Ev / Evde ek işler / Evde Pergel Paketleme İşi
Sponsor Reklam

Evde Pergel Paketleme İşi

Evde Pergel paketleme işi yapmak isteyenlere yeni bir ek gelir fırsatı. Ülkemizde ek gelir sağlama fırsatları her geçen gün farklılık göstermektedir. Herkes ailesine destek olmak amacıyla ek işlerden faydalanmak ailesine destek olmak için çaba harcıyor. Sizler de paraya ihtiyacınız varsa ailenize destek sağlamayı düşünüyorsanız evde pergel paketleme işi yaparak ailenize yardım edebilirsiniz. Böylece ailemizin ödemekte zorlandığı kredi kartlarını, faturaları, aidatları kolaylıkla ödenmesine yardımcı olursunuz.
Pergel paketlemek 2016 yılında farklı ek iş fırsatları olarak karşımızda durmaktadır. Önemli bir alternatif olan bir ekip sayesinde sizler de ister bireysel olarak isterseniz ekip ruhu ile çalışarak iyi paralar kazanabilirsiniz. Evlere pergel takımı paketleme işi veren firmalar sizlerle iletişime geçerek gerekli malzemeleri size ulaştıracak siz de bu malzemeleri istenilen şekilde paketleyip hazırladığımız paketlerin pergelleri koliler halinde firmanın istediği tarihte hazırlayıp teslim etmeniz gerekmektedir. Oldukça kolay bir ek iş fırsatı sunan pergel işi ile oldukça tatminkar ücret kazanabilirsiniz.

Pergel paketleme işi ne kadar kazandırır?

Size gönderilen malzemeleri istenilen şekilde ve istenilen zamanda hazır ederseniz ayda 1500- 2000 lira arasında ortalama gelir elde etme fırsatımız mevcuttur. Elbette bu bir kişinin günde 5- 6 saatlik çalışması sonucunda elde edeceği bir rakamdır. Siz birkaç kişi organize olarak çalışırsanız bu rakama kat kat artırıp sabit gelirli bir çalışandan fazla para kazanabilirsiniz.

Pergel paketleme işi yapabilmek için nereye müracaat etmeliyim?

Bu işi yapabilmek için nereye müracaat etmeliyim, diye soruyorsanız Evde pergel işi yapmak için konu altına iletişim bilgilerinizi yazmanız gerekir. Evlere ek iş veren firmalar burada sizinle iletişime geçerek, ihtiyaç olduğu durumda size iş teklifinde bulunacaklar. Yani biraz tecrübeli iseniz ekip ruhuyla çalışırsanız firmaların gözüne girebilirsiniz. Bu şekilde kazancınızı artırabilirsiniz.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Pamuğu Paketleme İşi

Makyaj yapan insanların, özellikle yatmadan önce makyajlarını temizlemesi şarttır. Yoksa cilt hava almaz ve bozulur. …

26 yorumlar

  1. Merhaba Zeytinburnun da 3 kişiyiz.isleri istenilen surede veririz.

  2. Malatyada oturuyorum eşim ve benim yapabileceğimiz bir işe ihtiyacımız var yardımcı olursanız çok seviniriz.

  3. Merhaba sizinle calismak isterim.istediginiz tarihte ve istediginiz sayida eksiksiz teslim edebilirim 5072549956 bana bu nodan ulasabilirsiniz iyi calismalar

  4. İşeihtic8m var lütfen yardım olurmusunuz

  5. kocaeli gölcükte oturyorum eşime destek olmak ve evin geçimine fayda sağlayabilmek için evde yapabileğim iş arıyorum 4 sene mefruşat kursuna gittim el beceri konusunda yetekliyim dönş yapmanızı bekliyorum iyi günler

  6. beykozda oturuyorum elim hızlıdır.5 kişiyiz pergel paketleme yaparız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir