Ev / Evde ek işler / Evde fırça paketleme işi
Sponsor Reklam

Evde fırça paketleme işi

Fırça seti paketleme işi

Banyolarda tuvaletlerde ya da ıslak zeminde yüzeylerde temizlik yapmak için kullanılan fırçaların paketlenerek piyasaya sunulması gerekmektedir. Bunun için firmalar evde fırça paketleme işi yapmak isteyen insanlara ihtiyaç duymaktadır. Farklı modellerde desenlerde üretilen farklı amaçlarla kullanılan fırçaların paketlemesi  yapmak istiyorsanız siz de bu işten para kazanabilirsiniz. Eğer evde fırça seti paketleyerek para kazanmak istiyorsanız evde fırça seti paketleme işi veren firmalar la iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Evde fırça seti nasıl paketlenir

Fırça imalatı yapan firmaların ürettiği farklı türdeki fırçaların üçlü, ikili ya da beşli set halinde ambalajlanması gerekmektedir. Bunun için farklı ebatlardaki fırçaların özel olarak hazırlanmış ambalaj kutularına tek tek yerleştirilip kullanıma hazır hale satışa hazır hale getirilmesi gerekmektedir. Firmalar sizlere hem ambalaj aranacak kutuları hem de fırça çeşitlerini teslim edecek. Siz de istenilen süre içerisinde fırçaları hazırlayıp firmaya teslim etmeniz gerekecek sizin herhangi bir şey satın almanıza özel malzemeniz olmasına gerek yoktur.

Evde fırça seti paketleme işi yapmak istiyorum

Bu işi almak istiyorum. Nereden alabilirim, nereye müracaat edeceğim diye düşünüyorsunuz. O halde internette kısa bir sörf yaparak konu ile ilgili bilgi alabileceğiniz gibi sitemiz vasıtasıyla da evlere fırça seti veren firmalarla iletişime geçme fırsatını bulunmaktadır. Firmalar evde ek iş yapmak isteyen kişilere sitemizi inceleyerek konu altına yaptığı iş isteklerini değerlendirmektedir. İhtiyaçları olduğu durumlarda sizlere, bıraktığınız mail adresimiz aracılığı ile iş teklifi yapabilir.

Evde fırça seti paketleme işi yaparak ne kadar kazanabilirim

Normal şartlarda bir kişinin günde 4-5 saat kadar çalışarak 1500 lira civarında ek gelir elde edeceğini söyleyebiliriz, fakat işin zorluğu ya da sizin çalışma süreniz gelirinizin artmasına ya da azalmasına sebep olabilir. Bu durum tamamen sizin kişisel özelliklerimize bağlıdır. Eğer bu evde fırça paketleme işi almak istiyorsanız konu altına iş başvurusu yapabilirsiniz. İletişim bilgilerinizi yorum olarak yazabilirsiniz, ancak sizlere sadece mail adresinizi yazmanızı tavsiye ediyoruz. Telefon numaranızı kötü amaçlı kullanan insanlara fırsat vermemek için yazmayınız. Her fırsatı değerlendirin.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Pamuğu Paketleme İşi

Makyaj yapan insanların, özellikle yatmadan önce makyajlarını temizlemesi şarttır. Yoksa cilt hava almaz ve bozulur. …

11 yorumlar

  1. Istanbul esenler paketleme işi fırça gbi yapmak istyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir