Ev / Evde ek işler / Evde Duy Seti Paketleme İşi
Sponsor Reklam

Evde Duy Seti Paketleme İşi

 2016 yılına girmesiyle birlikte çok farklı kazançlı ek iş fırsatlarından biri olan duş seti paketleme işlemi sizlere anlatmaya çalışacağız Her gün biraz daha ilginç ama kazançlı ek gelir hesaplarını tutan atıyoruz Bu sayede Türkiye'de orta gelir grubundaki insanların para kazanmasına vesile oluyoruz. Türkiye'de tüketim çılgınlığı yaşanması sebebiyle insanlar Hesabını kitabını yapamadığından alışverişlerde ipin ucunu kaçırıyor ve evde parasız kalıyor bunun sonucunda da birilerinin aile ek gelir sağlama ihtiyacı duyuyor doğal olarak evde boş zamanı fazla olan insanlar devreye giriyor.

Evde Duy Seti Paketleme İşi Veren Firmalar

Eğer bir genç kız varsa delikanlı varsa ya da anne baba çalışıyorsa bunların aileye ekstradan gelir sağlaması için ek iş fırsatlarını değerlendirmeleri gerekir, her gün farklı yeni ek iş fırsatlarını sizlere tanıtıyor, evde duş seti paketleme işi de en son ve en çok kazandıran ilginç ek gelir imkanı sunan işler arasındadır. Evet yanlış duymadınız çok zor değil. Nasıl yapılacağı sizlere tarif edilecek, siz de bunları istenilen şekilde hazırlayacak bunun karşılığında da ailenize önemli bir katkı sağlayacaksınız evde duş seti paketleme işi nasıl yapılır evlere ek gelir sağlayan yerlerin nereler olduğunu araştırmanız gerekir sonra da bu firmalarla iletişime geçerek ek gelir fırsatından yararlanmak istediğinizi belirten mesajlar atmalısınız bu sebeplere sitemizin konu altına kendinizi tanıtan mesajlar yazdığınız taktirde evlere bu şekil veren firmalar sizin ve yazdığınız iletişim bilgilerinden ulaşır ve size gerektiği durumda bu işi teklif eder sizde anlaştığınız takdirde bu işi evinizde yaparsınız sizin malzemeleri almanıza gitmenize aracınızın olmasına gerek yoktur evde tüy seti paketleme işi veren firmalar her türlü malzemeyi sizin evinize kadar getirir ve siz istediğiniz zamanda sizin evinizde teslimatı alır, ilk öğretmeni ücretini de peşin olarak nakit listesinde öder evde duş seti paketleme işi nasıl yapılır size firmalar tarafından getirilen malzemeler istenilen şekilde paketlenmesi gerekir eve gönderilecek olan 7000 adet Duy Setini her pakette 10 tane olacak şekilde hazırlamanız gerekir size nasıl yapılacağı küçük bir şema ile gösterilecektir sizde istenilen şekilde buysa temin hazırlayacaksınız duş seti paketleme işinden ne kadar kazanırım bu durum tamamen sizin çalışma performansınıza bağlıdır.

Ortalama olarak günde 56 saat duş seti paketler senin ayda bir kişinin kazanacağı para 2000 liraya yakındır ancak evdeki kişi sayısı artarsa yerlerini de artacaktır özellikle ev hanımları ve öğrencilerin uygun ortamlarda bu işi yaparak iyi paralar kazanacağını söyleyebiliriz işe almak için konu altına iletişim Bilgilerinizi ve Kendinizi tanıtan mesajları yazmayı unutmayın

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Pamuğu Paketleme İşi

Makyaj yapan insanların, özellikle yatmadan önce makyajlarını temizlemesi şarttır. Yoksa cilt hava almaz ve bozulur. …

42 yorumlar

  1. Merhaba

    İstanbul Avrupa Yakasında ikamet ediyorum. Üniversite ve yüksek lisans mezunuyum. Ancak ailemdeki sağlık sorunları nedeniyle şu anda aktif olarak çalışamıyorum. O nedenle evde ek iş imkanları konusunda bana uyabilecek konularda rahatlıkla çalışabileceğimi düşünüyorum. Evde duş seti paketleme işini çok kolay ve sorunsuz bir şekilde yapabilirim. Oldukça titiz ve çalışkan biriyim. O nedenle karşı tarafın bu anlamda benimle çalışmaktan memnun kalacağına inanıyorum. Bu konularla ilgili benimle mail adresim üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

    Mail Adresim: [email protected]

    Teşekkürler…

  2. merhaba. kartal İstanbul da yaşıyorum. acil ek işe ihtiyacım var. elim hızlıdır. ekip kurabilirim. ürün alma teslim etmeyi yapabiliriz. acil dönüş yaparsanız sevinirim. teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir