Ev / Evde ek işler / Evde Makas Montajı Yapma İşi
Sponsor Reklam

Evde Makas Montajı Yapma İşi

 Evde yapılacak işler gittikçe çoğalmaktadır, sizlere elde evde makas montajı işini anlatarak yeni gelir kapıları açıyoruz. Size ve ailenize katkı sağlamak için makasların montajını yaparak para kazanma fırsatlarından yaralanabilirsiniz. Sizin için basit kolay ancak kazançlı bir ek iş fırsatı sunan makas montaj işi aynı zamanda hobi olarak da düşünülebilir. Kağıtları kesmek düşündüğünüz kadar zor değildir. Firmaların size getireceği parçaları evinizde istendiği şekilde yavaş yavaş yapmanız gerekmektedir.
Makası günlük hayatın her alanında her yerde kullanmaktayız. Çocuklar okulda, iş derslerinden kullanmak için kullandığı gibi evde anneler, babalar ve ihtiyaçlarını gidermek için kullanılmaktadır. Elbise dikip, kesip biçenlerin daha fazla kullandığı çeşitleri de mevcuttur. İşte farklı büyüklükteki makasların montajını yaparak para kazanmanın da mümkün olduğunu öğrenince siz de şaşıracaksınız. Evde boş zamanlarınızı değerlendirerek bu işten gelir elde edebilirsiniz. 2016 senesinin en çok ilgi gören farklı, basit kazançlı ekipleri arasında yer alan imalat montaj işi işlerinde ailesine destek olacak para kazanmasına fırsat verecektir.

Eğer zor geçiniyorsanız, ihtiyaçlarınızı gidermekte para yetirmekte sıkıntı yaşıyorsanız bu işi denemenizi tavsiye ederim. Evde yeni ek iş imkanları olarak görülen evde makas montaj işi yapmak ayda size 1500- 2000 lira civarı ek kazanç sağlayabilir. Evde çalışacak kişi sayısına göre geliriniz değişebilir. Bu işi yapmak için isterseniz kendi başınıza, isterseniz arkadaşlarınız, dostlarınızla birlikte bir ekip oluşturup grup halinde ders çalışıp seri üretim yapabilirsiniz. Böylece gelirinizi katlayarak artırabilirsiniz.
Eve makas montaj işi veren firmalar sizlere 5.000 tane makas parçası gönderecek. Bunların bir ay içinde bitirilmesi istenecektir. Bu işi boş zamanını  değerlendirmek isteyenler özellikle ev hanımları, öğrenciler ve genç emekliler yapabilir. Eğer bu işi almak istiyorsanız sitemizin yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi içeren kendinizi tanıtan adınızı soyadınızı mail adresinizi onun içine yazmanızı tavsiye ederiz. Böylece eve montaj işi verenler sizinle iletişime geçecek ve size iş teklifinde olmayacaklardır.
Sizler de şansınızı denemek için bu fırsatı değerlendirmek gerekir. Eve makas montaj işi herkesin rahatlıkla yapabileceği sıradan bir iştir. Elbette bu işi almak gerekir. Bu işi almak için de kendimizi iyice tanıtmanızı, tecrübelerinizi, boş zamanlarınızı teslimatta ki titizliğinizi anlatmanız gerekir.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Pamuğu Paketleme İşi

Makyaj yapan insanların, özellikle yatmadan önce makyajlarını temizlemesi şarttır. Yoksa cilt hava almaz ve bozulur. …

111 yorumlar

  1. selamun aleyküm ekibimle birlikte makas montaj işine talibiz çevremde ihtiyacı olap evine katkıda bulunmak isteyen arkadaşlarım var yerimizde bu işi yapmak için musait geri dönüş yaparsanız bir sürü insana ekmek kapısı olursunuz saygılarımla

  2. Merhaba 3 kişiyiz bu işi yapmak istiyoruz geri dönmeniz umuduyla

  3. Adana da oturuyorum evde müsaitim rahatlıkla yapılabilirim.ise ihtiyacım var.

  4. Evde ek iş yapmak istiyorum.evim bunun için müsait 3 kişiyiz rahatlıkla ve düzenli Bir şekilde işi zamanında yapabiliriz.memnun kalacağınızdan eminim.

  5. istediğiniz kadar gönderin istediğiniz zaman alın boş zamanım çok bilgisayar başında vakit geçireceğime ek iş istiyorum birşeylerle uğraşmam lazım paraya çok ihtiyacım var

  6. Kubranur irikmen

    Merhaba ben 21 yaşındayım evde yapabileceğim iş için başvuruyorum annemle birlikte yapabiliriz İstanbul Ümraniye de oturuyorum bu işe çok ihtiyacım var umarım bana donersiniz

  7. Ben arkadaşımla birlikte makas işi istiyoruz en kısa zamanda bize dönerseniz çok sevinirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir