Ev / Evde ek işler / Evde Plastik Çiçek Paketleme İşi
Sponsor Reklam

Evde Plastik Çiçek Paketleme İşi

İnsanlar çiçeklere karşı kayıtsız kalamaz, ancak canlı çiçeklerin bakımı hem zahmetli hem de masraflıdır. Bu sebeple evde yapay çiçek paketleme işi veren firmalar paraya ihtiyacı olan para kazanma düşüncesi olan insanlara farklı alternatifler sunmaktadır. Herkesin bildiği gibi plastikler hem kullanımı uzun hem de evlerin önemli bölümlerinden solmadan uzun süre kalabilir. Son dönemde plastik çiçek yaparak para kazanmak isteyen firmalara fırsat dönem çiçek imalatı yapan firmalar yapay çiçeklerin paketlenmesine sağlamak amacıyla elemana ihtiyaç duymaktadır. Hediyelik eşya satan dükkanlardan, mağazalarda dikkatinizi çekmiştir, oldukça canlı görünen gerçeğinden ayırt edilemeyecek kadar etkileyici suni çiçeklerin plastik naylon ambalaj içine paketlenerek satışa hazır hale getirilmesi gerekmektedir. Bu amaçla evde yapay çiçek paketleme işi yapacak kişilerin suni çiçek yapan firmalar ile iletişime geçmesi gerekmektedir.

[caption id="attachment_2150" align="alignleft" width="300"]Çiçek Paketleme İşi Çiçek Paketleme İşi[/caption]

Suni çiçek yaparak nasıl para kazanılır

Evde suni çiçeklerin paketlenmesi ile kolayca oturduğunuz yerden önemli miktarda ek gelir sağlama fırsatı yakalayabilirsiniz. Evlere yapay çiçek paketleme işi veren firmalar tarafından gönderilecek farklı renk ve boyutlardaki plastik çiçeklerin ikili tekli ya da istenilen sayıda hazır uzun plastik ambalaj torbalarına yerleştirilerek ucunun kapatılması ve üzerine minik fiyonklar yapıştırılması gerekmektedir. Böylece satışa hazır hale gelecek olan yapay çiçekler hem üreticisine hem de paketleme yapan kişilere para kazandıracaktır.

Evde yapay çiçek paketleme işi yapmak istiyorum

Yapmanız gereken hemen solan çiçek paketleme işi veren firmalar ile iletişime geçmek amacıyla alt tarafta bulunan ön başvuru formunu doldurarak işe talip olmaktır. Başvuru kendinizi tanıtan ve iletişim bilgileriniz içeren yazı ile doldurulmalıdır. İletişim bilgilerine sadece mail adresinizi yazmak yeterlidir. Firmalar elemana ihtiyaçları olduğu zaman size bu kanaldan haber verecek de çalışmaya başlayacaksınız.

Evde çiçek paketleyerek ne kadar kazanırım

Çiçeklerin sayısı kadar hicret kırılacaksınız yani bir çiçek 7-8 kuruş civarında hesaplanırsa günde bin tane çiçek paketlerseniz 700 - 800 TL civarında ek gelir elde edersiniz. Bu ek gelir evde çalışacak kişi sayısına göre artabilir. İki kişi iseniz iki katı üç kişi iseniz üç katı oranında ek gelir sağlarsınız.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Pamuğu Paketleme İşi

Makyaj yapan insanların, özellikle yatmadan önce makyajlarını temizlemesi şarttır. Yoksa cilt hava almaz ve bozulur. …

20 yorumlar

 1. 50 kişilik grubum var yerimiz müsait istediğiniz kadar ürün çıkartabiliriz iş farketmez. Sadece aylık 600 tl sabit maaş talep ediyoruz. 0505 315 25 53 zonguldak gökhan y.

 2. Zonguldak merkezde oturuyorum lütfen evde çiçek paketleme işi istiyorum geri dönerseniz çok sevinirim

 3. Hayırlı günler öğrenciyim Kocaeli’nde oturuyoruz bu iş bize uygundur

 4. Evde çiçek paketlle işi istiyorum, yardımcı olursanız sevinirim. zonguldak,çaycuma

 5. Evde çiçek paketleme işi istiyorum, yardımcı olursanız sevinirim. İstanbul, kağıthane

 6. Evde çiçek paketleme işi istiyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

 7. mürüvvet şimşek

  istanbul kocamustafapaşa oturuyorum desteğinizi rica ederim

 8. dört kişilik ekibiz diyarbakırda ikamet ediyoruz paketleme işini defalarca yaptık pişman olmazsınız

 9. bende yapabilirm.Bostancıda İstanbul da oturuyorum.

 10. Merhaba,ben Ağrı’da oturuyorum.Annemle beraber bu işe çok ihtiyacimiz var. Lütfen dönüş yaparsanız seviniriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir