirmek istiyorsanız. Evde zımpara işi yapabilirsiniz. Oldukça fazla ek iş fırsatları bulunan son döneminde Sizler de nasibinizi çıkarmak için çaba sarf etmeniz gerekmektedir. Canınız sıkılıyor ve iş arıyorsanız ne yapacağınıza karar veremediyseniz Evde yapılabilecek ek işler nelerdir araştırmaya koyarım kendinize uygun yetenekleriniz doğrultusunda yapabileceğiniz oldukça fazla alternatif olduğunu görünce Sizler de şaşıracaksınız.

Sitemizden evde ek işler kategorisine Giriş yapın ve orada kendinize uygun güzel kolay Çok kazandıran paralar ve kişiler olduğunu göreceksiniz Siz de farklı bir iş arıyorsanız, evde zımpara işi yaparak para kazanabilirsiniz. Bu iş Hem zahmetsiz hem de iyi para getirmektedir. Evlere zımpara işi veren firmalar 8 bin tane zımparalanacak eşya göndermektedirler. Siz gönderilen eşyalarını zımpara yaparak paketlere koymanız gerekecek.

Evde zımpara işi yaparak kaç lira kazanabiliriz

Siz bu işleri yaptığınız takdirde ayda 2 bin liraya yakın ek gelir sağlayacaksınız. Kolay yapması eğlenceli aile ortamında oturarak çay içerek muhabbet ederek yapılabilecek ek işler isterseniz kendi başınıza bu işi yapabilirsiniz, ancak kalabalık olursanız birlikte seri üretimi sayesinde daha fazla para kazanma şansınız olacaktır. Hem muhabbetinizi yaparsınız hem de günün stresini atarak aynı zamanda para kazanmış olursunuz. Bu fırsatı değerlendirmek isteyenlerin sitemizin yorum bölümüne bu işi yapmak istediğini belirten yorumlar yazmasını rica ediyoruz. Çünkü evlere ek iş veren firmalar bu sistemle çalışmaktadır yani sizlerin iletişim bilgilerinizi bizim gibi evde yapılabilecek ek işler tanıtımlarını yapan sitelere müracaat ederek, orada işe ihtiyacı olan insanların bıraktığı iletişim bilgilerinden ulaşmaktadır. zamanı değerlendirmek para kazanmak istiyorsanız evde zımpara işi tam size göre. Eli yatkın olanların iyi para kazanacağınız söyleyebiliriz.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Pamuğu Paketleme İşi

Makyaj yapan insanların, özellikle yatmadan önce makyajlarını temizlemesi şarttır. Yoksa cilt hava almaz ve bozulur. …

5 yorumlar

  1. Uzun zamandır evimizde jant fabrikasına rulo zımpara işi yapıyorduk.Elimiz bu işe çok alıştı.Bize bu işi veren firma artık vermiyor.Ek işe ihtiyacımız var.Cevabınızı bekliyorum.

  2. Altın mete 05531333267

    Merhaba sitilistlik ve tasarım mezunuyum kendi hobi dükkanım vardı ama şimdi evde çalışmak zorundayım ankara da yaşıyorum umarım ankara da yspıyılıyordur

  3. İstanbul pendik ben de bu işi yapmak istiyorum

  4. istanbu lkartal yakacıkta oturuyorum tel nom 05335414686 bu işi yapabilirim ailemle

  5. Kocaelide bu işi yapabilirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir