Ev / Evde ek işler / Evde Kupa Bardağı Ambalajlama Yaparak Para Kazan
Sponsor Reklam

Evde Kupa Bardağı Ambalajlama Yaparak Para Kazan

Son yıllarda para kazanmak herkes için çok zor olmaya başladı. Ev hanımları evin bütçesine katkıda bulunabilmek, öğrenci kesimi ise öğrenimlerine katkı da bulunabilmek adına evden çalışabilecekleri ek işlere akın etmeye başladı. Bu işler biri de belki de en basiti olan evde kupa bardağı ambalajlama yaparak para kazanmaktır. Hemen herkesin evinde farklı renklerde farklı büyüklerde kupa bardağı bulunmaktadır. Bu işin tek kötü tarafı bireysel olarak çalışamıyor oluşumuzdur. Ya büyük bir firma ile anlaşama sağlayarak verilen evde kupa bardağı ambalajlama ile ya da küçük bir işletme ile çalışmaktır. Küçük işletmelerin her ne kadar iş yükü daha az olsa da iyi bir kazanç elde etmek mümkün değildir. Bu noktada daha çok öğrenci kitlesinin tercih ettiğini görüyoruz. Bol boş vakte sahip öğrenciler firma ile anlaşarak firmanın gönderdiği kupa bardaklarını paketleyerek ve zamanında teslim ederek bütçelerine katkı sağlamaktadırlar.

Evde kupa bardağı ambalajlama yap arak para kazanmak için bir firma ile irtibata geçmek şarttır. Peki bu firmalarla nasıl irtibata geçilir? Bunun birden fazla yolu bulunmakta. Firmanın internet sayfasından ya da el broşürleri sayende irtibata geçilebilir. Tüm bu yolların haricinde sitemizdeki yorum bölümüne ad, soyadı ve e-mail bırakarak firmaların sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz. Hatırlatmakta fayda var ne kadar çok yorum yaparsanız firmaların size dönme oranı yorum sayısı ile orantılı olarak artacaktır.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Pamuğu Paketleme İşi

Makyaj yapan insanların, özellikle yatmadan önce makyajlarını temizlemesi şarttır. Yoksa cilt hava almaz ve bozulur. …

45 yorumlar

  1. Ekibim var güvenebilirsiniz dönüş yapın lütfen. Kahramanmaraş

  2. Kimse geri dönüş yapmıyor ankara Çankaya da ikamet ediyorum evde paketleme katlama işi yaparım dönerseniz çok sevinirim teşekkürler

  3. istanbul mahmutbeyden yazıyorum lütfen dönüş yapın çok pratik çok hızlı yaparız

  4. istanbul mahmutbeyden yazıyorum lütfen dönüş yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir