Ev / Evde ek işler / Ev hanımları için ek işler / Evde toplu iğne paketleyerek para kazan
Sponsor Reklam

Evde toplu iğne paketleyerek para kazan

Günümüzde hemen herkes bir şekilde çalışması gereken bir durumdadır. Ancak bazen istekler ile kazanılan para yeterli miktarlarda olmaz. Ancak pek çok insan bunun için ek işler yaparak bu durumu lehine çevirmektedir. Sizlerde evinizde ek iş yaparak bu kervana katılabilirsiniz. Bu ek işlerden birisi de evde toplu iğne paketleyerek para kazanmaktır. Evde toplu iğne paketlemek biraz riskli bir iştir. Toplu iğne batıcı bir nesne olduğu için bu tarz kazalar iş kazası kategorisinde nitelendirilir. Pek çok firma bu tarz iş kazalarında tazminat ödemesi yapmaktan kaçınmaktadır. Bu yüzden çalışırken çok dikkatli olmalısınız. Bunun haricinde yapacağınız tek şey ise toplu iğneleri paketlemek olacaktır. Kilogram cinsinden paketlediğiniz toplu iğneleri daha sonrasında firmaya geri göndererek ödeme alabilirsiniz. Evde toplu iğne paketleme işi için el becerisi gerekmemektedir. Herkes çok kolayca ve hiç yorulmadan bu işi yapabilir. Bu işten kazanabileceğiniz ortalama miktar ise ayda 1800 Türk lirası olacaktır.

mak için bu işle ilgilenen firmalardan birisiyle irtibata geçerek işi almanız yeterli olacaktır. Firmalarla irtibata geçmek için internet sayfasını ya da isterseniz alttaki yorum yapma bölümüne adınızı, soy adınızı ve e-mail adresinizi yarak firmaların sizlerle irtibata geçmelerinin sağlamak adına ilk adımı atmış olursunuz. Ufak bir hatırlatma olarak ne kadar fazla yorum yaparsanız o kadar kolay bir şekilde firmalara ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Gözatın

Makale Yazma İşi

Belli bir kültür birikiminiz var fakat işsizsiniz, emekli oldunuz evdesiniz, çocuklarınız var çalışamıyorsunuz ve evde …

58 yorumlar

  1. öncelikle merhabalar 4 kişilik bir ekibimiz var paketleme ve benzeri tarzı işler yapabiliriz öğrenci olduğumuzdan dolayı paraya ihtiyaç duyuyoruz hızlı ve titiz bir şekilde yapacağımıza inanıyoruz 0545 519 7468 telefondan daha iyi bir iletişim sağlayabiliriz yardımcı olacak kişilerden şimdiden teşekkür ederim (eskişehir)

  2. Bu ise ihtiyacım var lütfen mesajima cvp verin İstanbul esenlerde oturuyorum

  3. Eşim askerde ve 6 aylik bir kızım var çok zor bir durumdayım donus yaparsanız. Çok sevinirim diyarbakır ve Şanlıurfa

  4. Mardin kızıltepe de oturuyorum her türlü paketleme işi yaparım lütfen geri dönüş yapın

  5. Merhaba, evde toplu iğne paketlemek istiyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir