Ev / Evde ek işler / Evde Kibrit Paketleme İşi
Sponsor Reklam

Evde Kibrit Paketleme İşi

 Teknoloji hızla gelişip her şeyin otomatik olduğu bir dönemde evde kibrit paketleme işi olur mu demeyin. Eğer Sizler de evde çalışarak para kazanma düşüncesi içindeyseniz sizler için araştırdığınız ek iş ilanlarını değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Ev hanımlarının büyük çoğunluğu büyük şehirlerde ek iş yaparak aile bütçesine destek olmaya çalışmaktadır. Yaptıkları ek işler sayesinde hem istediklerini satın alabiliyorlar hem de rahat mutlu bir şekilde yaşamanın keyfini çıkarıyorlar. Herkesin Öyle ya da böyle kullanmak zorunda olduğu kibritten Siz de para kazanabilirsiniz. kibrit paketleme işi yaparak önemli bir gelir sağlayabilirsiniz.

Evlere kibrit işi vermek isteyen kişiler üye olmadan ücretsiz bir şekilde ilanlarını yorum bölümüne yazarak ek iş arayanlarla iletişime geçip karşılıklı kazanmak prensibine dayalı iş yapabilirsiniz. Siteniz eleman ve iş arama prensibine dayalı çalışıyor olsa da isteyen işverenler buradan çalıştırmak istedikleri elemanların özelliklerini yazarak İşçi Bulma şansına sahiptir. Evde kibrit paketleme işi yapmak isteyen insanlar ile evde kibrit paketleme işi veren firmaların buluşma noktası olan bu bölüm her iki tarafa da avantaj sağlamaktadır. Ek iş almak isteyenler ve iş vermek isteyenlerin alttaki yorum bölümüne konu ile ilgili bilgilendirici mesaj yazarak aynı zamanda mail adreslerini bırakıp buluşabileceklerini biliyor muydunuz?

Bu fırsatı değerlendirmek için hemen evde kibrit paketleme işi ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz. Telefon numarası yazmamanız tavsiye edilir, çünkü dolandırıcılık yapmak isteyenlere fırsat verilmesini istemiyoruz. Hangi şehirde ya da ilçede yaşarsanız yaşayın, iş arıyorsanız işler sizi kolayca bulur. Çünkü kargo şirketleri ile işlerde uzaklık kavramı ortadan kalkmıştır. Evde kibrit işi yapmak isteyenlerin bu fırsatı değerlendirmesini tavsiye ediyoruz. Bu ek işi beğenmediyseniz size uygun işleri görmek için buraya tıklayın.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Pamuğu Paketleme İşi

Makyaj yapan insanların, özellikle yatmadan önce makyajlarını temizlemesi şarttır. Yoksa cilt hava almaz ve bozulur. …

9 yorumlar

 1. Çorum merkezde oturuyorum 2 kişilik grubumuz var ve bu işe ihtiyacımız war geri dönerseniz sevinirim

 2. Bu işe çok ihtiyacım var, eşimde işten çıkarıldı. İst.-Bakırköy de oturuyorum. Dönüş yaparsanız çok mutlu olurum. Saygılar.

 3. Bilgi almak istiyorum kocaeli kartepe uzunciftlikte oturuyorum

 4. ev hanımıyım kibrit kutusu paketlemek istiyorum

 5. pendik İstanbul
  grup halinde çalışılacak

 6. Merhaba ben özlem kocaeli Körfez de oturuyorum 4 kişilik grubum var bu işe çok ihtiyacımız var yardimci olursaniz sevinirim

 7. Ankara akyurtda oturuyorum ise ihtiyacim var lutfen donus yapin isimi zmninda tamamlarim

 8. Manisa demirci de okuyorum ek iş yapmaya zamanım var yardımcı olursanız sevinirim

 9. Aydin kusadasinda ikamet ediyorum evde ek ise ihtiyacim var paketleme isi yapabilirim donus yapin lutfen

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir