Ev / Ek iş ilanları / Evde ek işler
Sponsor Reklam

Evde ek işler

Evde ek işler ek gelir fırsatı

Türkiye'de son zamanlarda evde ek iş yapma fırsatı doğmasıyla birlikte ailelerin birazcık olsun borçlardan kurtulma fırsatı yakaladı. Ülkemizin hemen hemen her ilinde kendine özgü evde yapılacak ek işler bulunmaktadır. Bu işleri yapanlar oturdukları yerden ister tek başına, isterlerse ekip kurarak daha fazla kazanç elde etme yoluna gitmektedir. Eğer sizlerin hala evde yapılan ek işler hakkında bilginiz yoksa hemen sitenizin Evde yapılan ek işler bölümüne girerek kendinize uygun para kazanmak fırsatlarını değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz.

Evde yapılabilecek ek işler nelerdir

Bu durum sizin özel yeteneklerinizi göre değişebileceği gibi aynı zamanda para kazandıracak ek iş fırsatları ile ilgili de bilgi edinmenizi sağlayacaktır. Aklınıza gelecek her türden işler evden para kazanmayı düşünen insanlara havale edilmektedir. Üstelik bu durum sizin yaşadığınız bölgeyle ilgili de doğrudan orantılı değildir. Elbette Büyük şehirlerde yaşayanlar biraz daha avantajlıdır. Sebebi de yaşadıkları bölgede evlere ek iş veren firmalar ile iletişime geçmeleri daha kolaydır ve iş alma şansları daha yüksektir. Ancak diğer taşra ya da kırsal olarak adlandırılan bölgede yaşayan vatandaşlar da evde ek işler hakkında bilgi edindikleri takdirde bireysel anlamda yapabilecekleri ürünleri pazarlayarak para kazanma fırsatı yakalayabilirler.

En çok yapılan ek işler

Evde kokulu taş işi

Davetiye süsleme işi

Fiyonk yapma işi

Yara Bandı paketleme işi

Evde kına paketleme işi

Sosyal medya danışmanlığı yapmak

İçerik editörlüğü yapma

olduğunu sayabiliriz.

ekişara

Diğer evde yapılacak ek işler hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz ve evde ek iş almak için müracaatta bulunmak gerekiyorsa nasıl yapacağınızı öğrenmek için öncelikli olarak sitemizin uyarı bölümünü okumanızda fayda var. Daha sonra evde ek işler yapılarak ne kadar para kazanılır, kimler ek iş alır, nereden ek iş bulunur, eve ek iş veren firmaların telefon numarası nereden bulunur, iş almak için kimlerle iletişime nasıl geçilir... gibi soruları konularda ayrı ayrı okuyacaksınız.

Böylece Sizler de borçlardan kurtulmak, rahat bir yaşam sürmek için yeni bir başlangıç yapmış olacaksınız.

Hangi ek işler daha çok para kazandırıyor

Bu sorunun cevabını bulmak için de önce kendinizi tanımanız gerektiğini hatırlatalım. Yani kendi özelliklerinizi tanıdığınız takdirde yapacağınız işler ve bu işlerin getirileri çalışma süreniz ile, ekip sayısıyla doğru orantılı olacaktır. Henüz haberiniz yoksa evde ek işler hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizde yayınlanan bütün yazıları araştırmanızı okumanızı ve gerekli başvuruları yapmanızı tavsiye ederiz.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Pamuğu Paketleme İşi

Makyaj yapan insanların, özellikle yatmadan önce makyajlarını temizlemesi şarttır. Yoksa cilt hava almaz ve bozulur. …

18 yorumlar

 1. Evde yapılcak her türü paketleme montaj işine ailemle talibim olumlu dönüş bekliyorum selamlar. Kocaeli

 2. hertulu el işi yapılır 053994409021

 3. Evde kına paketleme
  Yada Davetiye süsleme işi yapmak istiyoruz
  Apartman sakinleri olarak

 4. Emekliyim ek ise ihtiyacim var istanbul yenibosnada oturuyorum

 5. Evde boş durmaktan sıkılıyorum hem eşimde katkıda bulunmak istiyorum davetiye süslemek işi ne istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.

 6. ev hanımıyım ve hiç işim yok bu işe gerçekten çok ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim

 7. Ankara

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir