Ev / Evde ek işler / Öğrenciler için ek işler / Evde Pet Bardak Paketleyerek Para Kazan
Sponsor Reklam

Evde Pet Bardak Paketleyerek Para Kazan

Ek işler pek çok insanın ek gelir elde etmek için seçtiği ilk yollardan birisidir. Avantajlı ve kötü yanı neredeyse hiç bulunmayan ek işler akıllara gelebilecek her şey üzerine kurulabiliyor. Pek çok farklı sektöre yayılan ek işlerden gayet güzel paralar kazanmak mümkün. Bu ek işler içinde evde pet bardak paketleyerek para kazanmak belki de en kolay ve en zahmetsiz olanıdır. Yapılması gerek işlem firmanın size verdiği pet bardakları 10 adetlik ve 20 adetlik olacak şekilde paketlemektir. Şöyle bakıldığında oldukça kolay görünmesine rağmen firmanın size verdiği bardak sayısı 10.000 adettir. Bu miktarda ki bardakları tek başınıza paketlemek oldukça sıkıcı olacaktır. O yüzden yakınlarınızda ve arkadaşlarınız yardım alarak hızlı ve çok daha eğlenceli bir şikelide evinizin konforundan bir saniye bile ayrılmadan para kazanmanız mümkündür. Bu toplanarak paketleme işlem hem sizin bütçenize hem de arkadaşlarınız bütçesine katkıda bulunacaktır. Evde pet bardak paketleyerek ayda kazanılan miktar 2300 Türk lirasıdır. Bu kadar basit bir iş için gayet iyi bir meblağ.

Evde pet bardak paketleyerek para kazanmak için firmalarla irtibat halinde olmanız gerekmektedir. Firmanın web sayfasından yardım alabilir ya da aşağıda yer verdiğimi yorumlar kısmına e-mail adresinizi bırakarak firmaların sizinle irtibata geçmesini ve evinizin konforundan ayrılmadan ek gelir sağlayan bu işi yapabilirsiniz.

Ayrıca Gözatın

Evde Ek İş Ara

Son zamanlarda insanlara tek maaş yetmediği için ek iş arayışına girmiş olup, bunun sonucun da …

22 yorumlar

 1. Paketleme işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olursanız

 2. Ben nasil basvurabilirm

 3. Pet bardak paketleme yapabilirim

 4. Kirikkale de evde ek is veren firma var ise mail yoluyla ulasavilirler

 5. istanbul ataşehirden iki kişiyiz evde yapabilcemiz iş arıyoruz

 6. Ben istanbulda oturuyorum.Bilgi almak ve isi yapmak istiyorum

 7. Biz 4 kişilik bir ekibin ve bu işi yapabiliriz.

 8. Paketleme işini bende istiyorum irtibata geçersiniz sevinirim

 9. Merhaba

  İstanbul Avrupa Yakasında ikamet ediyorum. Üniversite ve yüksek lisans mezunuyum. Ancak ailemdeki sağlık sorunları nedeniyle şu anda aktif olarak çalışamıyorum. O nedenle evde ek iş imkanları konusunda bana uyabilecek konularda rahatlıkla çalışabileceğimi düşünüyorum. Evde pet bardak paketleme işini çok kolay ve sorunsuz bir şekilde yapabilirim. Oldukça titiz ve çalışkan biriyim. O nedenle karşı tarafın bu anlamda benimle çalışmaktan memnun kalacağına inanıyorum. Bu konularla ilgili benimle mail adresim üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

  Mail Adresim: [email protected]

  Teşekkürler…

 10. Bu işi evimizde rahatlıkla yapabiliriz. Balıkesir ayvalık

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir