Ev / Evde ek işler / Emekliler için ek işler / Evde raf pimi paketleme işi
Sponsor Reklam

Evde raf pimi paketleme işi

Raf pimi paketleme işi

Mobilya sektörünün gelişmesi ile birlikte raf pimi paketleme işi de evde para kazanmak isteyen insanlara fırsat olarak sunulmaya başlandı. Evden para kazanmayı düşünen insanların farklı ek gelir kazançları elde etmek için araştırma yaptıklarını biliyoruz. Biz de sıradan  ek iş fırsatlarını değil de farklı, ancak ilgi gören para kazandıran yeni evde yapılan işleri araştırıyoruz. Bugün sizlere evde raf pimi paketleme işinden bahsedeceğiz.

Mutfak malzemelerinin bağlantılarını sağlamak amacıyla vidalı ya da vidasız şekilde hazırlanmış olan farklı şekillerde üretilmiş raf pimlerini paketleme mantığına dayalı bu para kazanma aracı iyi değerlendirilmelidir.

Ailenize para kazandırma düşüncesinde olduğunuzu biliyoruz. Paraya ihtiyacınız olduğunu tahmin ediyoruz. O halde Sizler de evde raf pimi paketleyerek para kazanma fırsatını değerlendirebilirsiniz.

Raf pimi paketleme işi nasıl yapılır

Evlere raf pimi işi veren firmaların sizlere göndereceğim pimleri istenilen sayıda paketlere yerleştirmeniz gerekmektedir. Sizin herhangi bir malzeme eşya kullanmanıza gerek yok, firmalar size göndereceği pimleri nasıl ve ne şekilde paketlemenin gerektiğini şema ile gösterecek. Siz de bu ürünleri istenilen şekilde paket diyeceksiniz ve istenilen zamanda teslim edeceksiniz.

[caption id="attachment_1779" align="alignright" width="290"]raf pimi raf pimi[/caption]

Raf pimi paketleme işini kimler yapabilir

Türkiye'nin farklı bölgelerinde oturan insanlara bu iş gönderilmektedir. Sanayi bölgelerinde yaşayanların daha avantajlı olduğu söylense de kargo firmalarının araya girmesiyle uzaktaki insanlara da bu işler verilmektedir. Ancak elbette firmaların bu ek işi yapacak olanlara güvenmesi gerekmektedir.

Evde raf pimi paketleyerek ne kadar kazanırım

Evde raf piminin paketleyerek ayda 1500-2000 lira civarında kişi başı kazanç sağlanabilir. Bu işi yapmak isteyenlere internet ortamında araştırma yapmalarını ya da sitemizim yorum bölümüne işle ilgilendiklerini belirten mesajlar yazmasını tavsiye ediyoruz. Bu ek  işi yaptırmak isteyen firmaların sizlerle iletişime geçerek pazarlık yapmasını ve sizin de parça başı olarak bu işten gelir elde etmenizi umuyoruz.

Sitemiz sadece farklı işler olduğunu ve farklı işlerin farklı şekillerde yapılabileceğini hatırlatmak amacıyla bu tür yazılar hazırlamaktadır. Hem işverenler hem de iş yapıp para kazanmak isteyenlerin bu raf pimi paketleme işi fırsatları değerlendirmesini tavsiye ediyoruz.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Pamuğu Paketleme İşi

Makyaj yapan insanların, özellikle yatmadan önce makyajlarını temizlemesi şarttır. Yoksa cilt hava almaz ve bozulur. …

47 yorumlar

  1. Ankara /Gölbaşı da oturuyorum emekliyim ek iş arıyordum buraya rastladım geri dönerseniz sevinirim

  2. Ankara’da/Gölbaşında yaşıyorum emekliyim ekiş arayırdum ve buraya rastladım geri dönerse iz sevinirim

  3. celal emekliyim daha once bu idi yaptim sanYi bilgi becerim yuksekzonguldak ereglide yasiyorum evde 4 kisiyiz

  4. Celal daha önce bu işi yaptım sanayide çalıştır de 4 arkadaşız bizde gonderimisiniz

  5. Zonguldak Ereğli’de yaşıyorum evde 4 kişiyiz Raf pimi işini daha önce yaptık deneyimli tim tekter yapmak istiyoriz

  6. mersin/mezitlide ikamet ediyoruz evde ekis ariyoruz geri donerseniz seviniriz.

  7. Kocaeli’nde yaşıyorum öğrenciyim ailemle birlikte çalışırız olumlu dönerseniz sevinirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir