Ev / Evde ek işler / Evde Matkap Ucu Seti Paketleme İşi
Sponsor Reklam

Evde Matkap Ucu Seti Paketleme İşi

Matkap ucu seti paketleme

 Ailenizin geçilmesine katkı sağlamak istiyorsanız sizlere matkap ucu seti paketleme işini anlatacağız. Bu işi yaparak nasıl para kazanacaksınız, ne kadar kazanacaksınız, nasıl yapacaksınız, sizlere konuyla ilgili açıklama yapacağız. Ayrıca matkap ucu işçinin yapılması için nerelere başvurulacak ve teslimat nasıl yapılacak, bunlar da açıklayacağız.

Sitemiz her geçen gün sizlere farklı, yeni para kazandıracak ek iş fırsatlarını tanıtmak için sürekli araştırma yapmaktadır. Her evde mutlaka bir takım çantası bulunması gerekir. Takım çantası ile beraber evdeki bölme işlemlerini yapacak matkapları da ihtiyaç vardır. Elbette bu matkapların farklı büyüklüklerdeki uçlarıyla ihtiyacı olacaktır. İşte bu ihtiyacın giderilmesi amacıyla firmalar takım halinde matkap ucu seti imalatı yapıp marketlerde raflarda yerlerini almaktadır.

[caption id="attachment_1739" align="alignright" width="300"]matkap ucu seti paketleme işi matkap ucu seti paketleme işi[/caption]

Matkap ucu seti paketleme işi nasıl yapılır

İhtiyacı olan vatandaşlar para kazanmak amacıyla takım çantası içinde ihtiyacı bulunan matkap uçlarının belli sayılarda paketlenerek yerini alması gerekmektedir. Bu amaçla sizlere farklı büyüklükte ve çapta matkap uçları gönderecekler siz de bunları belli bir sıraya göre paketlemenin gerekecek. Örneğin en küçük matkap ucundan en büyük matkap ucuna kadar sırayla bir paket oluşturmanız istenecek. 5 milimetreden başlayarak 6 milim 7 milim 8 milim 20 milimetre kalınlığa kadar farklı ebatlarda matkap ucu paketleme yapılması talep edilecektir.

Sizlere belli sayılarda gönderilecek olan matkap uçları sizin her milimetreden bir adet olmak üzere düzgünce sıraya dizmeniz gerekmektedir. Paketleme yapılacak kutular ve matkap uçları sizlere gönderilecek siz de bu işi zamanında yaparak dikkat ederek siz bir şekilde işi hazırlamanız gerekecektir. Sonra belirtilen tarihte ilk teslimatı yapılacak siz de yaptığınız matkap ucu seti paketleme işi karşılığında ücretinizi nakit olarak ya da hesabımıza havale şeklinde ödeme yapılacaktır.

Matkap ucu seti paketleme işi için nereye müracaat etmeliyim

Firmalar acil üretim durumlarında paketleme ihtiyacını gidermek amacıyla fason iş yapacak paketleme elemanlarına ihtiyaç duyduğu zaman, sizin yaptığınız iş başvurularını değerlendirecek ve ihtiyaç halinde size iş yapmak için talebinizi değerlendirecektir. Siz de bu amaçla bu yazının altındaki mesaj bölümüne iş başvurusu yapabilirsiniz. Orada kendinizi en iyi şekilde tanıtım nerede yaşadığınızı eğitim durumunuzu, boş zaman aralığınızı, kaç kişi olduğunuzu belirten mesajınızı alt tarafa güzelce doldurun ve sadece mail adresinizi bırakın. Telefon numaranızı bırakırsanız bazı kötü niyetli kişiler sizi rahatsız edebilir, yalan yanlış iş teklifinde bulunabilirler. Bu amaçla bizim sistemimizde sadece mail adresi bırakanlara ek iş verilmesi yönünde tavsiyelerimiz bulunmaktadır.

Evde matkap ucu seti paketleme işinden ne kadar kazanırım

Matkap paketleyerek ortalama ayda 1500 lira civarında gelir elde edebilirsiniz. Bu durum çalışma saatlerimizin az ya da çokluğuna göre değişkenlik gösterebilir. Eğer ekip halinde çalışırsanız hem sistemli kontrol ederek düzgün bir matkap ucu seti paketleme işi çıkarsınız hem de daha fazla para kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Pamuğu Paketleme İşi

Makyaj yapan insanların, özellikle yatmadan önce makyajlarını temizlemesi şarttır. Yoksa cilt hava almaz ve bozulur. …

26 yorumlar

  1. Evde bir matkabımız var bu işi de halledebiliriz Kocaeli

  2. Evde 3 kişiyiz. İzmir de oturuyoruz. Matkap ucu montaj işini yapabiliriz.

  3. Evde 3 kişiyiz. İzmir de oturuyoruz. Matkap ucu montaj işini zamanında teslim edebiliriz

  4. Merhaba

    Bir guvenlik firmasinda operasyon yoneticisiyim. esim ve cocugumuz ikiside ogrenci. Aksamlari ve hafta sonlari bu isi yapmak esimin ve cocugumun okul masraflarini karsilamaya yardimci olmasini istiyorum. Geri donusunuzu tica ederim.

  5. Lutfen ulaşın bana ıkı tarafta kazansın

  6. 4 kişilik ekibiz. Arnavutköyde oturuyoruz. Verilen her türlü montaj paketleme işini zamanında teslim edebiliriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir