Ev / Evde ek işler / Ev hanımları için ek işler / Evde Eşarp Katlama İşi
Sponsor Reklam

Evde Eşarp Katlama İşi

Evde eşarp bağlama işi en çok ilgi gören ve özellikle son dönemde iktidarın da etkisiyle bayanlar tesettür giyinmeye ağırlık verdi. Böylece Evde Eşarp Katlama İşi veren firmalar ortaya çıktı. Sizler de evde ek iş yaparak ailenizin iyi bir gelir elde etmesine katkı sağlamak istiyorsanız bu işi deneyebilirsiniz. Evde ek iş yapmak isteyenlerin bu kolaylıkla yapabileceği özellikle bayanların iyi para kazanabileceği bu işi tavsiye ediyoruz.

Evde eşarp kıvırma işi ve evde eşarp, püskül bağlama işi oldukça ilgi gören ve para kazandıran işler arasında yer almaktadır. Daha ziyade bayanların tercih ettiği bu işi erkekler de yapabilirse  kolaylıkla onlar da gelir elde edebilir. Bilhassa bir kişi nefis sektöründe çalışıp evinde boş zamanını değerlendirip ailesine katkı sağlamak isteyenlerin tekstil ile ilgili olanların bu işte oldukça karlı çıkacağını söyleyebiliriz. Evde Eşarp Katlama İşi ile özellikle Tekstil'in yoğun olduğu illerimizde oturanların avantajlı olduğunu söyleyebiliriz. Bursa, Denizli, Kocaeli, İstanbul, Konya, Kayseri gibi şehirlerimizde bu tarz işler yaygın olarak evlere verilmektedir.
Evde ister kendi başınıza ister aile bireyleri ile birlikte boş zamanlarınızı değerlendirmek için bu  bu fırsattan yararlanmanızı tavsiye ederiz. Alacağınız ücret yapacağın işe göre değişecektir. Eve iş veren firmalar, işin nasıl yapılacağını ne kadar yapacağınızı fiyatının ne kadar olduğunu söyleyecektir. Ancak ortalama ayda 1000 lira kişi başı para kazanabileceğinizi söyleyebiliriz. Bu işi almak isteyenlerin sitemizin yorum bölümüne mail adresini yazmaları, kaç kişi olduğunu, ne kadar zamanı olduğu gibi konuları açıklayıcı bir şekilde yazarsa Evde Eşarp Katlama İşi veren firmalar sizinle iletişime geçmek için kullanacaktır. Bu işi herkes kolaylıkla yapabileceği gibi bayanların elleri yatkın olacağından daha avantajlı olduğunu söyleyebiliriz.

Ayrıca Gözatın

Evde Ütü Yapma İşi

Kadınların, özellikle çalışan kadınların en büyük sorunu ütü olarak kabul edilebilir. Çalışan ailelerin işe giderken …

119 yorumlar

  1. 10 kişilik ekibim var daha öncede yaptım
    Lütfen dönüş yapin

  2. Eşarp kesim işi arıyorum şu an iki kişiyiyiz duruma göre ekibi genişletebilirim bursa gürsudayım. 05323575118

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir