Ev / Evde ek işler / Evde iplik temizleme işi
Sponsor Reklam

Evde iplik temizleme işi

Evde iplik temizleme işi yaparak para kazanmak

 Ek gelir sağlamak istiyorum fakat nasıl kazanılır, nereden bulunur diye düşünenlere evde iplik temizleme işi tavsiye ediyoruz. Oldukça basit kazançlı ve zaman almayan para kasası olarak sizlere bu işten önemli gelir elde edebileceğinizi söylüyoruz. Eğer boş zamanınız fazla ise ve para kazanma ihtiyacınız varsa nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, sizlere bu konu hakkında biraz bilgi verelim. Özellikle tekstil üretimi yapan bölgelerde yaşayanların daha avantajlı olacağı düşünülen bu ek iş fırsatı diğer illerimizdeki ziyaretçileri de ilgilendirmektedir. Çünkü artık her şey kargo ile gönderilmektedir. Uzak yakın kavramı yoktur. Aynı ilde olsanız bile yine size kargo ile iş teslimi yapılacaktır. Başka ilde olsanız da aynı şekilde kargo ile dikiş gönderilecektir.
Durum böyle olunca ender ki tekstil bölgelerine yakın olma zorunluluğu yoktur.
Evde iplik temizleme işi yapmak istiyorum, bu nasıl işi nasıl alabilirim, kimden alabilirim diye düşünenlere basit bir mantıkla evlere iplik temizleme işi veren firmaların sizinle iletişime geçmesini sağlamanız için çaba gerekiyor. Yani iplik firmaları sizlerle iletişim kurduğu takdirde siz de bu işi yapmaya başlamış olursunuz. Peki iplik temizleme işi veren firmalar ile nasıl iletişim kurulur? Bunun en basit yolu bizim gibi ek iş fırsatları anlatan siteleri kendinizi tanıtan mesajlar bırakmalıdır. Ayrıca diğer iş ilanlarını da takip ederek kendinize uygun işlere müracaatta bulunabilirsiniz. [caption id="attachment_1368" align="alignleft" width="300"]İplik temizleme İplik temizleme[/caption]

Evde iplik temizleme işi nasıl yapılır?

Firmaların sizlere göndereceği malzemeleri istenilen şekilde hazırlamanız gerekecektir. Bırakılan tekstil ürünlerinin üzerinde kalın iplik kalıntılarını temizlemek gerekiyor. Bu bir iç çamaşırı olabilir, bir kıyafet olabilir, bir çorap olabilir. Sizlere çuvallarla gönderilen kıyafetleri tek tek kontrol ederek üzerindeki fazla ipleri kesmeniz temizlemeniz gerekmektedir. Böylece iş bitiminde size parça başı ücret ödenecektir.

İplik temizleme işine nasıl müracaat ederim?

İnternet üzerinde yapacağınız kısa araştırma sonucunda evlere iplik temizleme işi veren firmaların sizinle iletişime geçmesi en önemli prensipler. Eğer imkanınız varsa yaşadığımız bölgedeki tekstil firmaları ile doğrudan görüşme fırsatı da yapabilirsiniz. Ancak böyle imkanı olmayanlara konu altına kendilerini tanıtan mesajlar yazması halinde evlere iplik temizleme işi veren firmalar sizin de bırakacağınız iletişim bilgileri aracılığı ile görüşecek bir iş teklifinde bulunacaktır.

İplik temizleme işinden ne kadar kazanırım?

Sizler de ayda 1500- 2000 lira civarında para kazanma fırsatını yakalamak için mutlaka kendinizi tanıtan iletişim bilgilerinizi içeren yazılar yazınız.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Pamuğu Paketleme İşi

Makyaj yapan insanların, özellikle yatmadan önce makyajlarını temizlemesi şarttır. Yoksa cilt hava almaz ve bozulur. …

135 yorumlar

 1. Merhabalaar. Iplik isi daha oncdde yaptim cok.ihtiyacım var lutfen geri donus saglarsaniz cok sevinirim .

 2. Meraba adanadan yazıyorum adım Nafiye iplik temizleme işine talibim iletişime geçilmesini istiyorum

 3. Sakaryaya veriyormusunuz.

 4. Eyup topcular civari evlere is imkani
  İblik temizleme.
  Aski kopca takma vs.
  0505 993 62 05

 5. Sakaryada eblere iplik temizleme isi veren varmı.Evde iplik temizleme işi uapabilirim.

 6. Sislide oturuyorum iplik temizleme isi yapmak istiyorum

 7. kocaaeli darıcadayım ihtiyacım var

 8. Adapazarı Sakarya şeker mahallesinde oturuyorum eve iş istiyorum

 9. İse ihtiyacim var maddi durumum yok lütfen donus yapın istanbul esenler

 10. İstanbul sancaktepe

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir