Ev / Evde ek işler / Evde Etiket İşi Yapma
Sponsor Reklam

Evde Etiket İşi Yapma

Ülkemizde giyim mağazalarının giderek artması ve bilinçli tüketicinin çoğalması sebebiyle bütün ürünlerde etiket zorunluluğu getirilmiş olması da evde etiket işi yapmak isteyenlere önemli fırsat vermektedir. Üretilen giyim malzemelerinin üzerlerine ya da sadece kıyafetleri değil ev tekstili diyebileceğiniz ürünlere de etiket takılarak ürün hakkında bilgi verilmesi, ürünün nasıl kullanılacağı, nasıl yıkanacak, nasıl ütülenecek gibi yönlendirme yapan etiketler yerleştirilmesi gerekmektedir.

Evde etiketleme işi

Etiketleme işi oldukça farklıdır. Evde etiketleme işi yapmak isteyenlerin rahatça para kazanma fırsatı bulduğu bu konu hakkında sizlere gerekli açıklama yapacağız. Firmalar etiketleme ihtiyacını gidermek amacıyla işin kolay ve ucuz olması sebebiyle de evde çalışmak isteyenlere etiketleme ek işi vermektedir. Sizler de oturduğunuz yerden para kazanmak istiyorsanız, ailenizin borçlarını gidermek, rahata kavuşmasına destek olmak düşüncesinde iseniz ev ortamında ailece ya da komşularımızla akrabalarınızla çayınızı kahvenizi yudumlayarak, televizyon seyrederek, muhabbetinizi yaparak hiçbir sosyal aktivitenizi kaybetmeden zamanınızı değerlendirip para kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Etiketleme işi yapmak için nereye müracaat etmeliyim

Etiket işi yapmak için firmalarla iletişime geçmeniz önerilmektedir. Farklı şekillerde iş talebinde bulunabilirsiniz. Örneğin tekstil üretimi yapan firmaların bulunduğu yerde yaşıyorsanız bizzat müracatta bulunabilirsiniz. Etiketleme işi yapabileceğinizi  fabrikadan üretim yerinden ya da evden çalışma durumunuza göre iş müracaatında bulunabilirsiniz. Ancak bu sizin için zor olacağını ve pek tercih etmeyeceğinizi biliyoruz.

[caption id="attachment_1275" align="alignleft" width="300"]İŞ ARA İŞ ARA[/caption]

O halde işin en kolayı web sitemiz aracılığı ile konu altına bu işi yapmak istediğinizi belirten iş başvurusu, ön başvuru yaparak evde etiket işi veren firmaların sizi bulmasını tercih edebilirsiniz.

Konu altına sadece mail adresinizi içeren iş başvurusu mesajlarınızı yazabilirsiniz. Böylece etiketleme ihtiyacı olan firmalar sizinle iletişime geçer ve size iş teklifi yapar.

Etiketleme işinden ne kadar kazanırım

Bu iş tamamen etiket işi veren firmaların sizinle yapacağı pazarlık ya ya da firmaların standart fiyatlarına uygun teklifi kabul ederseniz ve takacağınız etiket sayısına göre değişecektir. Günde 30-40 lira kişi başı etiket yaparak para kazanma fırsatını olduğunu hatırlatalım. Bu rakam ekip çalışması halinde iki katına kadar çıkabilir. Hepinize bol bol kazançlar dileriz.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Pamuğu Paketleme İşi

Makyaj yapan insanların, özellikle yatmadan önce makyajlarını temizlemesi şarttır. Yoksa cilt hava almaz ve bozulur. …

29 yorumlar

 1. Öğrenciyim ailemle birlikte çalışabilirim olumlu dönüşünüzü bekliyorum Kocaeli

 2. Konya da yaşıyorum. Evde 2 kişi bu işi yapabiliriz

 3. Konya da yaşıyorum. Evde 2 kişi bu işi yapabiliriz

 4. etiket bizden sorulur ısparta

 5. Izmirde yaşıyorum etiket işi yapabilirim

 6. aile bütçesine katkıda bulunmam gerek çocucğum okula başladı masraflar arttı evde etiket işi yapmak istiyorum
  yardımlarınızı rica ederim.

 7. Etiket işi istiyorum

 8. evde etiket işi yaparım . bursada yıldırımdayım

 9. evhanimiyim kusadasinda yasiyorum.ek is yapmak istiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir