Ev / Evde ek işler / Evde Kürdan Doldurma İşi
Sponsor Reklam

Evde Kürdan Doldurma İşi

Sizlere yeni ve kolay ek iş fırsatları sunmaya devam ediyoruz. Eğer ailenizin geçilmesinde zorunda olduğunu düşünüyorsanız ve bu konudan rahatsız iseniz yapmanız gereken tek konu sizin de ailenize destek olmak. Bunun için evde kürdan doldurma işi yapma fikrini düşünebilirsiniz. Çünkü insanlar son zamanlarda her türlü isteklerini yerine getirmek için oldukça fazla para harcamaya başladılar. Bu durumda da doğal olarak evde gelir gider dengesinin sağlanması gerekmektedir. Firmalar evlere ek iş fırsatları vererek paraya ihtiyacı olan insanların bu sorununa çözüm üretiyorlar. Evlere kürdan doldurma işi veren firmalar ile iletişime geçerek siz de önemli oranda rahatlama sağlayabilirsiniz.

Evde kürdan doldurma işi nasıl yapılır

Firmaların size gönderdiği binlerce kürdanı bildiğiniz marketlerde satın aldığınız şekle sokmanız gerekmektedir. Yani 100, 50, 500 gibi paketler halinde kullanarak kürdanları satışa sunulur. Sunuma hazır hale getirilmesi gerekmektedir. Sizlere gönderilen kürdanları belli zaman içerisinde size verilen süre içerisinde teslim edilmesi gerekmektedir. Firmalar kürdanları size çuvalla getirecek, Siz de bunları belli sayıda paketlemenin gerekecektir herhangi bir iş bilme ya da hiç tanıtımına gerek yoktur. Sadece sayı bilmek yeterlidir, ancak kutular belli kapasitede olduğu için zaten belli bir aşamadan sonra saymaya gerek yoktur. Kutu ortalama olduğu zaman Siz de işinizi tamamlamış olursunuz.kürdan doldurma işi

Kürdan doldurma işi için nereye müracaat etmeliyim

Evde kürdan doldurma işini yapmak için bu işi evlere havale eden firmalarla görüşmeniz gerekmektedir. Bunun için de onu altına kendimizi tanıtan yazılar yazdığınız zaman firmaların size iş vermesine kolaylık sağlamış olursunuz. Çünkü firmalar kendini tanımayan iki cümleyi bir araya getirilen kişilerin doğal olarak iyi bir işi yapamayacağını düşünür. Kendinizi en iyi şekilde anlatırsanız bu işi yapmak için şans yakalamış olursunuz.

Evde kürdan doldurma işi ile ne kadar kazanırım

Bu işi yapanların geliri çalışma saatlerine göre değişiklik göstermektedir, ancak ortalama ayda 1500 - 2000 lira civarında kişi başı gelir sağlayabileceğinizi tahmin ediyoruz. Firmaların size bu işi yaptırmak için ne kadar para vereceğini yapacağınız sizin yapacağınız pazarlık belirleyecektir. Bu işi yaparak ailenize katkı sağlayacağımızı düşünüyoruz. Hepinize başarılar bol kazançlar dileriz.

Ayrıca Gözatın

Evde Reçel İşi

Sabah kahvaltılarımızı vazgeçilmezi olan Reçel özellikle yaz aylarında meyvelerin bol olduğu dönemlerde ayvasından tutun, vişnesine …

148 yorumlar

 1. Merhaba ben esra tokat merkez de oturuyorum annem Türkân ve ben anne kız kurdan paketleme işi yapmak istiyoruz bu işi iki elden hızlı yapabiliriz cevap bekliyoruz hayırlı ramazanlar .

 2. GÜNEŞ MUAMMER ŞEN

  Merhabalar,

  Antalya da yaşıyorum. Evde ek iş yapmak istiyorum. Evde ek işveren firmalar bana
  gunessen07@gmail.com ” mail adresinden ulaşabilirler.

  İyi günler dilerim.

 3. Bu işi yapmak istiyorum mersin

 4. Merhabalar Ankara Altındağ da oturuyorum. Yeni evlendim ve henüz çalışmıyorum. Bu nedenl evde bu işi yapabileceğimi düşünüyor geri dönüşünüzü bekliyorum.

 5. Istanbul Pendik’te ailemle rahatlıkla yapabilirim bu işi dönüş yaparsanız sevinirim teşekkür ederim

 6. Acil işe ihtiyacım var Ankara Etimesgut ta oturuyorum 5 kişilik ekibim var lütfen dönüş yaparmisiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir