Ev / Evde ek işler / Ev hanımları için ek işler / Evde Kına Gülü İşi
Sponsor Reklam

Evde Kına Gülü İşi

Kına gülü yaparak para kazanmak

Ek iş fırsatları her gün renkleniyor. Bugün de sizlere evde kına gülü işi yaparak nasıl para kazanılır onu anlatacağız ve paraya ihtiyacı olan insanların aile bütçesine destek olacağız. Herkes sürekli artış gösteren giderlerden kurtulmak için farklı çıkış yolları aramaktadır. Siz de buna çözüm bulmak için farklı ek iş fırsatlarını araştırarak kendinize uygun olanlardan yapabilirsiniz. Kına gülü yaparak para kazanmak oldukça eğlenceli ve kazançlıdır. Özellikle evde uzun süre boş zamanı olan ev hanımlarının değerlendireceği bu ek gelir fırsatını sizlere anlatmaya çalışalım.

Bu sene ilgi gören bayan ek iş fırsatları açısından kına gülü yapımı ilgi görmektedir. Dar gelirli insanların her türlü ek gelir fırsatını değerlendirmek istediğini biliyoruz. Bu sebeple de biraz maharetli bayanların ilgi duyacağı kına gülü işini enine boyuna sizlere anlatalım.

Türk toplumu geleneklerine bağlıdır ve evlenecek genç kızların mutlaka kına gecesi yaptırmak istediğini bilirsiniz. Bu sebeple de kına gecelerinde özel güller gerekmektedir. gelin adaylarının kına eğlencesi için gerekli olan bu gülleri yaparak para kazandırmak isteyen firmalar evde boş zamanlarını değerlendiren bayanlara bu işi göndermektedir.

Evde kına gülü işi nasıl yapılır

Firmaların sizlere işin nasıl yapılması gerektiğini anlatan bilgiler size kısaca izah edilecektir, ancak sizler de kına gecelerinde gittiğiniz için üç aşağı beş yukarı işin nasıl yapıldığını tahmin etmektesiniz. Kına malzemeleri için gerekli olan mumlar kına gülü kına sizlere gönderilir ve hazırlamanız istenir. Daha ziyade kına gülleri pembe ve kırmızı olarak tercih edilmektedir. Sizin biraz tasarım yeteneğiniz öne çıkarılması gerekmektedir. Çünkü kına güllerini sizlerin tasarlaması istenecektir. Buna göre tasarım beceriniz oranında para kazanma şansınız artacaktır.

[caption id="attachment_1621" align="alignnone" width="300"] Evde Kına Gülü İşi Evde Kına Gülü İşi[/caption]

Evde kına gülü yapmak için nereye müracaat etmeliyim

Bu işi yapmak isteyen kişiler firmalarla iletişim kurması gerekmektedir. Firmalarla iletişim kurmak için internette kısa bir araştırma yapabilirsiniz, aynı zamanda iş vermek isteyen firmalar bizim gibi evlere ek iş tanıtımları yapan sitelerin mesaj bölümünden faydalanmaktadır. Yani konu altına iş ihtiyacı olanlar yazdıkları iletişim bilgilerini değerlendirerek iş teklifinde bulunmaktadır.

Sizler de evde kına paketleme işi veren firmalarla iletişime geçmek için konu altına kendinizi anlatan yorumlar yazın böylece iş yakalama fırsatını doğabilir.

Kına gülü yaparak ne kadar kazanırım

Evde kına gülü yaparak para kazanmak isteyenlerin özellikle tasarım becerileri ve çalışma süreleri çok önemlidir. Yetenekli biriyseniz zamanınız fazla ise geliriniz buna paralel olarak artacaktır. aynı zamanda evde birkaç kişi birlikte çalışma imkanımız varsa daha da fazla geliriniz artacaktır. 2000 bira ile 3000 lira arasında ek gelir yakalama şansımız vardır.

Ayrıca Gözatın

Makale Yazma İşi

Belli bir kültür birikiminiz var fakat işsizsiniz, emekli oldunuz evdesiniz, çocuklarınız var çalışamıyorsunuz ve evde …

26 yorumlar

  1. KAPAKLI- TEKİRDAĞ DA OTURUYORUM EVDE BEBEK ŞEKERİ NİKAH ŞEKERİ KINA PAKETLERİ YAPIYORUM AMA FAZLA İŞ OLMUYOR BU YUZDEN BANA SÜREKLİ İŞ VEREBİLECEK FİRMALAR ARIYORUM LÜTFEN YARDIMCI OLUN

  2. KINA GÜLÜ, NİKAH ŞEKERİ, PAKETLEME, VS İŞLERİ YAPABİLİRİM. BURSADA YAŞIYORUM. 6 KİŞİLİK GRUBUM VAR

  3. Setenay Dalkıran

    Bu işi yapabilirim bolca vaktim var geri dönüş yaparsanız sevinirim

  4. biz bu işi yapabiliirz.lütfen dikkate alın

  5. Ben yaparim ekibimde var ankara

  6. Kına gülü olur k.çekmece

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir