Ev / Evde ek işler / Evde Nikah Şekeri İşi
Sponsor Reklam

Evde Nikah Şekeri İşi

Evde Nikah Şekeri İşi Yapmak

Türkiye'de işsizlik rakamları giderek artmaktadır. Doğal olarak insanlar da önlemini sağlamak için farklı yöntemler araştırmaktadır. Bunlardan birisi de evde nikah şekeri işi olarak düşünülmektedir. İnsanlar daha fazla para kazanmak daha çok gelir elde etmek ve ailesini başkalarına karşı mahcup etmemek amacıyla ek işlere ilgi göstermeye başladılar. Boş zamanlarını değerlendirmek isteyen evde oturan insanlar, yorucu olmayan basit ama çok para kazandıran işleri araştırmaya koyuldular. Bilhassa ev hanımları boş zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmek amacıyla evde yapabilecek ek iş fırsatlarının neler olduğunu araştırma koydular. Bu sebeple de internet sitelerinde ek iş ara evde ek iş yapmak istiyorum, iş veren firmalar... gibi konulara ilgi duymaya başladılar.

Nikah Şekeri İşi Yapmak İstiyorum

Bütün çocukları olmayan ve boş zamanı fazla olan insanlar ek iş yaptırmak için evlere iş veren ve iş arayan insanlardan gelecek telefonları, mailleri sürekli dört gözle beklemektedirler. İnsanlar bazı işleri yapmak için öncelikli olarak işe Talip olmaları gerektiğini bilmesi gerekir. Bu amaçla eğer evde nikah şekeri işi yapmak istiyorsanız iş tanıtımları yapan web sitelerinin yorum bölümüne kendinizi tanıtan mesajlar yazmanız gerekmektedir. Çünkü evlere nikah şekeri işi veren firmalar eleman bulmak için işe ihtiyaç olan insanları yazılan yorumlara bakarak buraya bıraktıkları iletişim bilgilerine göre aramaktadırlar. Sizler de bu fırsatı değerlendirmeniz gerekmektedir. Evde ek iş yapmak için farklı sebepleriniz olabilir, aileniz kalabalık olabilir, kredi çekmiş olabilirsiniz Dar gelirli olabilirsiniz bir araba almak istiyor olabilirsiniz. Çocuğunuzu okutuyor para getiremiyor olabilirsiniz, kızını evlendirmek istiyor olabilirsiniz, ev alacaksınız ya da tarla alacaksınızdır. Aklınıza herkesin farklı hesapları bulunmaktadır. Sizler de mutlaka tüketim çılgınlığına ayak uydurarak para yetiremeyen ailelerden biriyseniz o zaman kendi işinizin patronu olun. Evde oturduğunuz zaman boş zamanlarını değerlendirmek ek gelir sağlama fırsatı yakalayabilirsiniz.

[caption id="attachment_1123" align="alignleft" width="290"]Nikah şekeri işi Nikah şekeri işi[/caption]

Evde ek iş yapmak istiyorum

Evde oturarak ek iş yapmak için neler yapabilirim, nereden iş bulabilirim ne şekilde para kazanılır diye düşünüyorsunuzdur. Bizler sizler için farklı önerilerde bulunacağız. Evde boş zamanı değerlendirmek isteyen öğrenci, emekli, ev hanımı ya da işsiz olan kişilerin evde nikah şekeri işi yaparak İyi para kazanacaklarını söyleyebiliriz. Düğün sezonu yaklaşıyor. Bu sebeple düğünlerde misafirlere dağıtılan şekerlerin evlerde boş oturan insanları yaptırıldığını sanırım duymamışsınızdır. İlk defa duyuyorsanız işte size bir gelir kapısı. Siz de evlere nikah şekeri veren firmalar ile iletişime geçerek örnek olarak gösterilen paketlerden benzerlerini yaparak ailenize inanılmaz gelir sağlayabilirsiniz.

Elbette teklif edildiği zaman çok para kazanamayacağını da düşünürsünüz. Fakat beş kuruş, 10 kuruşluk şekerleri en sonunda 5000 ile 10000 ile çarptığını zaman hiç aklınıza gelmeyecek paralar elde edebilirsiniz. Çünkü size verilecek işin zorluğuna göre fiyatı değişecektir. Beş kuruşa yapılacak şeker işi de var 25-30 kuruşa yapılacak farklı tasarım şekerler de var. Önemli olan sizin iş almanız, iş yapmalıdır.

Eve nikah şekeri veren firmalar

O halde nasıl iş alabilirim eve nikah şekeri veren firmalarla nasıl iletişime geçebilirim diye düşünüyorsanız çok dert etmeyin. Sitemizin yorum bölümüne kendinizi açıklayıcı bilgiler yazın. Böylece sizlerle iletişime geçmek isteyen firmalar sizi iletişim bilgilerinize göre arayacaktır. Ancak bol açıklamalı ve ikna edici özellikte mesajlar yazarsanız firmaların sizinle iletişime geçme şansını artırabilirsiniz.

Nikah şekeri işi yaparak ne kadar kazanabilirim?

Nikah şekeri işini herkes rahatlıkla oturduğu yerden, çayını kahvesini içerek, muhabbet ederek, televizyonu izleyerek, boş zamanlarını değerlendirmek amacıyla yapabilir. ayda 1000 lira da kazanabilirsiniz 3000 lira da kazanabilirsiniz. Bu durum sizin çalışmak performansımızla doğrudan orantılıdır. Ne kadar zamanımız var, Kaç kişi çalışacaksınız, bu durum kazanacağınız parayı ortaya çıkaracaktır.

[caption id="attachment_1122" align="alignright" width="300"]Nikah şekeri işi Nikah şekeri işi[/caption]

Nikah şekeri işi nasıl yapılır

Nikah şekeri oldukça kolay yapılan, eğlenceli işler arasındadır. Nikah şekeri üç aşamada yapılmaktadır. Öncelikle üretim aşaması; malzemeleri paketleme, yardımcı malzemeleri ve ana malzemeler olarak sıralanabilir.

Üretim aşamasında nikah şekerinin içerisine yapıştırılmak amacıyla silikon tabancası, kurdele kesme makinası, fiyonk ve havya malzemesi, makas ana malzemeler olarak düşünülebilir. Yardımcı malzemeler ise mıknatıs, kurdele, lavanta, tül, süs malzemeleri ve yapıştırıcılar kullanılmaktadır.

Ana malzemeler olarak ise sayabileceğimiz nikah şekeridir. Bunları size iş verecek firmalar sağlayacaktır.

Evlere nikah şekeri işi veren firmalar telefonu

Evlere nikah şekeri işi veren firmalar ile iletişim nasıl sağlanır

Evde nikah şekeri işi yapmak isterseniz evlere bu işi veren firmalarla iletişime geçerek işe başlamanız gerekir. Bu işi yapmak için elbette interneti kullanmanız gerekiyor. İnternette nikah şekeri işi veren firmaların ilanlarını takip etmeli ve onlara gerekli mesajları göndermeli, gerektiğinde telefon etmelisiniz, ancak bu firmalar yoğun talep olduğu için telefon numaralarını vermeyi fazla tercih etmiyorlar. Sürekli kendilerini arayan ve iş isteyen insanlardan bıkıyorlar. Onlar da işin kolayını buldular. Eleman ihtiyacı olduğu zaman bizim gibi İŞ tanıtımı yapan sitelerden yapılan yorumları okuyarak kendilerine yakın olan bölgelerdeki insanların iletişim bilgilerinden faydalanıp Onlara iş teklifi yapıyorlar. Sizler de evde nikah şekeri işi yapmak istiyorsanız yorum bölümüne kendinizi güzelce tanıtım ve teklif gelmesini bekleyin, ancak Lütfen beğenmemezlik yapmayın. Mutlaka bir gün sizi de arayacaklardır. Boş zamanlarınızı değerlendirerek para kazanma fırsatına hayır demeyin.

Ödeme işlemi nasıl yapılır

Evde nikah şekeri işi aldıktan sonra size söylenen zamanda bitirerek işi teslim ederken iş tesliminde para nakit olarak size ödenir. Elbette iş teslim edilmeden önce fiyat konuşulur. Yapacağınız ürünün zorluğuna göre ürün başı 10 kuruş, 15 kuruş, 20 kuruş, 25 kuruş... Neyse işin zorluğuna göre pazarlık yapmanız gerekmektedir. Sonra kaç tane iş yapacağınız size söylenir ve ürün başı fiyatla toplam yaptığınız ürün sayısı çarpılarak kazancınız size iş bitiminde nakit olarak teslim edilir. Bu sayede çok iyi paralar kazanacağınızı aklınızdan çıkarmayın. Burada en önemlisi ise işi almaktır. Evde nikah şekeri işi aldıktan sonra sizler de iyi paralar kazanacaksınız. Nikah şekeri işi veren firmalar sizi beğenirlerse sürekli iş yapmak isteyeceklerdir. Baştan savma iş yaparsanız bir daha sizinle çalışmayı düşünmezler ve para kazanma şansını kaybedersiniz.

Şunu da hatırlatmak da fayda var ki, sitemiz kesinlikle kimseye iş vermiyor, işverenleri de tanımıyor. Bizler burada sadece gerçekten işi ihtiyacı olan insanlarla, işçiye ihtiyacı olan firmaları buluşturmayı amaçlıyoruz. Size de tavsiyeniz iletişim bilgileri bölümüne kesinlikle telefon numaranızı yazmayınız ! Çünkü kötü amaçlı insanlar sizi dolandırma amaçlı rahatsız edebilir sadece mail adresinizi yazmanız yeterlidir. Elemana ihtiyacı olan firmalar sizleri mail adresinizden iletişime geçerek bulur. Ayrıca aşağıdaki formu doldururken mail adresinizi de konu içine yazmanız da fayda vardır.

Ek iş yaparak ailenize iyi para kazandırma fırsatı verebilirsiniz. Evde nikah şekeri işi çoğu insanı mutlu etmiştir. sizlere de bu işi yaparak bol para kazanabileceğinizi söyleyebiliriz, ancak sabırlı olmakta fayda var. Size çabuk iş teklifi yapılmayabilir. Her şeye rağmen önceden işe talip olun ve size ne zaman dönerlerse dönsünler o zaman işi yaparsınız.

Ayrıca Gözatın

Evde Boncuk Paketleme İşi

Ailelerin bütçelerinde açıkların büyümesiyle insanların evde ek iş arayışları artmaktadır. Günümüz ekonomik şartlarında tek kişinin …

199 yorumlar

  1. Merhabalar ev hanımıyım. Daha önceleri nikah şekeri, seramik, kına paketleme vb.. işleri evimde yaptım.

  2. ÇANAKKALE BİGA DA OTURUYORUM KOKULU TAŞ DOĞUM GÜNÜ KIYAFETİ BEBEK MEVLÜT KIYAFETİ KAPI SÜSÜ NİŞAN TEPSİSİ NİŞAN BAVULU SÜSLEME KINA SEPETİ TESBİH SÜSLEME KADİFE KUTU KAPLAMA ÇALIŞMALARIM VAR BUNLARI DEGERLENDİRMEK İSTERİM ELİM SÜSLEME İŞLERİNE YATKIN GEREKİRSE EKİP DE KURABILIRIM EVLERE İŞ VEREN FİRMALAR YARDIMCI OLURSA ÇOK SEVİNİRİM FACEBOOK Yavuz Hayal(Hayal Dünyam) [email protected] CEVABEN GERİ DÖNÜŞ YAPARSANİZ ÇOK MEMNUN OLURUM

  3. Evde paketleme işi yapmak istiyorum

  4. Bende evde nikah sekeri yapiyorum almak isteyenler 05363061103 nolu telden is alabilir

  5. Mrb ben dilek nikah şekeri yapmak istiyorum lütfen ulaşın bana

  6. merhaba. istanbul gaziosmanpaşada ikamet ediyorum nikah şekeri bebek şekeri işi yapıyorum işime titiz ve istenilen zamanda cevap veririm. istenilen tasarımı yapabilirim. ilgilenirseniz sevinirim

  7. merhaba iyi günler ben gelin buketi ve tacı nişan,nikah, kına şekerleri yapıyorum söz tepsileri hazırlıyorum. bunları kendim yapıyorum bu iş üzerinde ilerlemek için küçük adımlarla başlıyorum kişiye özel tasarımlar yapıyorum tamamen alıcının isteğine bağlı olarak çalışıyorum gayet titiz ve disiplinli çalışmaya özen gösteriyorum

  8. merhaba iyi günler ben gelin buketi ve tacı nişan,nikah, kına şekerleri yapıyorum söz tepsileri hazırlıyorum. bunları kendim yapıyorum bu iş üzerinde ilerlemek için küçük adımlarla başlıyorum kişiye özel tasarımlar yapıyorum tamamen alıcının isteğine bağlı olarak çalışıyorum gayet titiz ve disiplinli çalışmaya özen gösteriyorum istanbul kapıthane

  9. Merhaba. İSTANBUL SARIYER/EMİRGAN ‘ da oturmaktayım. Bir kadın girişimci olarak kendi işimi yapmak paramı kazanmak istiyorum. Her türlü işi yaparım. Süs , takı paketleme , kurdan kulak çöpü paketleme , nikah sekeri , dolap poseti paketleme vb…. BENIMLE IRTIBATA GECIP CALISIRSANIZ SEVINIRIM.

  10. Ek işe ihtiyacım var grup olarak çalişiyoruz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir