Ev / Evde ek işler / Evde Kokulu Taş Yapımı İşi
Sponsor Reklam

Evde Kokulu Taş Yapımı İşi

Kadınlar günümüzde evlerinden oturup para kazanma konusunda bir çok alternatife sahiptir. Bu alternatif işlerden bir tanesi de Evde kokulu taş yapımı işidir. Evinizde kısa bir zaman ayırarak kokulu taşlar yapıp bunları satabilirsiniz. Her biri birbirinden güzel ve farklı kokulardaki bu taşları çok kolay bir şekilde yaparak evinizden oturduğunuz yerden para kazanabilirsiniz.

Evde kokulu taş yapımı günümüzde evinden oturup para kazanmak isteyenler için bulunmaz bir nimettir. Her gün sadece boş vakitlerinizi ayırarak yapacağınız kokulu taşları satarak buradan geçiminizi bile sağlamanız mümkün olacaktır. Evinizde bakmanız gereken çocuğunuz yapmanız gereken işleriniz var ise bu iş tam da size göre günün belli bir kısmını ayırarak oturma odanızda çayınızın yanında televizyon ilerken dahi bu işi yapabilirsiniz. Evde kokulu taş yapımı dışarda iş bulmakta zorlananlar için bulunmaz bir nimettir.

Evde Makas Montajı İşi Günümüzde büyük firmalar fabrikalarında yapmakta zorlandıkları işleri evde çalışanlara vermektedir. Bunlardan birisi de makas montajı işidir. Özellikle ev hanımlarını tercih eden firmalar makas montajlama işlerini evde çalışanlara teslim etmektedir. Aile bütçenize katkıda bulunmak ek gelir sağlamak istiyorsanız Evde makas montajı işini yapabilirsiniz. Son yıllarda giderek artmaya başlayan bu işler ev hanımları için ek gelir kapısı haline gelmiştir. Ne kadar çalışılırsa o kadar ödeme yapıldığı bu işlerde çalışmak çok kolaydır. Gününüzün sadece boş zamanlarını bile ayırarak oldukça iyi miktarda paralar kazanmak mümkün olmaktadır. Evde makas montajı yapmak oldukça kolay olmaktadır. Günün sadece belli bir kısmını bu işe harcayarak bütçenize ek gelir sağlamanız mümkündür. Evde makas montajı işi 2017 yılının en gözde evde serbest çalışma işlerinden bir tanesidir. Ev hanımları için ideal işlerden bir tanesi olarak öne çıkmaktadır.

Ayrıca Gözatın

Evinizde Satış Yaparak Para Kazanma

Bayanların geçmişten bu zamana kadar Pazar paramı çıkarayım diyerek yaptığı bazı işler bulunmaktadır. Bunların en …

68 yorumlar

  1. Merhaba 25 yaşındayım işe ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  2. Ankara Çankaya da oturuyorum ihtiyacım var işe rahatlıkla teslimat yaparım lütfen geri dönüş yaparsanız çok sevinirim teşekkürler

  3. Paketleme işi yapmak istiyoruz 5 kişiyiz dönüş yaparsanız sevinirim @zeynepabir1@gmail.com

  4. Bu işi yapmak istiyorum el becerim vardır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir