Ev / Evde ek işler / Evde kaktüs yetiştirme işi
Sponsor Reklam

Evde kaktüs yetiştirme işi

 Kaktüs yetiştirme işi ile para kazanmak

En ilginç ek gelir fırsatlarından birisi olarak karşımıza çıkan evde kaktüs yetiştirme işi oldukça fazla rağbet görmektedir. Sizler de farklı şekillerde ek gelir sağlamayı düşünüyorsanız uygun ortamınız varsa para kazanmak için kaktüs yetiştirme fırsatını değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Evde yapılan işler önemli avantajlar sağlamaktadır. Çünkü normal iş gibi sabah kalk saat başı mesai yap yok, patron fırçası yok. Bildiğiz gibi boş zamanlarında değerlendirip para kazanma fırsatı sunmaktadır.

Kaktüs yetiştirme işi nasıl yapılır

Sizlere ilginç ancak kazançlı renkli dikenli bir ek gelir fırsatından bahsedeceğiz. Bu iş kaktüs yetiştirerek para kazanma fırsatı vermektedir. Türk halkı çiçek yetiştirmeye bayılır. Özellikle de son zamanlarda teknolojinin gelişmesiyle birlikte radyasyondan koruduğuna inanılan kaktüsler oldukça ilgi görmektedir. Siz de bu önemli avantajı kendimize gelir sağlama avantajına dönüştürebilirsiniz. Evde kaktüs yetiştirerek para kazanmak için yapmanız gereken oldukça basittir. Normal çiçek yetiştirme işini yapacaksınız çiçek yetiştirmek herkesin bildiği basit eğlenceli ve hoşça vakit geçirilen hobi olarak düşünülmelidir. Hem hobi yapacaksınız hem de para kazanacaksınız. Eğer kaktüs yetiştirmek ve para kazanmak isterseniz çiçek firmaları ile iletişime geçerek sizlere gönderilecek olan minik kaktüsleri yetiştirerek bakımlarını yapacaksınız. Sonra da belli bir büyüklüğe geldiği zaman onları firmalara teslim edeceksiniz.

[caption id="attachment_1317" align="alignleft" width="300"] Kaktüs Kaktüs[/caption]

 Kaktüs yetiştirme işinden ne kadar para kazanırım

Bunun karşılığında da belli miktarda para kazanacaksınız. Bu durum kaktüs yetiştirme fırsat sunan firmalarla doğrudan alakalıdır. Ayda 1500, 2000 liraya kadar ek gelir sağlaması fırsatı sunan kaktüs yetiştirme işi sizlere boş zamanlarınızda para kazanma fırsatı vermektedir. Evlere kaktüs yetiştirme işi veren firmalar size kaç tane kaktüs bakabileceğimiz soracak siz de uygun ortamınız varsa istediğiniz kadar kaktüs alabilirsiniz. Firmalar kaktüs başına ve istenilen büyüklüğe kadar sizlere ödeme yapacaktır. Bu durum kaktüs yetiştirme işi veren firmalarla sizin yapacağınız para pazarlığa göre değişecektir. Eğer bu işi yapmak istiyorsanız konu altına Evde kaktüs yetiştirme işi  almak istediğinizi belirten mesajlar yazabilirsiniz. Kendinizi güzelce tanıtırsanız kaktüs işi vermek isteyen firmalar sizinle bırakacağınız iletişim bilgilerinden ulaşacaktır. Uyarı bölümünü okumanın mesaj bırakmayınız.

Ayrıca Gözatın

Evde Boncuk Paketleme İşi

Ailelerin bütçelerinde açıkların büyümesiyle insanların evde ek iş arayışları artmaktadır. Günümüz ekonomik şartlarında tek kişinin …

9 yorumlar

 1. Çiçek yetiştirmeye bayılırım kaktüs yetiştirmek istiyorum

 2. kaktüs yetiştirebilirim , bilgi almak istiyorum.
  ilginiz için şimdiden teşekkür ederim.

 3. Merhaba , ‘öğrenciyim ve ek iş arıyorum

 4. Bitkilerden anlıyorum. Boluda yaşıyorum. Camlı balkonum var.Raf yaptırdım. minyatür kaktüsler yetiştirebilirim. Yazın bahçem de var.Sayı çok olsa da önemli deil.Kargoyla başka şehire gönderebilirim.Üretmeyi seviyorum. iletişime geçerseniz sevinirim.

 5. Cicek bakimini ve yetistirmeyi cok seviyorum.Evim ciceklerle dolu ve bu hobimi dahada gelistirmek ve maddi kazancta elde etmek cok guzel olacaktir.Donus yaparsaniz sevinirim.iyi calismalar..

 6. Evimin arka bahcesi musait 2000 yakin kaktus yetistirebilirim. Bu isi yapmak istiyorum.

 7. Evimin arka bahcesi musait 200 ne yakin kaktus yetirme imkanim kendim de amator olarak tohumdan bitki yetistiriyorum ve becerim var kendi biberimi domatesimi kendim yetistiriyorum ciceklerim var ayrica kaktuslerim var ilgimde var kaktuslere gordum mu mutlaka alirim ayrica bu ise ihtiyacim var

 8. Ben bunu gerçekten yapmak isterim.Öğrenciyim ve ek işe ihtiyacım var.Ailemle yaşıyorum 5 kişiyiz.İletişime geçerseniz çok mutlu olurum

 9. Bu işi ben ve annem yapabileçegimi düşünüyorum 19 yaşındayım ve konyada oturuyorum iletişime gecerseniz sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir