Ev / Evde ek işler / Ev hanımları için ek işler / Evde Terlik Yaparak Para Kazan
Sponsor Reklam

Evde Terlik Yaparak Para Kazan

Evde çalışarak para kazanmak isteyen kitlenin başında ev hanımları ve öğrenciler bulunmaktadır. Ev hanımları evin bütçesine katkıda bulunmak için evden çalışabilecekleri işler ararken, öğrenciler öğrenim masraflarını katkıda bulunabilmek adına evde çalışabilecekleri işlere bakmaktadır. Evden çalışarak yapılabilecek en iyi işlerden birievde terlik yaparak para kazanmaktır. Herkesin bildiği bir şey olan ev hanımlarının el işlerine olan yatkınlığı evden çalışılabilecek işlerde kendilerine büyük avantaj sağlamaktadır. Yapımı oldukça kolay olan örgü terlik için üst düzey bir el becerisi gerekmemekte birkaç denemeden sonra sizde gayet güzel terlikler yapabilirsiniz. İlk adım olarak birçok farklı renkte kalın yün iplik almalısınız. Tabanını yapmak için kalın keçe taban ya da sert süngere ihtiyacınız olacak. Eğer yaptığınız terlikte sert sünger kullanırsanız yapılan terlik çok yumuşak ve daha güzel olur. Yaptığınız terlikleri pazarda ya da tuhafiyecilere satarak gelir elde edebilirsiniz. Gelişen teknoloji ile birlikte iyice popüler olan sosyal medyayı kullanarak daha fazla alıcı kitlesine ulaşarak kazancınızı arttırabilirsiniz.

Evde terlik yaparak para kazanmak için firmalar ile anlaşabilir bu şekilde tek tek müşteri bulma derdinden kurtularak toplu siparişler alabilirsiniz. Toplu sipariş almanızın avantajı daha az iş yükü ve daha fazla kazançtır. Aşağıda yer alan yorumlar kısmına adınızı, soyadınızı ve e-mail adresinizi yazarak firmalarla iletişime geçebilir ve para kazanmaya başlamak için ilk adımı atabilirsiniz.

Ayrıca Gözatın

Makale Yazma İşi

Belli bir kültür birikiminiz var fakat işsizsiniz, emekli oldunuz evdesiniz, çocuklarınız var çalışamıyorsunuz ve evde …

5 yorumlar

 1. Evde her is yapılır iki kisiyiz her is gelir çok acil lazım sivas merkez

 2. Merhaba,temiz ve hijyenik ev ortamında el mantısı,yaprak sarma,erişte,ev yemekleri,içli köfte… titizlikle ve özenle yapıyoruz.Temizlik konusunda çok hassas olduğum için içiniz rahat bir şekilde sipariş verebilirsiniz.El mantısı %100 dana etinden ve istenilen küçüklükte yapılmaktadır.
  Bunların dışında el becerisi gerektiren her türlü işi yapabilirim.
  Kayseri merkez de ikamet ediyorum

 3. keziban turgut

  terlik yapımında göerv almak isteriz eşimle

 4. Derya Çalışkan

  Tokat merkez

 5. nazlı caliskan

  Bende bilgi almak istiyorum evde ek iş icin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir