Ev / Evde ek işler / Evde kuruyemiş paketleme işi
Sponsor Reklam

Evde kuruyemiş paketleme işi

Evde kuruyemiş paketleme işi hakkında kısa bilgilendirme yapmak gerekirse, düğünlerde kına gecelerinde davetlilere kuruyemiş dağıtılır. Kuruyemiş derken de aklınıza gelen her kuruyemişten olmaz. Kavrulmuş fıstık, fındık, kabak çekirdeği ve ayçekirdeğinin küçük poşetlere doldurularak misafirlere ikram edilmesi bir alışkanlıktır. İşte bu güzel kültürümüz, bu alışkanlık bazılarına ek gelir fırsatı, ek iş fırsatı sunmaktadır. EKİSARA.COM sitemiz aile bütçesine destek olmak isteyen para kazanmak zor durumdan kurtulmak ve rahatlama düşüncesinde olanlara evde kuruyemiş paketleme işi hakkında bilgi vermektedir. bu kolay ancak oldukça kazançlı paketleme işinden sizler de para kazanabilirsiniz ve ailenizin yükünü hafifletmek de siz de destek sağlayabilirsiniz.

Evde kuruyemiş paketleme işi nasıl yapılır

Boş zamanlarını değerlendirerek para kazanıp ek iş yapmak isteyenlere evlere kuruyemiş keseleme işi veren firmalar tarafından gönderilen kuruyemişlerin belli gramaj ile küçük poşetlere doldurulması esasına dayanan ek işi tanıtıcağız.  Bu işten para kazanmak isteyenlere firmalar sizlere çuvallarla göndereceği kavrulmuş fıstık, fındık, kabak çekirdeği ve ayçekirdeği ürünlerini karıştırarak küçük poşetler göz kararı ya da terazi ile belli gramaj olacak şekilde doldurmanız gerekmektedir.

Evde kuruyemiş paketleme işi veren firmalar

Evlere ek iş veren firmalar bütün malzemeleri sizlere evinize kadar gönderecek sizde istenilen şekilde paketleme işi yapmak zamanında istenilen ürünleri firmaya teslim edeceksiniz. Bu kadar basit ve kazançlı bir ek iş yapmak istiyorsanız siz de gerekli başvuru yapın.

[caption id="attachment_1766" align="alignnone" width="300"]Evde kuruyemiş paketleme Evde kuruyemiş paketleme[/caption]

Evde kuruyemiş paketleme istiyorum

O halde evlere paketleme işi veren firmalar ile iletişime geçmek amacıyla konu altına iş başvurusu mesajı yazmanız gerekir. Hep uyardığımız gibi lütfen gerçek bir iş başvurusu gibi ciddiye alarak ayrıntılı, kendinizi açıklayıcı ve tanıtıcı bir mesaj yazınız. Böylece kuruyemiş paketleme işi veren firmalar size iş verme şansı artsın.

Kuruyemiş paketleri ne kadar kazanabilirim

Evlere kuruyemiş paketleme işi veren firmalar ayda size yaklaşık 1500-2000 lira civarında kişi başı ek gelir fırsatı veriyor. Evde boş insan sayısı fazla ise bu gelir artışı demektir. 2-3 kişi birlikte çalışırsanız 4000-5000 lira civarında kuruyemiş paketleme işinden para kazanma şansınız olabilir.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Pamuğu Paketleme İşi

Makyaj yapan insanların, özellikle yatmadan önce makyajlarını temizlemesi şarttır. Yoksa cilt hava almaz ve bozulur. …

65 yorumlar

  1. bu isi yapıcak ekibim de hazırız istanbul avcılar

  2. Merhaba ben bu isi yaparım ustume verilen gorevi zamnında bitirmek icin elimden geleni yaparım yeterki bana geri dönüş yapın rica ederim kocaeli darıca da oturuyorum

  3. Kuruyemiş paketleme işi yapmak istiyorum 4 arkadaşız.Bolu merkezdeyiz lütfen bize dönüş yapın.Bu işe ihtiyacımız var.

  4. Selamün aleyküm evde kuruyemiş ve paketleme işi istiyorum . Lütfen acil dönüş yapın. Elazığ Akçakirazda oturuyorum.Şimdiden teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir