Ev / Evde ek işler / Ev hanımları için ek işler / Evde Havlu Paketleme İşi
Sponsor Reklam

Evde Havlu Paketleme İşi

Evde havlu paketleme işinden para kazanmak

Hanımlar için emekliler için önemli bir ek iş fırsatı olan evde havlu paketleme işi yaparak kolay para kazanılacağını sizlere hatırlatalım. Eğer yeteri kadar para kazanıyorsanız istediklerinizi tam olarak yerine getiremiyorsa bu paraya ihtiyacınız varsa, çok kolay para kazanma fırsatlarından biri olan havlu paketleme fırsatını en iyi şekilde değerlendirirseniz. Sizler de önemli gelir elde edersiniz.

Özellikle turizmin gelişmesiyle birlikte otellerin havlu talebini karşılamakta zorlanan tekstil firmaları evlere havlu paketleme işi vermektedir. Paraya ihtiyacı olan insanların Tekstil firmalarının sağladığı fırsatı en iyi şekilde değerlendirerek ailesine önemli katkı sağlayacağını söyleyebiliriz.

Evde havlu paketleme işini kimler yapabilir

Evde havlu paketleme işi 2016 yılında ilgi görmeye başlamış ve herkes tarafından oldukça beğenilmiştir. Çünkü tertemiz mis gibi pırıl pırıl oturduğumuz yerden bir iş yaparak ailesine destek olmayı Kim istemez. Bu işi küçük, büyük, emekli, ev hanımı, öğrenci herkes rahatlıkla yapabilir.

Evde havlu paketleme işi nasıl yapılır?

Evlere havlu paketleme işi veren firmalarla iletişim kurmanız halinde sizlere gönderilecek olan havlular yine Ambalaj yapılacak olan poşetlerin içinde hızlı bir şekilde düzenli  paketlenmesi gerekmektedir. Sizlere havlularla birlikte dikine havlu koymanız gereken poşet ambalaj poşetleri de gönderilecektir. Havlu paketleyerek ayda 1000 ile 1500 lira arasında ekstra gelir temin edebilirsiniz.

[caption id="attachment_1464" align="alignleft" width="300"]havlu paketleme işi havlu paketleme işi[/caption]

Havlu paketleme işine nasıl müracaat ederim?

Eğer bu işi yapmaya karar verdiyseniz yapmanız gereken çok kolay evlere havlu paketleme işi veren firmalar sizin iletişim bilgilerinizden size ulaşacak. Bu sebeple de konu altına kendimizi tanıtan yorumlar ya da mesajlar yazarsanız sizlere bu iş verilebilir unutmayın. Uyarı bölümümüzü okumadan iletişim Bilgilerinizi bırakmayın. Çünkü konu suistimale açıktır, bazı kötü niyetli kişiler sizin iletişim Bilgilerinizi kötü amaçlar için kullanabilir. Evde havlu paketleme işi yapmak isteyenlerin bu önemli fırsatı değerlendirerek para kazanmalarını diliyoruz.

Ayrıca Gözatın

Evde Ütü Yapma İşi

Kadınların, özellikle çalışan kadınların en büyük sorunu ütü olarak kabul edilebilir. Çalışan ailelerin işe giderken …

88 yorumlar

  1. Bursada otrym ihtiyacım var yapmak istiyorum dönerseniz sevinirim

  2. Esma hatun tarafında 5 kişi acil paket işi arıyoruz. 2 kişi okuduğumuz için paraya ihtiyacımiz var. Ulasirsaniz çok memnun oluruz

  3. Butun gun evde bosum ve bu tarz bir isi cok rahatlikla yapabilir ve yetistirebilirim. Bir kac kisi daha bulabilirim yardim icin. Simdiden tesekkurler en kisa zamanda donersiniz insallah.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir