Ev / Evde ek işler / Emekliler için ek işler / Evde Plastik Musluk Paketleme İşi
Sponsor Reklam

Evde Plastik Musluk Paketleme İşi

Plastik musluk paketleme işi

Depolarda bahçelerde kullanılabilen Plastik muslukların paketlenerek para kazandıracağını duyunca sizlerin de para kazanma şansı olduğunu öğreneceksiniz. Farklı modellerde üretilen kullanımı kolay olan plastik musluklar firmaların yoğun bir şekilde üretim yapması ile birlikte satışa hazır hale getirilmesi gerekmektedir. Bu amaçla üretilecek binlerce plastik musluğun evden çalışarak para kazanma düşüncesinde olanlara önemli bir gelir fırsatı olacağını hatırlatalım. Eğer sizler de evde iş zamanınız fazlaysa televizyon seyrederken çayınızı yudumlarken oturduğumuz yerden yavaş yavaş plastik musluk paketleme işi yaparak para kazanma fırsatını değerlendirebilirsiniz.

 Plastik Musluk Paketleyerek para kazanma

Plastik musluklar son zamanlarda oldukça fazla talep görmeye başladı. Bu sebeple firmalarda artık sağlam plastikten yapılmış olan musluklar üretmeye başladı. Yoğun talebin karşılanması amacıyla yüksek üretim yapan firmalar satışa hazır hale getirilmesi amacıyla Plastik muslukların estetik bir şekilde ambalajlanmasında istiyor. Bunu yapacak insanlara evde çalışma fırsatı sunuyor. Eğer siz de ister tek başınıza ister tanıdıklarınızı arkadaşlarınızla bir ekip kurarak evde plastik musluk paketleme işinden para kazanma imkanına kavuşursunuz.

Evde plastik musluk paketleme işi nasıl yapılır

Plastik musluk üreten firmaların sizlerin iş başvurusuna değerlendirerek kabul etmesi neticesinde sizlere göndereceği çuval dolusu plastik muslukları yine gönderilecek olan hazır Ambalaj poşetlerine yerleştirilmesi gerekmektedir. Arkasına güzelce katlayarak kapatarak satışa hazır hale getireceksiniz. Böylece yaptığınız hep her ambalaj için sizlere ödeme yapılacak kaç tane musluk paketlerseniz ona göre kazanç elde edeceksiniz.

[caption id="attachment_2288" align="alignleft" width="300"]Musluk paketle Musluk paketle[/caption]

Evde musluk paketlemek istiyorum

Yapmanız gereken konu altındaki iş başvuru formunu doldurmadır. Ancak kendinizden en iyi şekilde bahsedererek firmaların size iş verme olasılığı artar. Kendimizi güzel bir şekilde anlatırsanız doğal olarak iş veren firmaların dikkatini çekersiniz ve size bu işi verirler.

Uyarı bölümünü okumadan iş başvuru formunu doldurmayın. Ayrıca kişisel özel bilgilerinizi yazmayın. Sadece mail adresini yazmanız yeterlidir.

Musluk paketleyerek ne kadar kazanırım

Evde musluk paketleme işi yaparak ortalama 1200 - 1300 lira civarında gelir elde edebilirsiniz. Evde iş zamanınız fazla ise kazancınız doğal olarak artacaktır. Çalışma imkanı için mutlaka başvuru yapın.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Pamuğu Paketleme İşi

Makyaj yapan insanların, özellikle yatmadan önce makyajlarını temizlemesi şarttır. Yoksa cilt hava almaz ve bozulur. …

28 yorumlar

  1. işi yaparım… verdiginiz işleri hakkıyla yaparım dürüstce teslim ederim paraya ihtiyacm var

  2. Merhabalar ben yaren samsun ilkadım da oturuyorum elimden her türlü iş gelir çevrem de cok geniştir isterseniz grup bile çıkarabilirim size sizinle birlikte güzel şeyler yapabiliriz umarım sizde benle aynı fikirde olursunuz :))

  3. Benim müsait zamanım var ve arkadşlarmla hazırım iletişim için 5346471735

  4. Tahir.belketin

    Çalışmak.istiyurum

  5. Ekipman arkadaşlarimlar işi yapmaya hazirim

  6. evde montaj veya paketleme işi anadolu yakası sancaktepe

  7. daha önce paketleme işinde çalıştım çalıştığım firma mobilya aksesuarları ve kapı kolu fabrikası birçok bölümü var paketle montaj gibi elim yakındır şimdi evde yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  8. İyi günler daha önce bu tip paketleme işi yapmışlığım var öğrenciyim ailemle birlikte yapabileceğim uygun bir iş olumlu dönüşünüzü bekliyorum, Kocaeli

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir