Ev / Evde ek işler / Evde poşet dosya paketleme işi
Sponsor Reklam

Evde poşet dosya paketleme işi

 Bu yıl farklı kişiler sizlere yeni yeni para kazanma fırsatlar sunmaktadır. Çok renkli, canlı kazançlı ek iş fırsatları sunuyoruz. Bugün de evde poşet dosya paketleme işi ile nasıl para kazanılır, ne kadar kazanılır, kimler çalışabilir sizlere izah etmeye çalışacağız.

Okula giden çocuklarınız varsa çok iyi bilirsiniz, çocuklar öğretmenlerinin verdiği ödevleri birbirine karıştırmamak için poşet dosyalara yerleştirirler. Hem kullanım açısından hoş hem de dağınıklığı gidermek açısından oldukça faydalı olan poşet dosyalar sizlere de para kazandıracak dersek herhalde inanmazsınız, ama unutmayınki artık para kazanma fırsatlar ayağınıza kadar gelebiliyor. Bu işi evde boş oturan zamanı değerlendirmek isteyen eşine çocuklarına ailesine gelir sağlamak düşüncesinde olanlara sunuyoruz. Evde poşet dosya paketleme işi 2016 yılında büyük ilgi görüyor. Özellikle de öğrenciler ve ev hanımları tarafından iyi bir gelir kapısı olarak düşünülür. Evde bu işi yaparak taksitlerinizi ödeyebilirsiniz, borçlarından kurtulma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bin bir çeşit modelde üretilen poşet dosyalar işverenler tarafından evde iş arayanlara havale edilmektedir. Böylece hem kendileri gelir sağlarken evde para kazanmak isteyenlere fırsat vermektedirler.

A4 boyutunda olan dosyaları düzgünce sorgulamak gerekiyor. Dosyalama işleminde naylon malzemeden yapıldığı için birazcık kaygan olabilir, ancak zamanla eliniz alışacak ve daha çok poşet dosya paketleme yapacaksınız. İstenilen sayıda poşet dosyaları poşete koyup kapatmanız istemektedir. Eğer evde poşet dosya paketleme işi yapmak isterseniz evlere poşet dosya işi veren firmaların sizinle iletişime geçmesi iletişime geçmesini sağlamak için sitemizin yorum bölümüne iş alma teklifi yazabilirsiniz. Evlere ek iş veren firmalar seninle buradan iletişime geçecektir. Adınızı, soyadınızı nerede yaşadığınızı kaç kişi çalışabileceğimizi yazabilirsiniz.

[caption id="attachment_1021" align="alignright" width="290"]poşet dosya paketleme işi  poşet dosya paketleme işi[/caption]

Firmalar size 10000 adet poşet dosya gönderecekler ve bu poşet dosyaları poşetin içine güzelce yerleştirerek kapatmamız istenmektedir. Evde bu işi yaparak ayda 1500 lira civarında para kazanma fırsatını bulunmaktadır. Bu fırsatından yararlanarak ailemize destek olmak isterseniz çekinmeden çalışma teklifinde bulunabilirsiniz. Bunun için mail adresimizi yazmanız yeterlidir. Telefon numarasını yazmana da gerek yok. Evde poşet dosya paketleme işi veren firmalar sizin de Mail adresimiz aracılığıyla ulaşacaklardır. bu işi ister bireysel olarak, ister ekip şeklinde çalışarak yapabilirsiniz.

Ayrıca Gözatın

Ihlamur Paketleme İşi

Firmaların evlere verdiği işlerden biri de ıhlamur paketleme işi olmaktadır. Kış aylarının başlaması ve grip …

135 yorumlar

  1. Hatay Antakya bu işi istiyorum

  2. Bu işi yapmak istiyorum.

  3. Adanada yaşıyorum. paketleme isi yapmak istiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir