Ev / Ek iş ilanları / Evde Sigara Küllüğü Paketleyerek Para Kazan
Sponsor Reklam

Evde Sigara Küllüğü Paketleyerek Para Kazan

Evinizin konforundan ayrılmadan hatta hiç yorulmadan yapılabilen ek işler son yıllarda büyük bir başarı yakalamış ve pek çok öğrenci ve işsiz bireyi kendisine çekmiştir. Genel olarak basit işlerden oluşan bu sektörde öğrenciler ağırlık olarak daha çok olmakta ve öğrenim hayatlarına bir para takviye yapmak için ek işleri tercih etmektedir. Bunun haricinde derslere gitmek zorunda olmaları tam zamanlı bir işte öğrencileri çalışamaz hale getirmektedir. Bolca boş vakte sahip öğrenciler bu ek işlerden kendilerine en uygun olanı seçerek çalışmaya başlar ve belli bir bütçe kazancı sağlamış olurlar. Bu ek işlerden birisi de evde sigara küllüğü paketleyerek para kazanmaktır. Bu iş oldukça kolaydır. Hemen herkes çok rahat bir şekilde hiç zorlanmadan yapabilir. Ancak kolay olmasına rağmen oldukça uğraştırıcıdır. Çünkü firmalara günlük 3000 civarı bir sigara küllüğünün paketlenmesini istemektedir. Bu sigara küllükleri metal ya da camdır. Sigara küllüğü paketleme işinden ayda 2500 Türk lirası kazanılabilmektedir.

Firmalarla iletişime geçmek ve evde sigara küllüğü paketleyerek para kazanmaya başlamak için ilk yapılması gereken işlen firmanın internet sitesinden başvuruda bulunmaktır. Diğer yandan broşürlerle verilen ilanlar da iletişime geçmek için kullanılan bir yoldur. Eğer isterseniz sitemizde hemen aşağıya yerleştirdiğimiz yorumlar bölümüne adınızı, soyadınızı ve e-mail adresinizi yazarak firmaların sizinle ihtiyaç anında iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Ayrıca Gözatın

Evde Mantar Yetiştiriciliği

Son zamanlarda çok tercih edilen istiridye mantarı yetiştiriciliği patlama yapmış durumdadır. Ticari amaçlarla ve yüklü …

18 yorumlar

 1. Dönüş yaparsanız sevinirim

 2. Balıkesir’de ikamet ediyoruz eşim çalışmıyor tüm gün evde ben ve kardeşimde yardım edip bu işi 3 kişi yapmak istiyoruz yardımcı olursanız seviniriz

 3. Merhaba, İstanbul Beylikdüzünde ikamet ediyorum. evde paketleme işi yapmak istiyorum. ivedi olarak bana yardımcı olursanız müteşekkir olacağım.

 4. evde iş almak istiyoruz eşimle ben halk eğitimden emekliyim,

 5. Merhaba

  İstanbul Avrupa Yakasında ikamet ediyorum. Üniversite ve yüksek lisans mezunuyum. Ancak ailemdeki sağlık sorunları nedeniyle şu anda aktif olarak çalışamıyorum. O nedenle evde ek iş imkanları konusunda bana uyabilecek konularda rahatlıkla çalışabileceğimi düşünüyorum. Evde sigara küllüğü paketleme işini çok kolay ve sorunsuz bir şekilde yapabilirim. Oldukça titiz ve çalışkan biriyim. O nedenle karşı tarafın bu anlamda benimle çalışmaktan memnun kalacağına inanıyorum. Bu konularla ilgili benimle mail adresim üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

  Mail Adresim: [email protected]

  Teşekkürler…

 6. Harcıcak cok zamanım var deger ilgilenirseniz sevinirim

 7. Ali osman Özdaşçı

  Ek işe ihtiyacım var ulasırsaniz sevinirim tesekkur ederim

 8. Öykü özdemir

  Evde ek is yapmak istiyorum fakat numaralari yazmadigi icin ilana ulasamiyorum

 9. ek iş arıyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir