Ev / Türkiye ek iş ilanları / Evde Not Defteri Paketlemesi Yaparak Para Kazan
Sponsor Reklam

Evde Not Defteri Paketlemesi Yaparak Para Kazan

Evden çalışarak oturduğunuz yerden ek iş yaparak aile bütçesine katkıda bulabilir veya aldığınız işleri ek iş yerine meslek gibi çalışarak ciddi paralar kazanabilirsiniz. Bu iş fikirlerinde bir tanesi de evde not defteri paketlemesi yaparak para kazanmanızdır. İş dünyasında bir çok şirket, müşterilerine promosyon olarak dağıttıkları ürünler arasında not defterini çok fazla kullanmaktadır. Bunun sebebi ise unutulmaması gereken bilgileri kaydedebileceğimiz bir şey ararken yanımızda sürekli bulundurabileceğimiz bir not defterine ihtiyaç duymamızdır. Bu ihtiyaç durumlarında ise not defterinin üzerinde yazan markalar her zaman akılda kalıcı bir hal almıştır. Gün geçtikçe yeni açılan işletmeler veya müşterilerine farklı ürünler vermek isteyen firmalar not defterlerine yüklenmekte, matbaalar da elinde bulundurduğu personel ile artan siparişleri yetiştirmek zorunda kalmaktadır. Ek bir personel yükünün maliyetini ve sorumluluğunu almayan firmalar ise not defterlerinin paketleme işlerini genellikle evden yapabilecek insanlara ihtiyaç duymaktadır. Bazı firmalar ise büyük şirketlerin yaptırdığı not defterlerinin paketlenmesinin özenle yapılabilmesi için bu tür kişileri tercih etmektedirler. Sizler de evlerinizde oturduğunuz yerden istediğiniz zaman aralığında çalışarak, aldığınız ürünlerin paketlemesini zamanında teslim ederek aile bütçenize gönül rahatlığı ile katkıda bulunabilirsiniz.

Eğer ki evde not defteri paketlemesi yaparak para kazanmak aklınıza yatıyor veya işlerinizi evden çalışan insanlara yaptırmak istiyorsanız adını ve soyadınız ile birlikte e-mail adresinizi yoruma ekleyebilir, bu şekilde aradığınız personeli veya işi bulabilirsiniz.

Ayrıca Gözatın

Ev Hanımlarına Evde Ek İş

İnternettin oldukça gelişmesi üzerine insanlar artık evlerinde kolaylıkla ek iş bulabilir hale gelmiştir. Günümüzde insanlar …

65 yorumlar

 1. Sefanur ÜSTÜN

  Bu işi istiyorum.
  Sakarya da oturuyorum.
  0537 472 2755

 2. Sefanur ÜSTÜN

  Bu işi istiyorum.
  0537 472 2755
  Sakarya da oturuyorum.

 3. evliyim bir kızım var ve işe ihtiyacım var. sizden iş istiyorum teşekkürler. Manisa merkez de ikamet etmekteyim.

 4. Evde ek iş yapmak istiyorum ne olursa Kocaeli Gebze de ikamet ediyorum titiz ve çabuk çalışırım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir