Ev / Evde ek işler / Ev hanımları için ek işler / Evde Örgü Kemer Yaparak Para Kazanma
Sponsor Reklam

Evde Örgü Kemer Yaparak Para Kazanma

Evde örgü kemer yaparak para kazanma fırsatını değerlendirmek isteyenlere yeni bir iş imkanı sunuyoruz. Eğer eşinizin kazandığı para ailenizin geçimine yeterli gelmiyorsa o zaman sizlerin de evin erkek kuşuna yardımcı olması gerekir. Çünkü tek kişinin getirdiği kazanç evdeki diğer insanların karnını doyurmak için yeterli değilse mecburen diğer kişilerin de el atması gerekmektedir. İşte size el atmak için yeni bir ek iş fırsatı olan evde örgü kemer işini sunuyoruz.

Evde boş zamanınız fazlaysa bu işi yapmak size birazcık olsun rahatlama sağlayabilir. Ev hanımları işlerine yardımcı olmak zorundadır, çünkü bir kişinin çalışmasıyla yeterli miktarda para girişi olmaz. Hele hele çocuklarımız varsa ve okula gidiyorsa bu çağda bir kaç kişinin çalışması elzemdir. Bu amaçla evde ev hanımlarının farklı ek iş fırsatlarını yaparak ailesine destek olması mecburidir.

Evlere örgü kemer işi veren firmalar

Evlere örgü kemer işi veren firmalar sizlere ek gelir sağlama fırsatı sunmaktadır. O halde siz de hemen konu altına kendimizi tanıtan nerede yaşadığınızı, kaç yaşında olduğunuzu, ne kadar boş zamanınız bulunduğunu belirten ve özellikle iletişim bilgilerinizi konu altına yazacağınız etkileyici mesajlar size ek gelir kapılarını açabilir. Böylece siz de faturalarınızı rahatlıkla ödersiniz, almayı düşündüğünüz, ertelediğiniz listelerinizi tamamlarsınız. Koltuklarınızı yenilersiniz, marketten istediğiniz ürünleri sepetinize doldurursunuz.

Evde örgü kemer işi yaparak ne kadar kazanırım

Evde örgü kemer işi yaparak ayda 2000 lira civarında ek kazanç getirebileceğimizi söyleyebiliriz. Bu sayı rüyada bu para çalışan kişi sayısına göre artacaktır.

[caption id="attachment_1460" align="alignleft" width="300"]örgü kemer işi örgü kemer işi[/caption]

Evde örgü kemer işi nasıl yapılır

Evlere bu işi veren firmalar gerekli malzemeleri size verir ve sizden saç örgüsü biçiminde yapılması gereken kemerleri örmeniz istenecektir. Ev hanımları için çocuk oyuncağı niteliğindeki bu ek iş sizlere önemli oranda para kazancı sağlayacaktır. Bu işi yapmak istiyorsanız evlere örgü kemer işi veren firmaların etkileneceği kendinizi tanıtan mesajlar bırakmayı ihmal etmeyin.

BAYANLAR İÇİN EK İŞ FIRSATLARI TIKLA

Ayrıca Gözatın

Evde Ütü Yapma İşi

Kadınların, özellikle çalışan kadınların en büyük sorunu ütü olarak kabul edilebilir. Çalışan ailelerin işe giderken …

16 yorumlar

  1. Kemer işi yapmayi biliyorum yardimci olursaniz sevinirim

  2. Kemer isi tecrübem var ve çok bos vaktim var grubum da var bu isi yapmak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim.
    İstanbul Bahçelievler

  3. Her turlu kemer isi yaptim

  4. Kirklareli babaeski ilcesinde oturuyorum acilen evde ise ihtiycim var lutfen saygilrimla donusunuzu bekliyorum

  5. Bu ise cok ihtiyacim var ev hanimiyim bos faktim cok saglik nedenleri icin calisamiyorum evde yapabilecek is verene ihtiycim var acil olarak sag duyunuzla bana donersiniz minnetkar kalirim lutfen

  6. Hayırlı günler öğrenciyim ben değilse de annem iyidir örgüde olumlu dönerseniz sevinirim acilen bi iş bulsak çok iyi olcak Kocaeli

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir