Ev / Ek iş ilanları / Evde Yumurta Süsleme İşi
Sponsor Reklam

Evde Yumurta Süsleme İşi

Evde yumurta işleme işi farklı ve eğlenceli tasarımsal bir ek iş fırsatı ile sizinleyiz. Bugün sizlere evde yumurta süsleme işi nedir, Nasıl yapılır, nasıl para kazanılır, kimler yapabilir, ne zaman yapabilir kısaca değinmek istiyoruz. Bu ek iş ile çok fazla para kazanma düşüncesi taşımayınız, fakat kendinize bir hobi arıyorsanız aynı zamanda yaptığınız işten para kazanmayı düşünüyorsanız O zaman bu işle ilgilenmeye zaman ayırabilirsiniz. Yumurta süslemek ya da yumurta işleme işi yapmak birazcık hayal dünyası gelişmiş tasarım becerisi iyi ve süsleme ile alakalı, boyamayı seven kişilerin para kazanacağı önemli bir ek gelir fırsatı olarak düşünülmesi gerekmektedir. Bu işi kendiniz evinizde boş zamanlarınızda değerlendirerek para kazanmak için kullanabilirsiniz.

Yumurtaları ucuza aldığınız takdirde başta kazanmış olursunuz. Süslediğiniz ya da işlediğiniz yumurtaları emeğiniz karşılığında fiyatına kendiniz belirleyerek satabilirsiniz.

[caption id="attachment_1476" align="alignleft" width="300"]yumurta süsleme işi yumurta süsleme işi[/caption]

Evde yumurta süsleme işi nasıl yapılır

Bu işi yapmak için kafanıza takılan bütün soruların cevabını bulmamız gerekir. Örneğin evde yumurta işleme işini yapabilecek kapasiten var mı, sorusuna cevap vermeniz gerekir. Çünkü herkes süsleme işi ile yakından ilgili değildir bir de kırılgan bir madde üzerinde resimler ve modeller işlemeniz gerekeceği için sabırlı olmanız gerekecektir. Evlere yumurta süsleme işi veren firmaların verdiği malzemeleri düzgünce kullanmanız gerekmektedir. Düzenli çalışmanız gerekmektedir ve kafanıza göre değil de söz verilen süre içerisinde yapmanız gerekmektedir.

Bu işi ister kendi başınıza, isterseniz ekip olarak da çalışabilirsiniz. Yumurta işleme işi yapmak isteyenlerin bütün bu ön bilgileri kabul etmesi gerekmektedir. Firmanın size göndereceğim malzemeleri en iyi şekilde kullanarak sizden istenenleri yapmanız gerekmektedir. Bunun için yumurta üzerine çizilecek olan şekiller size şablon olarak verilecek, siz de yumurta üzerine bu şablonları yerleştirip çizim, boyama, süsleme yapacaksınız. Aceleci olanlar ya da sakar olanlar bu işi yapmasa da olur.

Eve yumurta işleme işi veren firmalar

Yumurta süsleme işi veren firmalar genelde hediyelik eşya satan firmalar olduğunu hatırlatalım. Onların ihtiyaçları olduğu durumda yumurta süsleme yapacak kişilere ulaşmak için sizlerin iletişim bilgilerine ihtiyaç duymaktadırlar. Bunun için sizde konu altına kendinizi tanıtan Bu işle alakalı çalışmalarınızı örneklerinden tanıtıcı yazılar yazarsanız yumurta süsleme işi yapma hakkı elde edebilirsiniz.

Yumurta süsleme işinden ne kadar kazanırım

Yapacağınız çalışmaya göre bu rakam değişecektir. Ortalama 1500 lira civarında aylık kazanç elde edebileceğinizi tahmin ediyoruz. Hepinize bol süslemeler, güzel işlemeler diliyoruz.

Ayrıca Gözatın

Evde Kurabiye Yapma İşi

Günümüzde insanlar özel gün kutlamalarına oldukça önem vermeye başlamıştır. Bu nedenle her ayrıntıya dikkat etmekte …

3 yorumlar

  1. Sabile küknaroglu

    İstanbul okmeydanı da oturuyorum ek iş yapıyorum

  2. Merhaba

    İstanbul Tuzdayim. Evde iş yapmak istiyorum. El becerim yüksektir. Boyama ve süslemede yapabilirim

  3. merhaba bu işlere elim yatkın oldugundan evde ek gelir yapmak istiyorum ben resimle ilgileniyorum umarım dönuş yaparsınız

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir