Ev / Evde ek işler / Evde yeşil çay paketleyerek para kazan
Sponsor Reklam

Evde yeşil çay paketleyerek para kazan

Evden çalışarak ek iş yaparak para kazanmak için her gün yeni yollar türemektedir. Pek çok kişi evde yaptıkları ek işlerle para kazanmakta ve bütçelerine katkıda bulunmaktadır. Sizlerde pek çok ek işten birisi olan evde yeşil çay paketleyerek para kazanabilirsiniz. İşin doğrusu bu tarz işleri yapacağınız ufak bir araştırmayla bulabilirsiniz. Evde yeşil çay paketlemek çok kolay bir iştir. Yapmanın gerek firmalardan aldığınız yeşil çayları size verilen gramajlarla paketlemek olacaktır. Burada dikkat edilmesi gerek şey ise firmanın istediği gibi paketlemek ve ürüne zarar gelmemesini sağlayarak vaktinde teslim etmektir. Bu işte ne kadar hızlı bir şekilde paketleme yaparsanız o kadar çok para kazanırsınız. Üst düzey bir el becerisi gerektirmemekle birlikte size tek gerek hızlı davranmaktır. Bu işten günde sadece 5 saat ayırarak 1500 TL kadar para kazanabilirsiniz. Eğer tam zamanlı olarak başka bir işte çalışıyor ve sadece 2 saat ayırabiliyorsanız ayda 500 TL kazanabilirsiniz.

mak için ve firmalarla iletişime geçmek için interneti, el broşürlerini ya da isterseniz sitemizin alt kısmın da yer aldan yorum kısmına adınızı, soyadınızı ve e-mailinizi bırakarak firmaların sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca hatırlatmakta fayda var ne kadar çok yorum yaparsanız firmaların sizinle iletişime geçme ihtimalini o kadar arttırmış olursunuz.

Ayrıca Gözatın

Evde Kavanoz Boyamak

Yeteneği olan kadınların evde kavanoz boyayarak para kazanmak sayesinde kendine bir ek iş edinmesi mümkündür. …

29 yorumlar

 1. Merhaba,
  evde paketleme işi yapabiliriz, 3 kişi veya artırılabilir ekip ile çalışabiliriz.
  Şimdiden teşekkürler,
  İstanbul,sarıyer

 2. mahmutbeyden 2 arkadaşız lütfen dönüş yapın

 3. 2 kişi olarak çalışmak istiyoruz

 4. Ek işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 5. Osman İslamoğlu konya .. üniversite öğrencisi

 6. Merhaba, İstanbul Beylikdüzünde ikamet ediyorum. evde paketleme işi yapmak istiyorum. ivedi olarak bana yardımcı olursanız müteşekkir olacağım.

 7. Her türlü işi yapmaya yetkinimdir ekibim var cvbınzı bekliyorum

 8. Ben öğrenciyim bu işe ihtiyacim var afyonun bayat ilçesinde kalıyorum okumak için para birikimi yapmam gerekiyor bu işe ihtiyacım var

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir