Ev / Evde ek işler / Evde sayı çubuğu paketleme işi
Sponsor Reklam

Evde sayı çubuğu paketleme işi

 Okulların açılmasına yakın ya da okullar açıldıktan sonra öğrencilerin Matematik dersini kolay kavrayabilmesi için sayı çubuğu paketleme işi veren firmalar giderek artmaya başlayacaktır. Yaz tatilinde ya da boş zamanlarında firmalar sayı çubuğu paketlemek isteyen kişilerle görüşerek onlara ek gelir fırsatı sunmaktadır. Sizin de paraya ihtiyacınız varsa ve ek iş yaparak para kazanmak istiyorsanız çubuk paketleyerek para kazanma fırsatını değerlendirebilirsiniz.

Evde sayı çubuğu paketleme işi yapmak istiyorum

Günden güne farklı kazanç kapıları insanların hizmetine sunulmaktadır. Sizlere bugün farklı bir gelir kapısı olan evde sayı çubuğu paketleme işi hakkında bilgilendirme yapacağız. Öğretmenler çocuklara hem sayıları deste, düzine öğretmek hem de kolay artı, eksi işaretleri ile işlem yaptırmak için matematik dersinin sayı çubukları ile işlenmesini tercih etmektedir. Sizler de çocuğunuz varsa ya da okula gittiyse bu işlerin nasıl yapıldığını az çok tahmin edebilirsiniz. Yormayan rahat kolay para kazandırma fırsatı veren sayı çubuğu paketleme yaparak boş zamanlarınızı değerlendirip ailenizin borçlarını ödemesine katkı sağlayabilirsiniz ya da hem canınız sıkılıyorsa para kazanırsınız hem de kendimizi değerli hissetmek için bu işi yapabilirsiniz. İnsan aktif bir varlıktır.

Evde sayı çubuğu paketleme işi nasıl yapılır?

Herkesin çok yakından bildiği gibi bir Kırtasiye işi olan sayı çubukları kolayca yapılan işlerdendir. Eskiden fasulye ve nohutlarla bu işi yapan büyükler şimdi de teknolojinin hizmete girmesiyle plastik sayı çubukları ve plastik sayı araçlarıyla bu işlerin yapıldığını çocuklarından biliyordur evde sayı çubuğu paketleme işi veren firmalar sizlere gönderdiği sayı çubuklarına sizlerde istenilen sayıda paketlemeniz gerekecektir. Size 100 bin tane sayı çubuğu gönderilecek bunları yüzde 50'şerli 100'erli gruplara ayıracaksınız, böylece siz de bu fırsattan para kazanacaksınız.

Sayı çubuğu paketleme işi ile ne kadar para kazanılır?

Çalışma durumuna göre gelir değişecektir. Tek başınıza çalışırsanız ayda yaklaşık bin lira, eğer grup halinde çalışırsanız yaklaşık 1500 lira gibi bir gelir elde edebilirsiniz.

Evde sayı çubuğu paketleme işi için nereye müracaat yapmalıyım?

Başvurularınızı internette iş tanıtımı yapan bizim gibi sitelerin yorum bölümüne yazdığınız zaman evlere ek iş veren firmalar bu fırsatları değerlendirip ihtiyaçları olduğu zaman sizlere iş teklifi yapacaktır. Siz de buradan birçok kişiye ulaşmış olacaksınız. Onun için yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi yazmanızı en önemlisi de yaşadığınız yeri yazmanız gerekir. Çünkü evlere sayı çubuğu paketleme işi veren firmalar çok uzak bölgelere iş göndereceğini sanmıyorum.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Pamuğu Paketleme İşi

Makyaj yapan insanların, özellikle yatmadan önce makyajlarını temizlemesi şarttır. Yoksa cilt hava almaz ve bozulur. …

35 yorumlar

  1. Merhaba Arkadaşımla beraber bu işe ihtiyacımız var ekip olarak çalışacaz hızlı ve pratik insanlarız Balıkesir Bigadic ışıklar MH. Oturuyoruz bu işe gerçekten çok ihtiyacımız var en kısa zamanda haber bekliyoruz

  2. Merhabalar Balıkesir de ikametgah etmekteyim. Maddi sıkıntılardan dolayı bu işe ihtiyacım vardır. Oldukça boş vaktim çoktur. Pratik ve hızlıyımdır. Zaman benim için çok önemlidir. Bu işe çok ihtiyacım olduğundan dolayı başvuruyorum. Dönüşünüzü bekliyor olacağım.

  3. İstanbul Gültepe oturuyorum evde sayı Çubuk paketleme işi yapmak istiyorum en kısa zamanda haber vermeniz dileğiyle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir