Ev / Evde ek işler / Ev hanımları için ek işler / Evde Fırın Eldiveni İşi
Sponsor Reklam

Evde Fırın Eldiveni İşi

 Fırın Eldiveni İşi

Hanımlar, Beyler... mutfakta, fırında bir şeyler pişirirken yüksek sıcakta eller yanmasın diye fırın eldiveni kullanmak zorundadır. İşte bu insan hayatını tehlikelere karşı koruyan önemli mutfak gereci ile para kazanma düşüncesinde olan insanlara fırsat vermektedir. Nasıl mı, çok kolay. 1. firmaların ürettiği fırın eldiveni paketleyerek para kazanma fırsatı. 2. Evde fırın eldiveni yaparak para kazanma fırsatı. Önceki dönemlerde fırınları ya da tencereleri insan elini yakması için kızlarımız gelinlerimiz özene bezene güzel benzer mutfak gereçleri yaparlardı.

Fırın eldiveni yaparak para kazanma

Becerikli hanımlar yine bu işi evde yapabilirler. Evde fırın eldiveni yaparak para kazanmak isteyenlere bu işi nasıl yapılır, nasıl para kazanılır kısaca anlatalım. Daha sonra da evlere fırın eldiveni paketleme işi veren firmalar hakkında bilgi verelim.

Evde fırın eldiveni yapımı

Eğer kendiniz bu işi ben de yapabilirim ve kendi öldüğünü kendim satmak istiyorum, diye düşünüyorsanız alacağınız polar ve kumaşlardan kolayca fırın eldiveni ya da ellerinizi ateşten koruyan ürünler yapabilirsiniz. İnternette bunun nasıl yapıldığını gösteren oldukça fazla video ve konu anlatımı bulunmaktadır. Biz size bir tane video ekledik. Takip edebilirsiniz.

Uygun boyutlarda kestiğiniz kumaş ve polar fırın eldiveni taslaklarını güzelce dikerek kolayca bu işi yapmış olursunuz. Yaptığınız mutfak eldivenlerinin önce çevremizde bulunan insanlara gösterip satışa hazır hale getirebilirsiniz. Daha sonra yine yakınlarınızda bulunan pazarlarda bu işi yapan satan kişilere vererek satışını yapabilirsiniz. Böylece aile bütçesine destek olabilirsiniz.

Aynı zamanda sosyal medya aracılığı ile yaptığınız ürünleri uzaktaki müşterilere de satabilirsiniz.

[caption id="attachment_2243" align="alignleft" width="300"]Fırın Eldiveni Fırın Eldiveni[/caption]

Mutfak eldiveni - fırın eldiveni paketleme işi nasıl yapılır

Evlere fırın eldiveni işi veren firmaların sizinle iletişime geçmesini sağlamanız gerekmektedir. Böylece firmalar sizlere göndereceği eldivenleri yine sizlere gönderecekleri ambalaj poşetleri içine yerleştirerek satışa hazır hale getirmeniz gerekmektedir. Oldukça kolay bir iş sayesinde sizler de ailenize önemli destek sağlayabilirsiniz.

Evde fırın eldiveni paketlemek isteyenler aşağıdaki ön iş başvuru formunu doldurarak evlere fırın eldiveni paketleme işi veren firmaların kendisi ile iletişime geçmesini sağlayabilir. her ilde, her kasabada, köyde... nerede yaşarsanız yaşayın firmalar ucuz çalışan kişilere bu işi göndermektedir. Yapacağınız pazarlık sonucunda eldiven başına ne kadar alacağınızı konuşmalısınız.

Böylece aile ekonomisine birazcık olsun destek olacaksınız. Siz ister fırın eldivenini kendiniz yapın, kendiniz kazanın ya da firmaların ürettiği fabrikasyon mutfak eldiveni paketlemek için müracaatta bulunun. Sadece paketleyerek kazanın.

Ayrıca Gözatın

Evde Reçel İşi

Sabah kahvaltılarımızı vazgeçilmezi olan Reçel özellikle yaz aylarında meyvelerin bol olduğu dönemlerde ayvasından tutun, vişnesine …

27 yorumlar

 1. bu işe ihtiyaçım var
  grup olarak 2 3 kişi var
  işi zamanında yetiştirilir

 2. kocaeli
  bu işe ihtiyacım var
  rica ediyorum dönüş yapın

 3. Şezane Bakkal

  Merhaba ben istanbul beylikdüzünde otruyom. Acilen evde paketleme işi yapmak istiyorum. Lütfen bana yardımcı olabilir misiniz.

 4. Denizli Adalet Mah.de oturmaktayım.Evde ek iş yapmak istiyorum…
  Saygılarımla…

 5. İyi günler Kocaeli’nde yaşıyorum öğrenciyim annem terzidir benim de elim bu tip şeylere yatkın, ihtiyacımız var olumlu dönerseniz seviniriz teşekkürler

 6. abdulkadir gonuler

  bende bu isi yapacagima inaniyorum mardin artuklu 04822126698

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir