Ev / Türkiye ek iş ilanları / Rize Ek İş
Sponsor Reklam

Rize Ek İş

Çay denilince aklımıza gelen ilk ilimiz Rize kendine özgü coğrafi özelliği ve iklimi ile önemli farklılıkları bünyesinde barındırmaktadır. Doğu tarafında Çayeli ilçesi ve Güneysu ilçesi bulunan üneyde ise İkizdere ilçesi Kuzey tarafında Karadeniz batısında Kalkandere Derepazarı ilçeleri ile çevrelenmiş olan Rize ilimizde yaşayan vatandaşların bazıları umdukları kadar gelir elde edemediği için ek iş imkanları ek gelir fırsatları hakkında araştırma yapmaktadır. Biz de Rize ilimizde yaşayan vatandaşların hangi işleri yapabileceğini nasıl ailesine katkı sağlayacağını yaptığım küçük araştırma sonucunda kendilerine ileteceğiz.

Rize ek iş ilanları

Herkesin malumu olduğu üzere Rize ekonomisinin temelini çay teşkil etmektedir. Bu ilimizde çalışmak maaş almak para kazanmak ek iş yapmak denince doğal olarak bütün yollar çay bitkisini çıkmaktadır. Bölgede 50 ye yakın çay paketleme çay işleme fabrikası bulunmaktadır. Buralarda 20 bine yakın çalışan yaş çay sektöründe önemli kazanç elde etmektedir. Bölgenin en önemli çay organizasyonunu yapan kurum devlet teşekkülü olan Çaykur'dur. Çay paketleme işi bölgenin en önemli kazanç fırsatını sunmaktadır Sizler de muhtemelen 50 ye yakın çay paketleme çay işleme fabrikalarından birinde kendinize uygun bir iş bulabilirsiniz. Buralarda sadece çay paketleme, çay işleme değil aynı zamanda çay toplama, çay nakliyatı yapma, çay pazarlama gibi farklı iş fırsatları yakalanabilir.

Rize Ek İş Fırsatları

Sizler bölgedeki bu işi yapan kişilerle iletişime geçtiğiniz takdirde kendinize uygun Rize ek iş imkânlarını öğrenebilirsiniz. Sadece çay değil, elbette başka çalışma alanları da bulunmaktadır.

[caption id="attachment_2168" align="alignleft" width="300"]Rize ek iş Rize ek iş[/caption]

Çaydan sonra ikinci sırada balıkçılık Rize'nin en önemli gelir kalemlerini oluşturmaktadır. Balık yakalamak, balık avlamak, balık pazarlamak işlerde para kazanma düşüncesinde olan insanlara önemli fırsat yakalayabilir.

Son dönemde Rizeli vatandaşlar kivi üretimine yoğun ağırlık vermiş ve evlerinin uygun yerlerine ettikleri gibi ağaçlarını en iyi şekilde değerlendirerek yorulmadan Rize'de ek gelir sağlama fırsatını yakalamaktadırlar.

Rize eve ek iş veren firmalar

Yeteri kadar para kazanamayan farklı işler yapmak isteyen Rize'de evde ek iş fırsatları hakkında bilgi almak isteyenlerde konu altına kendilerini tanıtıcı başvuru yazısız yazdıkları takdirde Rize'de eve ek iş veren firmaların kendileriyle iletişime geçmeleri için bir başlangıç yapmış olurlar.

Fırsatı değerlendirmek için aşağıdaki ön iş başvurusu formunu doldurmanız tavsiye ederiz. Böylece personele ihtiyaç olduğu zaman Rize'de evlere ek iş veren firmalar sizinle iletişime geçecektir.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Seti Paketleme İşi

Evde ek iş imkânlarına yeni eklenen ve özellikle bayanlar tarafından ilgi gören evde makyaj seti …

13 yorumlar

  1. Rize merkezde oturuyorum elimden hertürlü iş gelir lütfen bana ulaşın

  2. el becerisi konusunda çok becerikliyimdir kına süslemeleri , paketleme , kokulu taşlar hazırlama gibi işleri kolaylıkla halledebilirim siparişleri vaktinde yetiştirmek için fazlasıyla boş vakite sahibim geri dönüş yaparsanız sevinirim

  3. Kiz kardeşim annem ve ben çok iyi bir ekibiz her türlü paketleme işi yapabiliriz dönüş yaparsaniz çok seviniriz şimdiden teşekkürler 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir