Ev / Evde ek işler / Evde Takı İşi
Sponsor Reklam

Evde Takı İşi

 Gençlerin, tasarım gücü yüksek olan bireylerin, evde takı işi yaparak para kazanma fırsatı olduğunu hatırlatalım. Küçümsemeyin takı işinden para kazanılır mı demeyin. Özellikle bayanlar takılara oldukça meraklıdır ve işin ilginç yanı, sürekli farklı kapı tasarımlarını araştırdıklarını ve asla bıkmadıklarını hatırlatalım. Özellikle bayanların bu konu ile ilgili tecrübelerini paylaşabiliriz. Çünkü bilhassa bayan ziyaretçilerimiz konunun ne kadar hassas ve ciddi olduğunu söylememiz gerekmeden anlamıştır.

Takı tasarım ek işi

Tatil beldelerinde ya da turistik eşya satan dükkanların önlerinde bayanların ne kadar yoğun bir şekilde takı işlerini araştırdıklarını ve uzun uzun incelediklerini sonra da birkaç tane satın aldıklarını söylemeye gerek yok. tasarımı sadece bayanlar değil erkekler de yapabilir. Farklı takı tasarım işleri yapmak isteyenlere Biz de evlere ek iş veren firmalar aracılığıyla önemli oranda para kazanma fırsatı yakalayacaklarını hatırlatalım. Evde takı işi veren firmalar eğer hayal dünyamız gelişmiş, el becerilerini oldukça yetenekli ise Sizler de eve ek iş veren firmalar sayesinde para kazanma imkanından yararlanabilirsiniz.

Evde takı tasarım işi yapmak istiyorum

Eğer ben de evde takı tasarım işi yapmak istiyorum diyorsanız evlere takı tasarım işi veren firmalarla iletişime geçmenizi ve önemli oranda gelir sağlamanızı söyleyebiliriz.

[caption id="attachment_387" align="alignright" width="300"] Evde takı işi Evde takı işi[/caption]

Takı tasarımı nasıl yapılır

Takı işleri oldukça kolaydır. Boş zamanlarını değerlendirmek isteyen tasarım gücü yüksek farklı tasarımlar ortaya çıkarabilen herkesin evlere tasarım işi veren firmalar ve iletişime geçilmesi için alıp sonra da dilediği kadar takı yapması esasına dayalı bir iştir.

Evlere takı tasarım işi veren firmalar

Esasen sadece evlere takı işi veren firmalarla çalışmak zorunda değilsiniz. Çünkü yaptığınız tasarımları yapıp kendi özel sosyal ağlarınızda bir pazar oluşturabilirsiniz. Böylece göze hoş gelen farklı tasarımlarınızı önce yakın çevrenizden sonra da uzaktaki meraklılara kargo aracılığıyla satabilirsiniz. Ancak ben bunlarla uğraşamam evlere takı tasarım işi veren firmaların siparişlerini yaparak para kazanmak istiyorum, diyorsanız, o zaman bu işi veren firmaların sizinle iletişime geçmesi için konu altına iş başvurusu amaçlı mesajlar yazmalısınız. Nerede yaşadığınızı, eğitim durumunuzu, neler yaptığınızı, tecrübelerinizi anlatan mesajı konu altına yazarsanız firmalar sizinle iletişime geçebilir. Böylece siz de eğer üniversite öğrencisi iseniz yurtta, evinizde boş zamanlarınızı paraya dönüştürebilirsiniz. Harçlığımızı çıkartarak annenizden babanızdan para istemek zorunda kalmazsınız.

Sadece öğrenciler değil, ev hanımları da evde takı işi rahatlıkla yapabilir. Eğer tasarım gücünüz, Hayal dünyanız çok gelişmedi ise sanal ortamlarda ya da internet ortamında paylaşılan farklı tasarımlardan esinlenerek kendi özgün tasarımlarımızla ortaya çıkarabilirsiniz. Böylece Taksim işin sayesinde para kazanma fırsatını yakalamış olursunuz.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Pamuğu Paketleme İşi

Makyaj yapan insanların, özellikle yatmadan önce makyajlarını temizlemesi şarttır. Yoksa cilt hava almaz ve bozulur. …

8 yorumlar

  1. ankarada ikamet ediyorum her türlü takı işi yaparım

  2. Samsun Sheraton Otel icinde Gift Shop isleten Mimar bir bayanim.Magazamda dogal tas taki tasarimlarimi satiyorum..Ayrica fason olarak da disariya yapmak istiyorum.tasarimlarimdan ornekler gonderebilirim…Donus bekliyorum…Erkek bilekliklerde dahildir…

  3. Öğrenciyim bu işleri severek yapıyorum ama satacak yer bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim Kocaeli

  4. Bende yapmak istiyorum.
    Bilgiliyim . Donus bekliyorum.

  5. 80kişilik ekıbım var donus yaparsanız temiz ve zamanında iş cıkarıyoruze

  6. MERHABA KAPAKLI -TEKİRDAĞ DA OTURUYORUM EVDE TAKI TASARIM İŞİ YAPARAK SATIYORUM AMA FAZLA İŞ OLMUYOR BU YÜZDEN BANA SÜREKLİ İŞ VEREBİLECEK FİRMALAR ARIYORUM LÜTFEN YARDIMCI OLUN

  7. Severek yapabileceğim bir is.Samsun merkezde oturuyorum .Arkadaşımla birlikte bu işe talibiz.

  8. Merkez çengeller.Aktekke mah.Oturuyorum lütfen dönüş yapın çok ihtiyacım var

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir