Ev / Evde ek işler / Ev hanımları için ek işler / Evde karanfil paketleme işi
Sponsor Reklam

Evde karanfil paketleme işi

Sizlere faydalı, sağlıklı kazançlı bir ek iş fırsatı olarak evde karanfil paketleme işi tanıtacağız. Bu işi yaparak sıkıntılarınızdan kurtulmak için ek gelir imkanı yakalamış olabilirsiniz. Karanfil sağlık açısından oldukça faydalı bitkilerden birisidir özellikle ağız kokusunu gidermek için herkes restoranlarda lokantalarda evlerde ağzına bir kaç tane atar ve oldukça faydasını görür.

Siz de bu işten farklı bir şekilde fayda sağlayacaksınız, hem para kazanacaksınız hem de insanların sağlığını kazanmasına katkı sağlayacaksınız. Çok eski çağlarda şifa niyetine kullanılan bu bitki ve A, D, E vitaminleri içermektedir. Ayrıca potasyum, kalsiyum, sodyum ve manganez deposu olduğu bilinmektedir. Diş ağrılarına iyi gelen Karanfil diş macunlarını içinde de kullanılmaktadır. Antioksidan özelliği sayesinde solunum yolları hastalıklarına, saç ve tırnak gelişimine katkı sağlamaktadır kusmalara bulantılara iyi gelen Karanfil, insanlar tarafından oldukça çok kullanılan faydalı bir bitkidir.

İşte bu faydalı bitki sizler paketleyerek kullanıma hazır hale getireceksiniz ve bundan da ailemize gelir sağlayacaksınız. Eğer böyle bir işi yapmak istiyorsanız uygun zamanınız varsa hemen konunun altına adınızı, soyadınızı, yaşadığımız şehri, evde çalışmak isteyen kişi sayısının ve mail adresinizi yazmanızı tavsiye ederiz. Evde karanfil paketleme işi veren firmalar sizinle buradan iletişime geçebilir. Böylece sizlere ailenize para kazandırarak ihtiyaçlarınızı rahatça giderebilirsiniz. Herkesin kolaylıkla yapabileceği bu ek iş fırsatını kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

[caption id="attachment_1011" align="alignright" width="282"]karanfil karanfil[/caption]

Evde karanfil paketleme işi ücreti

Eğer bu işi yapmak isterseniz firmaların çuvalla size göndereceği karanfilleri istenilen miktarda paketlemeniz gerekecek. Böylece bunun karşılığında size belli miktarda ücret ödenecektir. Eğer 5000 paket yaparsanız 750 Türk lirası kazanacaksınız ve bunun katları şeklinde devam edecektir. Yani 10 bin paket yaptığınız zaman 1500 lira gelir sağlayacaksınız. Oldukça kolay, eğlenceli ve sağlıklı bir işe hiç kimsenin, Hayır diyeceğini düşünmüyoruz. Özellikle Türkiye şartlarında paraya ihtiyacı olan insanların bu işi yapmak için can attığını biliyoruz. O zaman fırsatı değerlendirmek için yapılması gereken çok basit. Hemen siz de iş başvurusu yapmak için alt tarafa iletişim bilgilerinizi yazın. Evde karanfil paketleme işi sizlerin de ailenize rahat bir nefes alma fırsatı verecektir. Aynı zamanda paketleme yaparken ağzınıza atacağınız 1-2 Karanfil ağız sağlığınızı da tedavisine yardımcı olacaktır. Hepinize bol kazançlı günler dileriz.

Ayrıca Gözatın

Evde Tütsü Paketleme İşi

Tütsüler tarih boyunca bulunulan ortamı kötü enerjilerden temizlemek için kullanılırdı. Günümüzde bu amaçla kullanımı devam …

457 yorumlar

  1. Balıkesir merkezde oturuyorum 5 kişilik ekibim var. Karanfil paketleme, mum paketleme işi istiyorum

  2. Benim gerçekten bu ise çok ihtiyacım var nolur bana ulasin ben ev hanimiyim gaziantep merkezde oturuyorum

  3. Bu ise çok ihtiyacım var cocuklarim ve ailem için nolur bana ulasin ben ev hanimiyim gaziantep merkezde oturuyorum

  4. Tuğçe Yıldırım

    İstanbul Maltepe’de ailecek yapmak üzere paketleme işi istiyoruz.

  5. elazığda oturuyoruz ailem ile karanfil paketleme işi istiyoruz teşekkürler.

  6. Merhaba ben ve annemler bu işi yapmak istiyoruz irtibat numaranızı alabilir miyim ?

  7. bilecik merkez 25 kısılık grup

  8. Hatay Antakya evde hertürlü paketleme işi yapmak istiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir