Ev / Evde ek işler / Emekliler için ek işler / Evde Maket Bıçağı Ucu Paketleme İşi 2500 TL Kazanç
Sponsor Reklam

Evde Maket Bıçağı Ucu Paketleme İşi 2500 TL Kazanç

Maket bıçağı ucu paketleme işi ile yeni bir ek iş fırsatı daha sizleri beklemektedir. 2016 yılının ilginç ve tehlikeli güvenlik gerektiren bir iş fırsatı olan evde maket bıçağı ucu paketleme işi para kazandırmak için sizlere fırsat sunuyor. Boş zamanlarınızı değerlendirerek evde para kazanmaya ne dersiniz? Bu işlerin oldukça kolay ve eğlenceli olduğunu sizlerde öğrendiniz. Eğer henüz evde ek iş yaparak para kazanma fırsatını yakalayamadıysanız sizler de gelir getiremiyorsanız paraya ihtiyacınız varsa yorulmadan, işe gitmeden, evde maket bıçağı paketleyip para kazanma fırsatını değerlendirmenizi, bu iş birazcık dikkat gerektirdiği için güvenlik önlemlerinin alınması önemlidir. Çünkü kesici uçlar doğal olarak dikkat edilmediği zaman insana zarar verebilir. Bu sene firmaların sunduğu bu değerlendirmemizi tavsiye ederiz. 2016 yılında evde ek iş veren firmalar Öğrencilere ve ev hanımlarına bu ek iş fırsatını sunarak para kazanmalarını sağlıyor. Öğrencilerin rahatlıkla okul harçlıklarını çıkarmak için değerlendirebileceği maket bıçağı ucu paketleme işini yapmalarını tavsiye ediyoruz. Herkesin kolaylıkla yapamadığı, biraz dikkat gerektiren, biraz önlem gerektiren evde maket bıçağı ucu işi daha dikkatli davranmanız gerekir.

Maket bıçağı paketleme işi yaparak ne kadar kazanabilirim?

Maket bıçağı paketleme işi yaparak 2.500 liraya yakın para kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu rakam elbette çalışacağınız zaman dilimine göre değişecektir. Eğer günde 5- 6 saat çalışarak zamanı değerlendirmek isterseniz bin lira, günde 10 saat kadar çalışırsanız 2.500 liraya kadar para kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Evlere maket  paketleme işi veren firmalar 7 bin tane maket bıçağı ucu gönderecek bunları sizlere istenilen şekilde paketlemenizi istenecektir. İş güvenliği açısından biraz tehlike içerdiği için sorumluluk tamamen size aittir. Bunun için eldiven takmanızı tavsiye ederiz. Çünkü çok çirkin olan burçlar ellerinize zarar verir. Para kazanmak yerine hastanede zaman geçirirsiniz. Allah korusun Tetanoz aşısı olmak zorunda bile kalabilirsiniz. Evde boş duran aile bütçesine katkı sağlamak isteyen kişilerin değerlendirilmesi gereken önemli bir işi sizlere tanıtmaya çalıştık. Umarız  bu işi alırsınız ve para kazanırsınız. Bu işi nasıl alabilirim? Ne yapmam gerekiyor? diye düşünüyorsanız evlere ek iş veren firmalar bizim gibi  tanıtımı yapılan, aracılık yapan sitelerden ihtiyacı olan kişilerle iletişime geçip iş vermektedir. Eğer evde maket bıçağı ucu işi almak istiyorsanız yapmanız gereken çok basit. Konu altına kendinizi tanıtan uzun açıklamalı bilgiler yazarsanız firmalar sizinle iletişime geçebilir. Adınızı, Soyadınızı mail adresinizi konum içine yazınız. Telefon numarasını kesinlikle yazmayınız. O zaman firmalar sizinle iletişime geçmek için bilgilerinizi kullanabilir.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Pamuğu Paketleme İşi

Makyaj yapan insanların, özellikle yatmadan önce makyajlarını temizlemesi şarttır. Yoksa cilt hava almaz ve bozulur. …

79 yorumlar

 1. Bu iş için uygun olduğumu düşünüyorum. Eskisehir de yaşıyorum.Ev hanımıyım fazlasıyla boş zamanım var ve elim de yatkın. Bu boş zamanı doldurmak, birşeyler yapmak istiyorum. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 2. Merhaba

  İstanbul Avrupa Yakasında ikamet ediyorum. Üniversite ve yüksek lisans mezunuyum. Ancak ailemdeki sağlık sorunları nedeniyle şu anda aktif olarak çalışamıyorum. O nedenle evde ek iş imkanları konusunda bana uyabilecek konularda rahatlıkla çalışabileceğimi düşünüyorum. Evde maket bıçağı ucu paketleme işini çok kolay ve sorunsuz bir şekilde yapabilirim. Oldukça titiz ve çalışkan biriyim. O nedenle karşı tarafın bu anlamda benimle çalışmaktan memnun kalacağına inanıyorum. Bu konularla ilgili benimle mail adresim üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

  Mail Adresim: [email protected]

  Teşekkürler…

 3. Çok acil paraya ihtiyacım var elim seridir bu işi yapmak istiyorum sakarya akyazıda oturuyorum geri dönerseniz çok sevinirim

 4. Bende bitun paketlerden yapablirm ekipli lutfen dons yapin ck ihtyacm war

 5. Merhabalar bu işe çok ihtiyacım var. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 6. Emekliyim evde evde maket bıçağı paketleme işi istiyoruzevde4kisiyizdaha önce bu işi yaptik

 7. adim celal maket bicagi isiyapmak istiyoruzzongulfak eregli de oturuyoz

 8. Evde maket bıçağı işi yapmak istiyoruz 4kisiyiz daha önce yaptık [email protected]

 9. Ben Zonguldak Ereğli devlet oturuyorum maket paketleme işi istiyiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir