Ev / Ek iş ilanları / Evde eldiven paketleyerek para kazan
Sponsor Reklam

Evde eldiven paketleyerek para kazan

Hayatın giderek pahalı bir hal aldığı günümüz şartları göz önüne alındığında pek çok insan ek işler aramaya ve bu işlerden para kazanmaya başlamıştır. Genel olarak ev hanımları ve üniversite öğrencileri tarafından tercih edilen bu ek işler kişilerin bütçelerine katkıda bulunarak geçim derdi sıkıntısını az da olsa hafifletiyor. Bu ek işlerden biri olan evde eldiven paketlemektir. mak için el becerisine sahip olmanız gerekmektedir. Özellikle kış aylarında çokça kişinin ihtiyacı olan eldivenleri paketleme işi pek çok insan için yeni bir gelir kapısı olmuştur. Bu noktada sizin yapacağınız tek şey firmaların evinize gönderdiği eldivenleri doğru ve satışa hazır halde paketleyerek zamanında paketlemektir. Oldukça kolay bir iş olmasına rağmen bir süre sonra sıkıcı olacaktır. Bu yüzden yakın çevrenizden yardım alabilir ve daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Bu şekilde hem kendi bütçeniz hem de yakın çevrenizin bütçesi desteklenmiş olur. Her gün 500 eldiven paketlerseniz ayda yaklaşık olarak 2000 Türk lirası gibi gayet iyi miktarda para kazanabilirsiniz.

mak için firmalarla iletişime geçmeli ve anlaşma sağlamalısınız. Firmalarla iletişime geçmek için internet sayfalarına girerek başvuruda bulunarak ya da sitemizde sizler için en alt bölümde yer verdiğimiz yorumlar kısmına ad, soy ad ve e-mail bilgilerini yazarak firmaların sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Ayrıca Gözatın

Evde Mantar Yetiştiriciliği

Son zamanlarda çok tercih edilen istiridye mantarı yetiştiriciliği patlama yapmış durumdadır. Ticari amaçlarla ve yüklü …

61 yorumlar

  1. Merhaba,
    paketleme işi yapabiliriz.
    Teşekkürlerimle,
    İstanbul

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir