Ev / Evde ek işler / Ev hanımları için ek işler / Evde Yapabileceğim İş Arıyorum
Sponsor Reklam

Evde Yapabileceğim İş Arıyorum

 Normal işlerimize devam ederken aldığımız para geçinmemize yetmeyebilir. Böyle durumlarda evde yapabileceğim iş arıyorum, Acaba ne yapabilirim diye düşünmeden edemeyiz. Evde yapılabilecek işler oldukça fazladır. Siz yeter ki kendinize uygun zaman bulun. Bunun için düşünemeyeceğiniz kadar ek iş fırsatları bulunmaktadır.
Sizlere evde neler yapılabilir, nasıl para kazanılır kısaca özetlemek istiyoruz. Farklı alternatifleri olduğunu peşinen söyleyelim. Ancak herkesin yetenekleri istekleri zevkli farklı olduğu için hangi işi yapabileceğine kendisi karar vermesi gerekir. Eğer zor durumda kaldıysanız yani işten çıkarıldıysanız ya da aldığınız maaş kıt kanaat geçinmenize yetiyorsa o zaman her türlü işi değerlendirmek isteyeceksiniz. Eğer sizler de benim acilen işe ihtiyacım var ne olursa yaparım. Evde yapabileceğim işler nelerdir? Evde her türlü işi yaparım diyorsanız sizlere evde yapılabilecek işleri anlatalım.

EV HANIMLARI İÇİN İŞ FIRSATLARI

Eğer bir ev hanımı iseniz elbette sizin yapabileceğiniz işler farklıdır. Ev hanımlarının yapabileceği işler daha ziyade bayanlara yönelik işlerdir. Bunlarda mantı yaparak para kazanma, sarma yaparak para kazanma, ev yemekleri yaparak para kazanma, mutfak meraklı bayanlar içindir. Ancak sanata düşkün olanlar için de süsleme ile ilgili cam süsleme, vazo süsleme, takı tasarım işleri yapılabilir. Gelinlik süsleme, boncuk dizme, yine bayanların evde yapabileceği ek işler arasındadır. Daha farklı bir ek iş istiyorsanız davetiye katlayarak para kazanma fırsatını değerlendirebilirsiniz. Buna benzer kına paketleme, gelinlik süsleme, lavanta keseleri gibi farklı işlerde mevcuttur.
Ben daha çok para kazanmak istiyorum ve sürekli para kazanabileceğim iş diye düşünüyorsanız o zaman en çok değerlendirmeniz gereken iş evde bebek ve çocuk bakıcılığı olduğunu unutmayın. Çalışan bayanlar evde bebeklerine bakacak iyi bir ev hanımına ihtiyaç duymaktadır. Bu fırsatı değerlendirip para kazanabilirsiniz. [caption id="attachment_869" align="alignright" width="294"]Bayanlar için ek işler Bayanlar için ek işler[/caption]

KADINLAR İÇİN İŞ FIRSATLARI

Evde para kazanmak düşüncesinde olanların yapabileceği işlerden birisi de Web siteleri için içerik sağlama fırsatını değerlendirmektir. Yani bilgi sahibi olduğunuz bir alanda web sitelerine makale yazarak iyi gelir elde edebilirsiniz. Makale dediğimiz zaman edebi anlamda makalelerden bahsetmiyoruz. Bizim bahsettiğimiz makale kadın sitelerine örgü, güzellik, bakım, takı tasarım gibi konularda anlatım yaparak içerik sağlamaktır.
Evde ütü yaparak para kazanma fırsatı özellikle büyük şehirlerde yaşayanların bu fırsatı değerlendirerek oldukça iyi para kazanabileceğini söyleriz. Çünkü çalışan insanlar ütü yapmak içim zaman bulamıyor. Bunun için düzenli olarak ülkülerini yapabileceği güvenilir insanlara ihtiyaç duyuyorlar. Evde yapabileceğim işler nelerdir, evde yapılabilecek iş arıyorum diyenlere yardımcı olmak için bu konuyu hazırladık. Umarım sizler de istediğiniz işleri bulur ve ailenize katkı sağlarsınız.

Ayrıca Gözatın

Makale Yazma İşi

Belli bir kültür birikiminiz var fakat işsizsiniz, emekli oldunuz evdesiniz, çocuklarınız var çalışamıyorsunuz ve evde …

8 yorumlar

  1. uşak merkezdeyim.evde yapabileceğim ek iş arıyorum.paketleme olur,sabun yapımı olur

  2. Ankaradayım paketleme işi yapabilirim evde

  3. Lüleburgazda oturuyorum evde yapabileceğim bir iş arıyorum acil

  4. Her işi yaparım lütfen geri dönermisiniz

  5. Çanakkale çan da oturuyorum . Evde paketleme süsleme boncuk vs işler yapabiliriz. Kalabalık bir grubuz geri dönüş yaparsanız sevinirim….

  6. evde iş yapmak istiyorum..boş vaktim oldukça fazla…iletişiminizi bekliyorum. İkamet Yalova

  7. Evde iş yapmak istiyorum.lise mezunu bayanım. İstanbul/Arnavutköy

  8. Kocaeli izmit ikamet ediyorum evde yapilacak is yapmak istiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir