Ev / Evde ek işler / Emekliler için ek işler / Evde galoş paketleme işi
Sponsor Reklam

Evde galoş paketleme işi

 Maddi olarak özgür olmayan insanlar rahat hareket edemezler. Bu sebeple evde galoş paketleme işi yaparak sizler de maddi özgürlüğünüze kavuşabilirsiniz. Kendinize ek gelir sağlayacak kimseye muhtaç olmadan rahat mutlu bir şekilde yaşayabilirsiniz. Evlere iş veren firmalar paraya ihtiyacı olan insanlara gelir sağlamak için farklı alternatifler sunmaktadır, kalıp paketlemede yeni işler arasındadır. Hastanelerde daha çok kullanılan galoşlar firmalar tarafından belli bir düzen içinde paketlenerek satılmaktadır. Siz de bu işi yaparak ailenize destek olabilirsiniz, ister grup halinde İster tek başınıza bu işi yaparak ailenize destek olabilirsiniz. Ailenizin gider kalemlerine destek olarak borçlarından kurtulursunuz. Eğer böyle bir iş yapmak istiyorsanız size hemen nasıl yapıldığını anlatalım.

Galoş paketleme işi nasıl yapılır?

Galoş paketleme işi yapmak için çok fazla emek harcamaya gerek yoktur. Teknik bilgiye ya da herhangi bir konuya vakıf olmayan hiç ihtiyaç olmadan rahatlıkla herkesin yapabileceği galoş paketleme işi firmalar tarafından evinize gönderilen galoşları 10'lu, 20'şerli ve 50 adet paketler şeklinde hazırlamanız gerekiyor. Bu işi bitirdikten sonra paranızı nakit olarak alabilirsiniz. Size gönderilecek olan 20 bin tane galoşu tam teslim etmeniz gerektiğini unutmayınız. Eksik yanlış yapılan çalışmalar hem para ile değer biçilmez, size de bir daha iş verilmez.

Evde galoş paketleme işi ile ne kadar kazanabilirim?

Bu işi yapmak isteyenler evde boş saatlerine göre kazanacak ücret değişiklik gösterebilir. Eğer boş zamanlarınız fazla ise 1500-2000 lira arasında ek gelir kazanabilirsiniz. Fakat ailede bir kaç kişi boş ve birlikte yaparsanız yerlerinin kat kat artabilir. Evde galoş paketleme işi nasıl alınır? Bu işe başvuru yapmak isteyenlerin alttaki mail yorum bölümüne mail adresini adını, soyadını ve iletişim bilgilerini yazması sayesinde evlere galoş paketleme işi veren firmalar tarafından değerlendirilir. Eğer uygun görülürse size mail atılarak iş teklifi yapılır. Elbette tecrübeli olanlar ya da genç olanlar tercih edileceğini unutmayınız.

Ayrıca Gözatın

Priz emniyet seti paketleme

Priz emniyet seti paketleme işi çok para kazandıran farklı, ilginç, ancak hem çalışan hem işverene …

1.104 yorumlar

 1. Samsun civarında oturuyorum. 21 yaşındayım. Annem ve kardeşime beraber bu işi yapabiliriz

 2. İstanbul/ Kartal da oturuyorum bu işe ihtiyacım var

 3. Merhaba,
  Haftanın 6 günü 2 kişi, günde 8 saat bu işi yapabilmekteyiz.

 4. Merhaba 25 yaşındayım ev hanımıyım ailemle bu işi çok iyi yapabilecek vakitimiz vardır. İşe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 5. Merhabalar, 27 yaşında ev hanımıyım elim hızlıdır annemle birlikte galoş paketleme yapmak istiyoruz acil dönerseniz çok sevinirim avcılar parseller.

 6. Cok ihtiyacim var

 7. Merhaba çok fazla boş vaktim var ve bunu değerlendirmek istiyorum ilgilenirseniz sevinirim

  Yaşım 19

  [email protected]

  05346181296

  Aydın/merkez

 8. Merve perktaş

  Merhaba, bende 24 yaşındayım İstanbul Beylikdüzü’nde yaşıyorum Yeni evliyim ve bu işi yapmak istiyorum ihtiyacım var annemle yapıcam geri dönüş yaparsanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler

 9. Bu işi yapabilecek zamanım ve maharetim fazlasıyla var ankra

 10. Evde yapabileceğim iş arıyorm elim yatkındır acil ihtiyacım var zamanında teslimat yaparım sıkıntı yaşamazsınız

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir