Ev / Evde ek işler / Evde Kurabiye Paketleme İşi
Sponsor Reklam

Evde Kurabiye Paketleme İşi

 Sizlere yepyeni, farklı, kolay, kazançlı ve bereketli ek iş fırsatlarını sunmaya devam ediyoruz. Bunlardan birisi de evde kurabiye ambalajlama ya da kutulama işini anlatacağız. Her yaştan insanın rahatlıkla ek gelir kazanmak amacıyla yapabileceği bu işi sizlere de öneriyoruz. Gerçekten paraya ihtiyacınız varsa bu önemli fırsatı ihtiyacı olan insanların değerlendirmesi gerekmektedir. Üstelik bay, bayan, vasıflı, vasıfsız ya da  tecrübeli tecrübesiz ayrımı yapılmadan evde boş zamanı fazla olan insanların ailesine katkı sağlamak amacıyla kurabiye işini en iyi şekilde değerlendirmesi gerektiğini söyleyebiliriz. gıda ambalajı yapan firmalar ürünlerinin maliyetini düşürmek amacıyla evde ek iş yapmak istiyorum diyen ve paraya ihtiyacı olan insanlara fırsat vermektedir.

Evde kurabiye paketleme işi nasıl yapılır

Gıda üretimi yapan firmaların evlere gönderdiği kurabiye paketleme işini yapmak isteyenlerin firmayla iletişime geçmeleri, ancak bu işin zamanında ve temiz hijyen kurallarına uygun kişilerle yapılması gerektiği için referansları güçlü sürekli yapacak ve işi aksatmayacak kişilerin müracaat etmesi ve değerlendirilmesi hatırlatılmalıdır.

Firmalar sizlere fabrikasyon kurabiyeleri gönderecek, Elbette paketleme yapacağınız kutular da gönderilecek. Sizlere hangi kutuya hangi kurabiyeden kaçar tane konulacağı izah edecek. Siz de istenilen sayıda kurabiyeleri kutulara yerleştireceksiniz. Ancak bu iş günü ve zamanı kısa olduğu için gerçekten firmalara yakın olan bölgedeki insanların müracaatları kabul edileceğini hatırlatalım. Örneğin Yaşadığınız bölgede gıda paketleme işi yapan gıda üretimi yapan firmalar varsa daha avantajlı olacağınızı hatırlatalım.

[caption id="attachment_1490" align="alignleft" width="300"]Kurabiye paketleme Kurabiye paketleme[/caption]

Kurabiye paketleme işi veren firmalar

Paraya ihtiyacı olan insanların değerlendirilmesi gereken önemli bir ek gelir fırsatı sizlerle buluşuyor. Bu işi almak isteyenlerin konu altına kendilerini tanıtan yazılar yazması gerekmektedir. Böylece evlere kurabiye paketleme işi veren firmalar sizin tanıtım yazınızdan size iş verip vermeme hakkını saklı tutacaktır. Yani kendinizi en iyi şekilde tanıtırsanız ve işi en kısa sürede getireceğinize ikna ederseniz. Belki işi yapabilirsiniz ve özellikle Büyük şehirlerde yaşayanların bu işi almak için daha avantajlı olduğunu hatırlatalım.

Kurabiye paketleme işinden ne kadar kazanırım

Kurabiye paketleme işi biraz farklı bir özellik arz ettiği için firmanın sizinle yapacağı görüşme çalışma, performansımız işinizin kalitesi alacağınız ücreti belirleyecektir. Eğer evde değil de fabrikada ya da üretim yerinde çalışmayı da tercih olarak kullanmak isterseniz bunu da konu altına yazabilirsiniz. Çünkü kurabiye paketleme ve ambalaj işi yapacak 40 yaşından küçük bay bayan fark etmeksizin elemanlar aranmaktadır. Konu ile ilgili araştırma yapabilirsiniz.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Pamuğu Paketleme İşi

Makyaj yapan insanların, özellikle yatmadan önce makyajlarını temizlemesi şarttır. Yoksa cilt hava almaz ve bozulur. …

10 yorumlar

 1. Istanbul bağcılarda oturuyorum ve 24 saat paketleme yapabilirim. Aldıgım işi her daim zamanında teslim ederim.Bu işe cok ihtiyacım var umarım geri dönüş yaparsınız.

 2. Merhaba, İzmir sirinyerde oturuyo ve paketleme işi yapmak istiyorum

 3. Serife aydogan

  Adim serife aydogan kucuk cekmece kanaryada oturuyorum bu ise cok ihtiyacim var bana fc adresimden ulasirsaniz cok sevinirim

 4. Yıldız yağar

  Halkalıda oturuyorum acıl iş ihtiyacim var 05307818401

 5. Merhaba. İstanbul Bakırköyde yaşıyorum. Kurabiye Paketleme işi yapmak istiyorum.

 6. Merhaba. İzmir gaziemir de ikamet ediyorum. 2 bayan bu işi yapmak istiyoruz. İhtiyacımız var. Teşekkürler. İyi günler

 7. 05433354747

 8. Üniversite son sınıf öğrencisiyim. Kendi harcligimi kendim çıkarmak istiyorum okul saatleri haricinde hep vaktim bol o yüzden bu işi yapmak istiyorum geri dönerseniz çok mutlu olurum

 9. merhaba ben gülfiye izmir karabaglar oturuyorum bu işe çok ihtiyacım var elim çok gizlidir elimden her iş gelir yardimci olursanız sevinirim.

 10. En az 10 saatimi ayirabilirim elim hizlidir oldukca.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir