Ev / Evde ek işler / Emekliler için ek işler / Evde tırnak seti paketleme işi
Sponsor Reklam

Evde tırnak seti paketleme işi

Para kazanmak amacıyla sizlere farklı ek gelir tanıtımları yapmaya devam ediyoruz. Evde tırnak seti paketleme işi yapmak isteyenler ailesine destek olmak isteyenler bu yazımızı okuyabilir. İnsanlar paralarını kolayca harcayabilmek için yeteri kadar gelire ihtiyacı var. Evde sadece bir kişinin çalışmasıyla evin ihtiyaçları karşılanmaz. O halde yapılması gereken müsait olanların aileye destek olması için farklı ek gelir fırsatları değerlendirmesi gerekir. Bugün sizlere farklı bir ek gelir fırsatından bahsedeceğiz.

Evde tırnak seti hazırlayarak sizler de önemli miktarda ailenize destek sağlayabilirsiniz. Tırnak bakımı yapmak için sadece tırnak makası yeterli değildir. İçinde minik masa örtüsü olan bir setin paketlenmesi gerekmektedir. Firmalarda son zamanlarda yalnızca tırnak makası satışı değil, set halinde bir daha fazla talep gördüğünü bildiği için bu işi set halinde satmayı tercih etmektedir. Eğer ailenizin geliri yetersizse ve düşükse siz de normal insanlar gibi yeteri kadar para kazanıp harcamalarınızı İstediğiniz bir yapmak istiyorsanız evde tırnak seti paketleme işini yapabilirsiniz.

[caption id="attachment_1351" align="alignleft" width="300"]Evde tırnak seti paketleme Evde tırnak seti paketleme[/caption]

Oldukça kazançlı bir iş olan bunlar seti hazırlama sizlere düşünemeyeceğin kadar gelir sağlayabilir. Ayda yaklaşık 2500 lira civarında ek gelir fırsatı sunan tırnak seti işi sizlere nefes alma fırsatı verecektir.

Tırnak seti paketleme işi nasıl yapılır

Evlere ek iş fırsatı veren firmaların verdiği ilanları değerlendirerek müracaat yapmalısınız. Bu işi almak için konu altına kendinizi tanıtan mesajlar yazdığınız zaman evlere tırnak seti paketleme işi veren firmalar acilen ihtiyaç olduğu durumlarda sizin tecrübelerinize yaşınıza boş zamanımızda ve çalışacak işçi sayısına göre iş teklifinde bulunabilirler.

İster tek başınıza isterseniz ekip halinde bu işi yaparak önemli gelir sağlayabilirsiniz. Özellikle ev hanımı öğrenciler emekliler para kazanmak isteyenler bu fırsatı değerlendirebilir. Evde tırnak seti paketleyerek para kazanma fırsatını değerlendirmek için konu altına içinde mail adresinizin olduğu iletişim bilgilerini yazmayı unutmayınız.

Ayrıca Gözatın

Evde Ek İş Ara

Son zamanlarda insanlara tek maaş yetmediği için ek iş arayışına girmiş olup, bunun sonucun da …

35 yorumlar

  1. Merhabalar
    Duzenli çalısan birisiyim istenilen zamanda ürününüzü teslim ederim 38 yaşındayım 5 kişilik yetişkin bir aileyiz sorunsuz bir ekibiz. sizden haber bekliyorum Teşekkürler

  2. BU İŞİ YAPMAK İSTİYORUM LÜTFEN ACİL DÖNERMİSİNİZ İZMİR AYRANCILARDA OTURUYORUM

  3. Kadriye tahal

    Adanada oturuyorum

  4. izmir bucada oturuyorum acil ihtiyacım var [email protected] lütfen yardımcı olun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir