Ev / Evde ek işler / Evde mum paketleme işi
Sponsor Reklam

Evde mum paketleme işi

Evde mum paketleme işi yaparak para kazanmak

Ek gelir sağlamak isteyenler için kolay kazançlı güzel bir fırsat olan evde mum paketleme işi değerlendirilmesi gereken iş olduğunu hatırlatalım. Sürekli farklı ek iş tanıtımları yaparak sizlerinde aileniz ile birlikte mutlu, mesut, huzurlu bir şekilde yaşamasına fırsat veren sitemiz yeni bir ek gelir kapısını tanıtıyor. Eğer paraya ihtiyacınız varsa bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz. Ufak ama sürekli olarak yapılan ek işler toplandığı zaman önemli bir meblağ oluşturmaktadır. Eğer boş zamanlarınız uzunsa ve bunu değerlendirmek para kazanmak ailenizin giderlerine destek olmak istiyorsanız sizlere mum paketleme yapmanızı tavsiye ederiz.
Siz de bilirsiniz mum bizim kültürümüze sonradan gelmiştir. Ancak son zamanlarda özel günler, düğünler, eğlenceler vasıtasıyla oldukça fazla talep görmeye başlamıştır. Eğer evde mum paketleme işi yapmaya karar verirseniz sizlere bu işlerle nasıl para kazanılacağını anlatalım. [caption id="attachment_1304" align="alignleft" width="300"]Evde mum paketleme Evde mum paketleme[/caption]

Mum paketleme işi nasıl yapılır?

Evlere ek gelir fırsatı sunan firmalar tarafından gönderilen mumlar istenilen sayıda kutulara gidilmesi gerekmektedir. İşte bu kadar basit bir mantığa dayalı olan mum paketleme işinden sizlerde üzerinize düşen payı alabilirsiniz. Bunun için evlere bu işi veren firmaların sizinle iletişime geçmesini sağlamanız gerekir.

Paketleme işine nasıl müracaat ederim? 

Evlere paketleme işi veren firmalar acilen elemana ihtiyaç olduğu zaman sitemizin altındaki mesaj bölümündeki iş taleplerini değerlendirmektedirler. Yani sizin yaşadığınız bölge, çalışacak işçi sayısı ve talep ettiğiniz ücrete göre sizinle iletişim kurmak isteyeceklerdir, sizde bunu altına kendinizi tanıtan mesajlar yazdığınız zaman evlere ek gelir fırsatı sunan firmalar sizi arayacak ve görüşecekler.

Evde mum paketleme işi ile ne kadar kazanırım?

Size gönderilecek olan mumları yine size firma tarafından getirilen kutuların içine  sayıda yirmili otuzlu 50 ve 100' lü paketler halinde bilmeniz gerekir. Böylece yapacağınız pazarlık sonucunda ayda 1500- 2000 lira civarında ek gelir sağlama fırsatınız bulunmaktadır.
Eğer bu işi almak istiyorsanız konu altına sadece mail adresinizi yazın ve kendinizi tanıtın. Telefon numarası, TC kimlik numarası yazmayın daha ayrıntılı bilgi için yukarıdaki uyarı bölümünü okumanızı tavsiye ederiz.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Pamuğu Paketleme İşi

Makyaj yapan insanların, özellikle yatmadan önce makyajlarını temizlemesi şarttır. Yoksa cilt hava almaz ve bozulur. …

30 yorumlar

  1. Ankara batikentte ikamet ediyorum. Paketlleme isiyle ilgileniyorum. Numaram 05533503922

  2. Eve hanımıyım daha önce tecrübem var ve 4 kişiyi işe acil ihtiyacim var bana yardımcı olursanız çok mutlu olurum Tekirdağ çorlu da oturuyorum

  3. İstanbul atasehir de oturuyorum 3 kisiyiz mum paketleme işini istiyorum yardımcı olursanız sevinirim çok ihtiyacım var

  4. Kocaeli nde yaşıyorum ev hanimiyim ise ihtiyacım var saygilar

  5. Istanbul umranuyede ituruyorum mum paketleme isi icin lutfen benimle iletisime geciniz

  6. İstanbul avrupa yakasında gaziosmanpaşada ikamet ediyoruz dört kişi yapıcaz bu işi geri dönerseniz sevinirim

  7. İstanbul esenler de ikamet ediyorum bizim acil evde işe ihtiyacımız var bize geri dönüş yapar mısınız

  8. İstanbul esenler de ikamet ediyorum bizim acil işe ihtiyacımız var bize geri dönüş yapar mısınız

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir