Ev / Evde ek işler / Ev hanımları için ek işler / Evde Kozmetik Ürünleri Pazarlama İşi
Sponsor Reklam

Evde Kozmetik Ürünleri Pazarlama İşi

 Bayanlar için evde ek iş fırsatlarından biri olan evde kozmetik ürünleri ticareti yapmak isteyenlere önemli bir fırsat hakkında bilgi vermek istiyoruz. Hanımların hepsi güzel olmak, bakımlı olmak ister bu sebeple de kozmetik ürünlerine yoğun ilgi gösterirler son dönemde kozmetik ürünlerinin katalog usulü olarak satışı yapıldığını hemen hemen herkes görmüştür. Sizler de bu önemli avantajı kendi lehinize döndürebilirsiniz evden kozmetik ürünleri satış yaparak para kazanmak oldukça kolaydır.

Kozmetik ürünleri ticareti yapmak

Bayanlar evde kozmetik ürünlerini satıp gelir elde etmek için birazcık zaman ayrılırsa hem kendi bakım ihtiyaçlarını bedavaya getirirler, hem de ekstradan para kazanırlar. Bunun için evde kozmetik ürünleri satma düşüncesini bir kere daha iyice enine boyuna düşünmenizi tavsiye ederiz. Bu işi yapmak için kozmetik ürünleri satışına izin veren katalog usulü satış yapan firmalarla iletişime geçmenizi, böylece üyelik sistemi ile çevrenizdeki arkadaşlarımıza dostlarımıza ulaşarak satış yapabileceğimiz hatırlatalım. Bu sebeple doğrudan satış işi yaparak para kazandıran katalog firmalarına üye olmanız zorunludur.

Doğrudan satış yöntemiyle para kazanmak

Doğrudan satış adı verilen sistemi üye olduğumuz takdirde katalog ile müşterilerimize ürünleri göstererek tanıtım yaparak sipariş toplayacaksınız, sonra katalog fiyatı üzerinden size firma yüzde 30 civarında kar verecek. Böylece siz hem kendi ürünlerinizi satın alırken indirimli alacaksınız hem de çevrenize bu işi daha ucuza satarak para kazanacaksınız.

[caption id="attachment_1586" align="alignright" width="300"]KOZMETİK SATIŞI KOZMETİK SATIŞI[/caption]

Kozmetik ürünleri satışı yapan firmalar

Kozmetik ürünleri satışı yapan firmalar katalog üzerinden tanıtım yaparak satış yapmaktadırlar. Bunun için Türkiye'de yoğun olarak doğrudan satış yapan katalog firmaları olarak başta Avon, Oriflame ve Hunca Life markaları öne çıkmaktadır. Bu firmaların ürünlerini satmak isteyen bayanlar oldukça karlı çıkacağını hatırlatalım. Çünkü bayanlar Kozmetik ürünlerine asla hayır diyemez ve sürekli kullanırlar. Bunun için boş zamanı olan para kazanmak isteyen çevresi geniş olan aynı zamanda kendisi de çok para veren kişilerin katalog usulü ile gelir elde etmek için bu fırsatı değerlendirmelerini tavsiye ediyoruz.

Evde kozmetik ürünleri satış yaparak para kazanmak oldukça kazançlı bir iştir. Bu işi toptan kozmetik ürünleri satış yapan firmalarla da yapma fırsatınız bulunmaktadır. En uygun fiyat veren firmalarla anlaşarak ürünlerin satışını gerçekleştirebilirsiniz bunun için etrafınızda sipariş toplamak amacıyla her türlü fırsatın en iyi şekilde değerlendirilmesi gerekmektedir. Yani sosyal olanlar çevresi geniş olan insanların bu işten çok iyi para kazanacağını hatırlatalım özellikleri kadınların yaptığı altın günleri ya da diğer Dernek, Kermes gibi farklı etkinliklerde arkadaş çevresi geniş olan bayanların katalog usulü ile kozmetik ürünleri satışından önemli oranda gelir elde edeceğini söyleyebiliriz.

Doğrudan satış sistemi ile para kazan

Bu fırsatı değerlendirmek için siz de hemen doğrudan satış sistemi ile çalışan markaların bir halkası olmak için üyelik alın ve hemen satış yapmaya başlayın sipariş toplayın gelir elde edin. Sizlere bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz, çünkü makyaj malzemeleri kozmetik ürünleri bayanlar için olmazsa olmazdır. Her türlü kremler, rujlar, boyalar, şampuanlar, parfümler ve deodorantlar sürekli olarak kullanılmaktadır.  Hiç bir bayan asla hayır diyemez. Sizlere bol kazançlar diliyoruz.

Ayrıca Gözatın

Makale Yazma İşi

Belli bir kültür birikiminiz var fakat işsizsiniz, emekli oldunuz evdesiniz, çocuklarınız var çalışamıyorsunuz ve evde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir