Ev / Evde ek işler / Evde harita çivisi paketleme işi
Sponsor Reklam

Evde harita çivisi paketleme işi

Evde harita çivisi paketleme işi okulların açılma mevsimi yaklaşınca gündeme geldi. Öğrencilerin çalışmaları okuldaki mantar panolara tutturulması için harita çivisi paketleme işi de rağbet görmeye başlıyor. Çocuklarınız varsa sizler de bilirsiniz. Evinin bir köşesine güzel bir pano yerleştiren ve okulda yaptığı çalışmaları burada sergilemek isteyen çocuklar harita çivisine ihtiyaç duyar. Harita çizgilerinin toplu iğneden farkı tutma yerinin olması,  kısa olması ve sağlam olmasıdır. Firmalar bu işi evde yapma düşüncesinde olan insanlara para kazanma fırsatı vermektedir. Harita çivilerinin belli sayılarda kutulara konması ile yapılan bu kolay, renkli ve birazcık tehlikeli işi yapmak isteyenlerin fırsatı değerlendirmesini tavsiye ediyoruz.

Evde harita çivisi paketleme işi nasıl yapılır

Evlere harita çivisi işi veren firmaların bu işi sizlere göndermesi gerekir. Elbette bunun için de sizlerin gerekli başvuruları yaparak firmalara ulaşmanız ve işi almanız en önemli basamaktır.  Sizlere kutuları ile gönderilecek olan harita çivilerinin onlu, yirmili,  otuzlu, ellili, yüzlü kutulara doldurması gerekiyor. Birazcık dikkatli olmanızda fayda var. Bu  bu iş topluiğne paketleme işine benzemez. Çünkü harita çivileri oldukça değerlidir. Kullanırken de yine harita çivileri kullan at şeklinde değil de kullandıktan sonra yine panonun bir köşesine iliştirilerek tekrar kullanımı sağlanmalıdır. Para kazanma düşüncesinde olanlar ailesinin ihtiyaçlarının giderilmesine katkı sağlamak isteyenlerin evde harita çivisi paketleme işinden aile bütçesine önemli gelir sağlayacağını söyleyebiliriz.

[caption id="attachment_1937" align="alignleft" width="300"] harita çivisi paketleme işi  harita çivisi paketleme işi[/caption]

Evde harita çivisi paketleme işi yapmak istiyorum

Bu bu işi nasıl alabilirim,  bu işi nasıl verebilirim, diye düşünenlerin yapması gereken oldukça basit olduğunu hatırlatalım. Konu altındaki iş başvurusu formuna doldurulan talepler firmaların kendilerine ulaşması için mail adresini yazması yeterlidir. İşverenler sizin bıraktığınız mail adresiniz aracılığıyla sizlere ulaşır ve harita çivisi paketleme para kazanmanıza olanak tanır.  Yine aynı şekilde elemana ihtiyaç duyan işverenler de konu altına yazılan kısa iş başvurularını değerlendirerek kendilerine uygun olan kişilere iş teklifi yapar.

Harita çivisi paketleme işinden ne kadar kazanırım

Evlere harita çivisi paketleme işi veren firmalar ile yapılacak anlaşma sonucunda kazancınız ortaya çıkacaktır. Ortalama 1500-1700 tl arasında kişi başı ek gelir sağlayacağınızı söyleyebiliriz. Bu rakam doğal olarak çalışma saati ve çalışan kişi sayısına göre de değişkenlik gösterebilir.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Pamuğu Paketleme İşi

Makyaj yapan insanların, özellikle yatmadan önce makyajlarını temizlemesi şarttır. Yoksa cilt hava almaz ve bozulur. …

16 yorumlar

  1. Raptiye paketlemeyi ailecek yapabiliriz olumlu cevap bekliyorum öğrenciyim Kocaeli

  2. EVLERE EK IS ALMAK ISTIYORUM

  3. Istanbul Arnavutkoyde ikamet etmekteyim. Bu is ile ilgileniyorum. Geri donus yapilirsa sevinirim

  4. Liseye giden oğlumun eğitimi için bu işe ihtiyacım var.

  5. ist yenibosna

  6. Konyada yasiyoruz 3 kisilik ekibiz tel numaram 05061694219

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir